Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.05.2012, 20:40   #1
aciu
 
aciu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Gołańcz
Posty: 801
Motocykl: RD07
Przebieg: 71000 +
aciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 9 godz 13 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lepi Zobacz post
Ja wierzę, że to zwykła zguba. Sam miałem kłopoty z ogarnięciem całego majdanu. Nawigację miałem całą noc na moto, ciuchy dobra dusza wrzuciła mi do domku...obym się nie mylił. Swoje dołożę.
No Lepi naprawdę miałeś problem ze swoim bagażem tyle tego było że ho ho

Cytat:
Napisał ArtiZet Zobacz post
Osobiście to nie chce mi się wierzyć, że popełnił to ktoś z "czarnuchów" choć jak powiedziano w każdym stadzie znajdzie się czarna owca
Głupio też byłoby wskazywać kto to mógł być...natomiast zastanawiałem się w piątek wieczór czy towarzystwo w dresach przy stoliczku w barze, które barman określił jako swoich kolegów pytając uprzejmie czy nie mamy nic przeciwko, że tu siedzą (oczywiście nie mieliśmy, bo w ludzi trzeba wierzyć) powinno się tam znaleźć w tym miejscu i czasie
Deklaruję wpłatę 50zł i zachęcam innych, bo mnie wk...a chamstwo zwłaszcza jak spotyka osoby z sercem na dłoni.

Mnie również zastanawiało ich towarzystwo...bramkarzom i szatniarkom w klubach też nie ufam.

Odemnie coś tam wpadnie, niewiele, ale pomnogę. Wiem jaki to smutek gdy ginie coś cennego

Nie odchodź
aciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2012, 20:50   #2
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 1 godz 15 min 37 s
Domyślnie

Jako, że stan mój był wiadomy, a i towarzysza mego również, nie panowaliśmy kompletnie nad mieniem, ani zamykaniem domku, który wiał przeciągiem, jako jedyną formą czyszczenia. Zastanowiła mnie natomiast obecność wydzierganych "na niebiesko" "wędkarzy". Nie mogę uwierzyć, że czarny by ukradł, chyba, że schował i odda grzecznie. Jak nie ma odwagi to na skrytkę pocztową niech wysyła, ale do ch..wafla nie tu takie rzeczy !!!
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Biała 2012. Zwiedzanie Elektrowni Bełchatów Lewar Imprezy forum AT i zloty ogólne 27 22.05.2012 21:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.