Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.06.2020, 21:06   #21
Robur82


Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Łowicz
Posty: 191
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Robur82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 23 godz 17 min 37 s
Domyślnie

Odwiedziłem salon honda/huska/ktm i jest obraz tematu
Huska 701 LR, wersja z powiększonym bakiem o 12l co daje 25l, wysokie moto, nowoczesne ponad 70km, pięknbie prezentuje się
Za w pełni wyposażoną może 5 dyszek pęknąć, przynajmniej teraz w szczycie sezonu. KTM juz daje na 690 3tysie upustu, na huske jeszcze nie. Więc pewnie rynek leży. Tylko to ryzko awarii.

I II opcja, Honda XR650L 145kg ponad 60km mocy nówka szt sprowadzona z usa 35pln , szwagier dziś taka odebrał , jeździłem i to jest naprawdę duży motocykl i pieknie jedzie, aczkolwiek nie hamuje
lub z końcówką R prawie 70km 120kg, palona z kopki, rama alu, tylko nie wiem jeszcze jak tam będzie z możliwością montażu lampy tylnej i czegoś żeby uwiesić dobytek na 3tygodnie
Robur82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2020, 21:48   #22
darek70

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: PISZ
Posty: 58
Motocykl: TENERE 700, XT600, WR 250
darek70 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 11 godz 37 min 4 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał MrWaski Zobacz post
Kumpel kupił w zesżłym roku T7 i sprzedał. Wymienił na ślicznego, dobrze utrzymanego Trampka.
Zapytałem o co chodzi... Okazało się, że w długich asfaltowych trasach T7 był bardzo niewygodny. W terenie całkiem niezły, ale tu się jego zalety kończą.
Robur82 nie szuka motocykla na długie asfaltowe trasy.
darek70 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2020, 22:26   #23
Dymkaaa
 
Dymkaaa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Motocykl: XR650R & XR400 & WR300
Dymkaaa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 20 godz 38 s
Domyślnie

650L na pewno nie ma 60km, nawet o 50 można marzyć.
650R też nie ma 70 choć na olx jeden twierdzi, że ma Ale z bagażem nie będzie problemu, a nawet jest opcja montażu rozrusznika do wersji R.
Odpalanie to pestka ale bez bagażu, zwykła 650 kopie się jak poketa tylko trzeba być wysokim.
Na forum sprzedają ładna xrke doposażona na wyprawy, wystarczy Ci później rozrusznik od Team Xr Poland i voilla Powinieneś zamknąć się w 20K.
https://www.olx.pl/oferta/honda-xr65...5-IDFhiS3.html

Ostatnio edytowane przez Dymkaaa : 09.06.2020 o 22:35
Dymkaaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2020, 23:00   #24
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,772
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 2 min 53 s
Domyślnie

Polatałem ostatnio z taką Huską na poligonie. Idzie jak zła, a i na dojeździe na dwupasmówce szliśmy po prawym pasie (UK), więc nie jest tak źle. No niestety kumpel własnie myśli o zamianie na 790 Adv R bo twierdzi, że w trasie czy na dojazdach to średnio ciekawie (czytaj nie wygodnie jest).
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20200607_142140.jpg (314.1 KB, 47 wyświetleń)
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2020, 00:47   #25
siwy
 
siwy's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,454
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 2 dni 6 godz 48 min 33 s
Domyślnie

Xr 650r jeździ fajnie. Z czasem denerwujące może być odpalanie z kopniaka i brak akumulatora, szczególnie na wyprawie jak chcesz mieć prąd/światło bez odpalania silnika.
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2020, 09:23   #26
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,324
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 1 godz 30 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robur82 Zobacz post

I II opcja, Honda XR650L 145kg ponad 60km mocy nówka szt sprowadzona z usa 35pln , szwagier dziś taka odebrał , jeździłem i to jest naprawdę duży motocykl i pieknie jedzie, aczkolwiek nie hamuje
lub z końcówką R prawie 70km 120kg, palona z kopki, rama alu, tylko nie wiem jeszcze jak tam będzie z możliwością montażu lampy tylnej i czegoś żeby uwiesić dobytek na 3tygodnie
XR L jak juz Dymkaaa napisał to żadne 60kuni . Bardzo daleko jej do tego. 60 może mieć(i potrafi więcej R) ale trzeba sobie odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie. "Czy wybieram się na rajd czy wyprawę?" i kolejne" Jakie cechy w motocyklu wyprawowym sa istotniejsze niż moc?"
Uwielbiam swoją hondkę ale bez jaj- rajdówka na wyprawie? Bywało i tak ale trzebia mieć szczególną konstrukcję psychiczną. Przy okazji, zeby było sprawiedliwiej: R to nie żadne 120Kg.

