Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15.08.2009, 01:22   #21
Kishon
 
Kishon's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Luboń & New Ross
Posty: 83
Motocykl: RD03
Przebieg: 77777
Kishon jest na dystyngowanej drodze
Online: 19 godz 39 min 23 s
Domyślnie

Witam!
Wskrzesze ten wątek, już tylko po to, żeby sprotować małe co nieco. Kto szuka ten błądzi... A więc, przepustnic nie należy szlifować, mało tego nie wolno! Moje dość dziwaczne problemy z motocyklem, miały dziwaczną przyczyne, nie mogło być inaczej. Mianowicie. W mtocyklu była pęknięta rura pomiędzy filtrem powietrza, a gaźnikami. Pęknięcie, było już wcześniej spawane, w swojej ignorancji nie zainteresowałęm się owym, podczas wielokrotnego rozbierania. Niemniej, klejenie się rozszczelniło i do gaźników zaczoł dostawać się kurz podczas jazdy. Moje kolejne ingerencje w gaźniki powodowały oczyszczenie nazbieranego pyłu i chwilowe pozbycie się problemu. Właśnie dlatego zacinały się przepustnice (te walcowe) Generalnie po zaklejeniu ponownym owego pęknięcia, a wpadłem na to przed wakacyjnym wyjazdem, nie powtórzyły się już więcej moje problemy. Tak więc jeszcze raz poprawiam się: nie czyścimy przepustnic, bo to im szkodzi!
__________________
Mruczy jak kotka, ryczy jak lwica, moja africa!
Kishon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Całą stopą na ziemi - Motocykle dla niskich Ashanti Lejdis 17 26.02.2012 11:18
lekkie dławienie poniżej 3000 obr Africa Uklad paliwowy i wydechowy 17 16.03.2011 00:17
A takie cuda widzieli już na świecie? graphia Wszystko dla Afryki 4 28.08.2010 12:41
gaśnie na wolnych obrotach... lukasz gorzynski Uklad paliwowy i wydechowy 26 21.11.2008 12:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.