Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Silnik, sprzęgło, skrzynia

Silnik, sprzęgło, skrzynia Montaż i demontaż elementów silnika: sprzęgła i skrzyni , wymiana łańcuszków rozrządu, demontaż głowic i zaworów, pomiary kompresji, ciśnienia oleju, serwisowanie zaworów i gniazd, tłoków i pierścieni.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.03.2024, 12:12   #91
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,478
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 8 godz 39 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał oldi90 Zobacz post
Szkoda chyba cokolwiek dalej komentować. Oszuści? Firma krzak ? Wykonujemy wiele regeneracji nie tylko sprzęgieł. Naprawiamy wały korbowe , cylindry , głowice, sprzęgła., skrzynie biegów. Nasi klienci zawsze wyjeżdżają zadowoleni a jeśli jest jakoś problem zawsze go załatwiamy na rzecz klienta . Ale jeśli ktoś woli pisać posty niż zadzonic to nic na to nie poradzimy . Szkoda ze my musimy sie tłumaczyc za firme inpost . Dostal pan informacje że jeśli będziemy mieli sprzęgło to się odezwiemy i był Pan poinformowany ze jest to ostatnia partia i jedzie to z USA. pieniążki miały być zwrócone nie chciał Pan ich . I oczywiście sytuacja ktora Pan opisał tutaj tak nie wyglądała. Bo nikogo nie oszukaliśmy . Zawsze staramy się rzetelenie załatwiać wszystkie sprawy i nasza prace . A jeśli gdzieś popełniliśmy błąd zawsze go naprawiamy. Jeśli ktokolwiek z tego forum ma jakiś problem bądź zastrzeżenie zapraszamy do kontaktu . Zawsze załatwimy to jak należy. Czasy są jakie są ludzie wola popisać sobie w internecie zamiast po prostu załatwić sprawę. Medal ma dwie strony. Co do ceny części używanej jest to nie do wycenienia . Trudno dostępne brak na rynku . Stąd staraliśmy się na korzyść klienta wynegocjować jak największe odszkodowanie . To źle? co chcieliśmy wyjaśnić wyjaśniliśmy, nie mogliśmy przejść obojętnie od tematu który nas dotyczy i nie wyglądał tak jak wyżej opisany . Pozdrawiamy użytkowników
No to aktualizacja:
Oczywiście zero odzewu, pieniędzy, kosza etc. wyjebungo, widzicie więc co warte są powyższe słowa tego Pana.
Na skutek tego postu, co jakiś czas odzywa się do mnie jakiś poszkodowany przez tę firmę. Myślę, że czas przygotować się do pozwu zbiorowego. Każdy z nas olewa temat, bo szkoda mu czasu i energii a kwota nie jest aż tak znaczna. Lecz gdy wystąpimy zbiorowa to już nie będzie mała sprawa a Panu pod dupą zacznie się palić. Zapraszam więc do kontaktu i opisania krótko sprawy. Zajmę się przygotowaniem pozwu zbiorowego.Temat pociągnę sam i opłacę wszystkie koszty sądowe całego pozwu. Proszę się tylko zgłosić.
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2024, 21:05   #92
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 58 min 24 s
Domyślnie

proponuje zerkać w opinie na google i wysłać wiadomość do niezadowolonych klientów
dodatkowo wpisać wszystkie słowa kluczowe które pomaga namierzyć firmę łacznie z kopia wszystkich złych opinii
ja napewno skopiuje dodam linka do fejsa poklikamy sobie trochę jest nas tak dużo ze mozemy google pomóc w pozycjonowaniu
__________________
Kowal zawinił - cygana powiesili
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2024, 22:17   #93
Dubel
 
Dubel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2024
Miasto: Ålesund, N
Posty: 145
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: Rosnacy
Dubel jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 3 godz 32 min 57 s
Domyślnie

Mnie tak namierzył koleś który zakładał zbiorowa sprawę warsztatowi napraw skrzyń automatycznych. Tak że działa ten sposób
Dubel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Gruzja - ostrzeżenie! mishieck Przygotowania do wyjazdów 2 28.05.2013 15:25


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.