Żaden ze mnie spec od wypraw, wystarczy spojrzeć jakie motocykle wybierali ci co zajmują sie lataniem tam częściej lub nawet zawodowo zajmują sie organizacją takich imprez. Ujebane łożyska dźwigienek zaworowych, zapchany filtr paliwa w baku, awaria pompy/wtrysku, ukruszone króćce złączek przewodów paliwowych, usterki elektryczne we współczesnym, to chyba nie są takie akcje które można jedną ręką se w byle ciemnej dupie ogarniać. Pewnie da sie ale im więcej masz- tym więcej zmartwień.

Ostatnio edytowane przez Prince : 10.06.2020 o 09:33
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2020, 09:57   #27
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,739
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 3 tygodni 4 dni 3 godz 26 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robur82 Zobacz post
Odwiedziłem salon honda/huska/ktm i jest obraz tematu
Huska 701 LR, wersja z powiększonym bakiem o 12l co daje 25l, wysokie moto, nowoczesne ponad 70km, pięknbie prezentuje się
Za w pełni wyposażoną może 5 dyszek pęknąć, przynajmniej teraz w szczycie sezonu. KTM juz daje na 690 3tysie upustu, na huske jeszcze nie. Więc pewnie rynek leży. Tylko to ryzko awarii.

I II opcja, Honda XR650L 145kg ponad 60km mocy nówka szt sprowadzona z usa 35pln , szwagier dziś taka odebrał , jeździłem i to jest naprawdę duży motocykl i pieknie jedzie, aczkolwiek nie hamuje
lub z końcówką R prawie 70km 120kg, palona z kopki, rama alu, tylko nie wiem jeszcze jak tam będzie z możliwością montażu lampy tylnej i czegoś żeby uwiesić dobytek na 3tygodnie
Nie spodziewaj sie że stare Hondziny będą jeździć jak 701. Stare konstrukcje sprzed 20 lat nie hamują ale czy te hiper hamulce będą ci w terenie potrzebne? Ja bym nie miał wielkich obaw że klęknie takie 701 w doopie w KRG. To klęknie. Ktoś przyjedzie, zwiezie cię i się to reanimuje (albo i nie ). Przynajmniej będzie przygoda. Tam wszędzie są ludzie. W większości życzliwi i pomocni.
W tym roku spotkałem kilka sztuk 701 w wersjach z dużymi baniakami w KRG i z tego co się orientuję objechały bez problemów. 690 co była z nami kaprysiła ale nie tak żeby klęknąć (coś ciekło ze sprzęgła). Jak masz do wzięcia ładne XRL w dobrej kasie to bym poważnie rozważył. Dużej świni w Pamir bym nie zabrał. Mocy nie wykorzystasz a kopanie jak zdechnie pod górę mało ciekawe jest.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2020, 18:25   #28
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,320
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 2 godz 12 min 7 s
Domyślnie

Witka
Cytat:
Napisał Robur82 Zobacz post
Po dziku nie moge odnaleźć się w małej ramie...
Ale, ze co? Trójkąt maneta-podnóżek-poddupie jakiś wiekszy niż np w dr650?. To chyba kwestia psychiczna bo masz mniej miedzy nogami (o zbiornik mi chodzi, o zbiornik), mniej przed kierą i mniej za tylkiem. Napakuj tam bambetli i poczujesz się lepiej

Pozdr rr
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.

Ostatnio edytowane przez rrolek : 10.06.2020 o 19:01
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2020, 20:35   #29
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,899
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 13 godz 31 min 9 s
Domyślnie

Czegoś nie rozumie, sprzedałeś lc8 i chcesz kupić inne żeby jeździło tak samo ?
Życie upływa na poszukaniu przyjemności .
Powodzenia
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2020, 23:52   #30
Robur82


Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Łowicz
Posty: 191
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Robur82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 23 godz 17 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
Witka

Ale, ze co? Trójkąt maneta-podnóżek-poddupie jakiś wiekszy niż np w dr650?. To chyba kwestia psychiczna bo masz mniej miedzy nogami (o zbiornik mi chodzi, o zbiornik), mniej przed kierą i mniej za tylkiem. Napakuj tam bambetli i poczujesz się lepiej

Pozdr rr
Będąc na moto 3 tyg, po kilka godzin dziennie, na małym moto nie ten kąt w kolanach, cały czas podkulone nóżki
Robur82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Tags
adventure , dzik , ktm 990 , wyprawa

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Chlewik dla Dzików, czyli "Wątek o motocyklach marki KTM powyżej 690 cm sześciennych" mirkoslawski KTM 557 19.02.2024 22:02
SPOT lub coś w zamian Novy Inne tematy 32 21.03.2023 17:20


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.