Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.04.2010, 23:14   #61
Marcin z Zakopanego
 
Marcin z Zakopanego's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Zakopane
Posty: 500
Motocykl: Nie mam AT już ;) ale miałem 2x07A, 1x07 i 1x03
Marcin z Zakopanego jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 23 godz 20 min 44 s
Domyślnie

Co do ceny to Touratech kosztuje mniej więcej dwie stówy (przynajmniej tak było jak kupowałem w zeszłym roku) i ma wadę, bo reka nie wchodzi jakich cienkich palców by się nie miało. Jak bedziesz robił po 150 to nikt nie powinien narzekać. Ale żeby jeszcze ktos kupił...
Marcin z Zakopanego jest offline  
Stary 02.05.2010, 17:15   #62
Pratowasik
"A w nocy, Szatana przyjąć dłoń"
 
Pratowasik's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Wronki
Posty: 88
Motocykl: lc8
Pratowasik jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 13 godz 18 min 34 s
Domyślnie

No hej, wróciłem ze zlotu to odpowiadam Z kratką miałem duży problem, jakoś nie do dostania, pewnie gdzieś się dostanie, ale idę sobie kiedyś na spacer i patrze jest, nikomu nie potrzebna no i mam. Co do robienia tego to robię jedną dla kolegi z forum właśnie za , 150 na przyszły tydzień będzie i sam ją odbiera, wypowie się pewnie tu i opisze.
Pratowasik jest offline  
Stary 14.05.2010, 10:21   #63
nowik
 
nowik's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gorzów Wlkp.
Posty: 26
Motocykl: RD04
Przebieg: 73000
Galeria: Zdjęcia
nowik jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 21 godz 1 min 15 s
Smile Wielce Wielebna Trzodo Afrykańska!

Wielce Wielebna Trzodo Afrykańska!
Ja, Nowik użytkownik Forum Africa Twian pragnę przedstawić Wam postać, osobowość oraz produkt człowieka niezwykłego, jakim jest Pratowasik z Wronek. Pragnę Wam go przedstawić ze względu na jego zaangażowanie w wyprodukowanie kratki na reflektor. Będąc jego odbiorcą mogłem się przekonać, iż jest on wielkim patriotą, niezwykle odważnym, mocnym i niestrudzonym sługą Africy Twin. On mnie nie opuścił gdy bardzo pragnąłem tej Kratki. Wykonał ją dla mnie w szybkim czasie i lśniących materiałów, następnie ładnie naniósł wskazany kolor. Zapakował i dopilnował aby paczka bezpiecznie w nienaruszonym stanie dotarła. Kratka pasowała jakby była wcześnie z niej zdjęta. Pratowasik z Wronek jest wzorem prawdziwego Afrykańczyka. Umiłowanie do motocykla spełnienia marzeń innego człowieka są dla Niego ważniejsze, aniżeli sława producenta.
GORĄCO POLECAM
nowik jest offline  
Stary 14.05.2010, 12:42   #64
laska
Administrator


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Poznań
Posty: 1,203
Motocykl: RD07a
laska jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 9 godz 16 min 40 s
Domyślnie

Rozumiem, że właśnie zgłaszasz, że powinien opłacić składkę na PiD? Dzięki za info
Żartuję ale gdyby rozwinął działalność na forum, zapraszam do właściwego działu. Poza kratkami coś jeszcze robi?
pozdr,
laska
laska jest offline  
Stary 14.05.2010, 14:27   #65
Pratowasik
"A w nocy, Szatana przyjąć dłoń"
 
Pratowasik's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Wronki
Posty: 88
Motocykl: lc8
Pratowasik jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 13 godz 18 min 34 s
Domyślnie

nowik ale pojechałeś. Dzięki. Nic więcej nie robię (narazie) Spoko gdybym coś działał na pewno opłacę składkę.Pozdro.

