Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.08.2021, 05:48   #21
ctomch

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Chrząstawa Wielka
Posty: 261
Motocykl: Yamaha 1VJ/Huska FE501
Przebieg: rośnie
ctomch jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 8 godz 7 min 19 s
Domyślnie

Spróbować miałem okazję dzięki uprzejmości kolegi, posiada co prawda wersję z '18-go, ale i tak mnie zauroczyła
Jak rozmawiałem z dilerami, to generalnie jest posucha i mało sztuk do Polski trafia. Podobno, legenda głosi, że jest możliwość objeżdżenia i wypożyczenia w Elblągu. Ja natomiast nie miałem wizji darcia przez cały kraj w tym celu, więc nie potwierdzę.
ctomch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2021, 06:30   #22
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,933
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 32 min 55 s
Domyślnie

Trainer to motorek w góry i tam jest zajebisty. Zawias do zrobienia, jak zaczniesz ostrzej jeździć i ważysz powyżej 80 kg ubrany to przestaje robić, po za tym perfekt moto.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2021, 10:07   #23
Sierdiukov
 
Sierdiukov's Avatar


Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Kraków
Posty: 131
Motocykl: AT CRF1000
Sierdiukov jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 22 godz 33 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
Można ruszyć pod takie piony na których moja beta 350 próbuje położyć mnie na plecy (jak jest trakcja) lub bezradnie grzebie kołem (jak nie ma trakcji)
Sorki, ja się nie znam - ale chcę zapytać. Czy to czy leci na plecy albo grzebie kołem nie zależy bardziej od techniki szukania trakcji przez kierownika niż od tego czy to Beta, KTM czy Sherco?
Sierdiukov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2021, 15:43   #24
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,333
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 18 godz 26 min 49 s
Domyślnie

350 ma jałowy na 3000 obr. Wiadomo, pod obciążeniem klepie niżej ale przy ruszaniu pod ostrym kątem musisz jednak trochę dołożyć bo inaczej albo zdusisz albo odbije i zgaśnie. A jak już się zabiera to ma już tyle momentu na kole że albo podnosi przód - nie zawsze możesz dosiąść jajkami do samej kiedy - albo zaczyna grzebać w miejscu. Pomijam sposoby żeby sobie pomóc czy kwestie opon ect, ale 300 zabiera się tak miękko, że po prostu ruszasz nic nie kombinując co od razu pozwala skupić się na szukaniu równowagi i wybieraniu kreski. Dla mnie niesamowita różnica na plus i rozumiem że jest to jest lepszy motocykl do ganinia na kreskę w Karpatach.
Tyle tylko że niewielu z nas ma takie tereny opodal a walenie zweitaktem od miejscówki do miejscówki to żaden IMO fun. Dlatego zostaje przy małym 4T którym, mimo swoich lat, bez pospiechu daje rade np po trasach Regimentu czy Panoramy, a i koło komina mam dobrą zabawę.

Pozdr rr
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.08.2021, 09:46   #25
Sierdiukov
 
Sierdiukov's Avatar


Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Kraków
Posty: 131
Motocykl: AT CRF1000
Sierdiukov jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 22 godz 33 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
350 ma jałowy na 3000 obr. Wiadomo, pod obciążeniem klepie niżej ale przy ruszaniu pod ostrym kątem musisz jednak trochę dołożyć bo inaczej albo zdusisz albo odbije i zgaśnie. A jak już się zabiera to ma już tyle momentu na kole że albo podnosi przód - nie zawsze możesz dosiąść jajkami do samej kiedy - albo zaczyna grzebać w miejscu. Pomijam sposoby żeby sobie pomóc czy kwestie opon ect, ale 300 zabiera się tak miękko, że po prostu ruszasz nic nie kombinując co od razu pozwala skupić się na szukaniu równowagi i wybieraniu kreski. Dla mnie niesamowita różnica na plus i rozumiem że jest to jest lepszy motocykl do ganinia na kreskę w Karpatach.
Tyle tylko że niewielu z nas ma takie tereny opodal a walenie zweitaktem od miejscówki do miejscówki to żaden IMO fun. Dlatego zostaje przy małym 4T którym, mimo swoich lat, bez pospiechu daje rade np po trasach Regimentu czy Panoramy, a i koło komina mam dobrą zabawę.

Pozdr rr
Ok, łapię.
Sierdiukov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dobór / wymiana obręczy w kole szprychowanym. Zeus Inne tematy 15 07.09.2019 20:49
Beta RR 450 Dylan Inne - dyskusja ogólna 10 25.05.2017 21:56
Luz na tylnym kole STRUś Rama, zawieszenia, napęd 28 09.08.2011 12:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.