Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.06.2010, 16:26   #1
smiglo


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Warszawa - Wawer
Posty: 29
Motocykl: RD07a
smiglo jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 46 min 22 s
Domyślnie Metromierz Explona - jak podłączyć

Cześć Panowie, chcę na AT przygotować roadbook/itinerer na część trasy na imprezę TYRAWA SOLNA II SZUTER PARTY i szukam info jak podłączyć metromierz Explony do mojej AT. W quadzie mam to podłączone do kabelka z impulsami biegnącego do komputera. W Afri nie mam pojęcia czy muszę dokupić czujnik indukcyjny czy można jakoś wykorzystać impulsy dochodzące do TripMastera? W końcu TripMaster dostaje skądś impulsy do zliczania przebiegu! Tylko skąd? Oczywiście podłączenie do TripMastera byłoby szybsze i wygodniejsze, ale nie mam pojęcia, do którego kabelka można się wpiąć i czy nie zakłóci to pracy Tripa... Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Maciek "Śmigło"

P.S.1 Explonę kalibruje się na "wzorcowym" kilometrze, tak więc ważne jest tylko, żeby liczba impulsów wystarczała do w miarę dokładnych pomiarów rzędu 10-20 metrów.
P.S.2 jak się nie uda przełożyć Explony do AT, to część trasy wyznaczę Rinconem, ale boję się, że wtedy kilka Afryk może nie ukończyć przejazdu
smiglo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
gdzie podłączyć woltomierz i gps Wójcik Układ elektryczny i zapłonowy 5 13.02.2014 21:07


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.