Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 10.03.2019, 08:04   #18
wildschek
 
wildschek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 40
Motocykl: RD03
wildschek jest na dystyngowanej drodze
Online: 21 godz 42 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiosq Zobacz post
Nie wiem gdzie kupiłeś kuferki ale jak mam taki sam zestaw(centralka + boczne z kuframi) - wszystko było w zestawie. Montaż i demontaż bardzo prosty. Kuferki jak dla mnie wystarczające. W zestawie dostałem torby i zamek do stelaży. Wszystko w bardzo fajnej cenie.

Jedyna sprawa jest szeeeeerrrrko z tyłu. Musze sie nauczyć ganiac miedzy autami.
Podzwonilem po sklepch czy faktycznie sa to osobne rzeczy , i rzeczywiscie trzeba wszystko osobno dokupywac a wiec jak dostales to razem to pewnie Ci wszystko wliczyli ..nie sa ta jakies wielkie pieniadze bo kompletkuleczek z blokada ok 80 zl , do tego rowneiz zamki tez osobno to jest wlasnie dziwne to tak jakbys kupowal samochod bez wkladek zamkow :
wildschek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podnóżki CRF 1000 EVO footrest kit SW-MOTECH TROJAN CRF 1000 L 35 19.06.2018 19:06
podnóżki sw-motech graphia Wszystko dla Afryki 70 09.09.2013 20:55
Alu Kufry do Viadra SW MOTECH - oceńcie Młody Inne tematy 47 07.02.2010 13:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.