Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.05.2019, 11:04   #1
wator


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Kraków
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 143000
wator jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 7 godz 59 min 0
Domyślnie Wyjazd Ukraina 4.08 do 11.08

Hej. W tym terminie mam wolne w pracy i rodzina jest gdzie indziej.
Planuję wyjazd na Ukrainę orientacyjne 3-5 dni. Spanie w lesie, na połoninie itd - ogólnie gdzie popadnie. Śpiwór i plandeka nad głową. Hotele itd mnie nie interesują. Nie interesuje mnie także wyjazd z nastawianiem że or rana do wieczora brniemy przez błota, ale jak wiadomo w tym rejonie momentami może tak być. Do tej pory jeździłem Transalpem PO06 na kostce , ale jego możliwości się kończą i planuję po raz pierwszy wyjazd na XR600R, ale ograniczeniem możliwości jestem tutaj ja a nie motocykl. Wyjazd rekreacyjny to wakacje a nie wyścig, ale z drugiej strony chcę jechać a nie stawać co 10 minut na fajkę itd. Papierosów nie palę, aczkolwiek przeżyję jak ktoś musi. Do tej pory jeździłem po terenach jak Borżawa, Pikuj itd. Z mojej strony wyjazd z Krakowa, moto na przyczepce albo busie, wszystko poza moto zostaje w Krościenku i samo moto przez granicę. W dniach 4.08 do 11.08 jestem ogólno dostępny, ale myślę iż wyjazd na Ukrainie powinien zamknąć się w od 2 do 4 noclegów. Miło będzie z pojechać w parę motocykli. Mogę też się dołączyć do kogoś kto jedzie. Asfaltów raczej wolę unikać, raczej jako konieczny dojazd do właściwego terenu. Jak coś to tel do mnie to 5O3 trzy trzy trzy 818.
wator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wyjazd enduro na lekko - jedzie ktoś? Rumunia, Ukraina ... Fihu Umawianie i propozycje wyjazdów 5 03.09.2017 20:39
wyjazd na gp f1. CZART Umawianie i propozycje wyjazdów 1 04.04.2010 23:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.