Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 04.01.2019, 13:32   #12
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 4 min 35 s
Domyślnie

OK, brniemy dalej, a co zima jest...

Ciekaw jestem w którym miejscu ktokolwiek (sklep, inni co kupili te sakwy wcześniej...) rzucił choć cień porównania do 'mercedesa'? Czy gdzieś było podane, że są porównywalne z np. Kriegą, giantloop, 21bro... Czy gdzieś jest napisane, że zapakujesz tam pół dobytku i jeszcze będzie miejsce? Co więcej, gdzie jest podane, że to sakwy: endurowe/adventure/wyprawowe No i poproszę o lepszą alternatywę w tej cenie (nawet niech będzie 2x drożej)!?

Nie bronie tych sakw za niecałe 2stówki (sic!), bo jeszcze z nimi nie jeździłem, ale założyłem je do NAT (bez stelaża!) i powiem tak: ani drgną, ani w górę, ani w bok, ani w przód, ani w tył, ani nigdzie...mi to pasuje i wg mnie wygląda porządnie. Zatem nie rozumiem kompletnie o czym piszecie. Przeważnie towar ma jakieś przeznaczenie i jak się go używa niezgodnie to nie ma co mieć pretensji, że się coś rozpadło...to tak jak wjeżdżać trampkiem/afryką/gs12/multistradą/itd w ciężki teren i narzekać, że nie robi...

Co do mojego doświadczenia z sakwami to nie raz latałem z Crosso po UA na 690 (bez stelaży, z namiotami, po górach żeby nie było, często około tygodnia chochrania) i tamte dopiero latały jak uszy słonia Dumbo...i tu zaskoczenie, nigdy nic mi się nie urwało, choć nie wyglądają pięknie, a łatwo nie miały. Z tymi sakwami b.chętnie polecę na Podlaski, łódstoka, objazdówkę po PL, ale raczej nie zabiorę ich do Kirgistanu...chociaż kto wie, jak się sprawdzą...
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650

Ostatnio edytowane przez majki : 04.01.2019 o 14:19
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
torby z chin ala kriega Grzechu2012 Gadżety / wyposażenie 25 06.02.2019 10:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.