Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 10.10.2018, 11:17   #1
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie Siatka 3D na siedzenie motocyklowe

Wiem, że kilka osób już ma je dobrze przetestowane i będzie w stanie napisać parę zdań opinii dlatego uruchamiam ten temat. Dajcie znać jak wasze wrażenia.

Chodzi o "wynalazek" z Aliexpress'u który można znaleźć na wielu aukcjach wpisując w tamtejszą szukajkę hasło "3D motorcycle mesh". Swój egzemplarz zamówiłem dokładnie tutaj.

3dsiatka.jpg

3d-siatkamoto.jpg

Założenie trwa chwilę, a siatka dobrze dopasowuje się do kształtu siedziska. Zawija się ją pod krawędziami, spina paskami na rzepy i można ruszać.

Siatka - ku mojemu zdziwieniu - faktycznie działa. Nie mam kałuży w kroczu podczas ulewy, jest lekki przewiew nawet, a złapane w potrzask owady wskazują, że siatka nie zgniata się całkowicie nawet pod moją wagą. Nie wiem jak zachowa się gdy będzie miała tysiące kilometrów zrobione pod obciążeniem ale jak na razie uważam, że za niecałe 30zł to bardzo fajny dodatek poprawiający komfort.
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
siatka na kanapę Grzechu2012 Gadżety / wyposażenie 34 29.06.2019 00:53
Siatka bungee w wieku kufra StrzeLuk Forumowy Mechanik 2 03.09.2017 14:30
Stalowa siatka czyli bezpieczne sakwy, torby sambor1965 Wszystko dla Afryki 2 22.10.2009 02:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.