Ostatnio edytowane przez Pratowasik : 14.05.2010 o 14:31
Pratowasik jest offline  
Stary 19.05.2010, 11:29   #66
Pawel
 
Pawel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nottingham, UK
Posty: 697
Motocykl: RD07a
Pawel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 19 godz 49 min 44 s
Domyślnie

Tak patrze na ta kratke on Pratowasika i cos mi sie wydaje ze kamien i tak dotrze do reflektora i narobi nam balaganu. Jak dla mnie ta kratka to troche za rzadka, bo w koncu szyby reflektorow niszcza dosc male kamienie. Nadal jestm za oslona z PCV lub poliweglanu. No i cena 30 razy nizsza. Mimo wszystko musze przyznac ze sie chlop napracowal i niezle mu to wyszlo.

Ostatnio edytowane przez Pawel : 19.05.2010 o 11:30 Powód: literowka
Pawel jest offline  
Stary 19.05.2010, 15:42   #67
Pratowasik
"A w nocy, Szatana przyjąć dłoń"
 
Pratowasik's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Wronki
Posty: 88
Motocykl: lc8
Pratowasik jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 13 godz 18 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawel Zobacz post
Tak patrze na ta kratke on Pratowasika i cos mi sie wydaje ze kamien i tak dotrze do reflektora i narobi nam balaganu. Jak dla mnie ta kratka to troche za rzadka, bo w koncu szyby reflektorow niszcza dosc male kamienie. Nadal jestm za oslona z PCV lub poliweglanu. No i cena 30 razy nizsza. Mimo wszystko musze przyznac ze sie chlop napracowal i niezle mu to wyszlo.
A pewnie że dotrze, ale szanse ma małe, robiłem testy na niezamontowanej kratce- świgałem małym kamyszkiem ( jakieś 0,5cm średnicy) w niezamontowaną kratkę, i powim że maksymalnie 1 na 10 się przedostawał bez trafienia w druty. A druga sprawa zrobiłem ją, głównie dla ozdoby. Jeszcze coś- bo ktoś pytał, byłem na przeglądzie i gościu żadnych problemów do kratki nie miał, a trzepał mnie z pół godziny

Ostatnio edytowane przez Pratowasik : 19.05.2010 o 15:45
Pratowasik jest offline  
Stary 19.05.2010, 18:41   #68
JarekAT
Centralny Jarek
 
JarekAT's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2,215
Motocykl: RD07, RD07a, RD07a, LC8, LC4, DRZ, K100, XL600LM
JarekAT jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 6 dni 19 godz 4 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pratowasik Zobacz post
a trzepał mnie z pół godziny
może jak by się skoncentrował na Afryce to co innego
JarekAT jest offline  
Stary 19.05.2010, 21:53   #69
Pratowasik
"A w nocy, Szatana przyjąć dłoń"
 
Pratowasik's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Wronki
Posty: 88
Motocykl: lc8
Pratowasik jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 13 godz 18 min 34 s
Domyślnie

Wy to potraficie za słówka łapać
Pratowasik jest offline  
Stary 20.05.2010, 23:15   #70
Marian
 
Marian's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Wawa
Posty: 8
Motocykl: RD07a
Marian jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 godz 20 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawel Zobacz post
Tak patrze na ta kratke on Pratowasika i cos mi sie wydaje ze kamien i tak dotrze do reflektora i narobi nam balaganu. Jak dla mnie ta kratka to troche za rzadka, bo w koncu szyby reflektorow niszcza dosc male kamienie. Nadal jestm za oslona z PCV lub poliweglanu.
Cytat:
Napisał Pratowasik Zobacz post
A pewnie że dotrze, ale szanse ma małe, robiłem testy na niezamontowanej kratce- świgałem małym kamyszkiem ( jakieś 0,5cm średnicy) w niezamontowaną kratkę, i powim że maksymalnie 1 na 10 się przedostawał bez trafienia w druty. A druga sprawa zrobiłem ją, głównie dla ozdoby.
To może tak: na wierzchu kratka, pod kratką plexi (czy tam jak go zwał)? I miłe dla oka, i niemiłe dla kamienia.
Marian jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kratka na reflektor Honda Africa RD03 Look_520 Wszystko dla Afryki 5 15.05.2013 20:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.