Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Mała Afryka - CRF 250/300 Rally i L > Dział ogólny

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.09.2021, 15:42   #981
Dandi
 
Dandi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Paprykarz-City neighborhood
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Dandi jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 4 godz 34 min 55 s
Domyślnie

Ktoś wymieniał w 300L/Rally korek spustowy na taki z magnesem? Jeśli tak to zapodajcie linka do sprawdzonego rozwiązania. Z góry dzięki.
Dandi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 16:02   #982
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,788
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 4 tygodni 1 dzień 21 godz 20 min 49 s
Domyślnie

https://www.crfsonly.com/catalog/pro...oducts_id/7415

Sprawdź wymiary. Kupisz lokalnie bez problemu.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 19:51   #983
sysiek300


Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 238
Motocykl: nie mam AT jeszcze
sysiek300 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 8 godz 4 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dandi Zobacz post
Ktoś wymieniał w 300L/Rally korek spustowy na taki z magnesem? Jeśli tak to zapodajcie linka do sprawdzonego rozwiązania. Z góry dzięki.
Rzeczywiście to zdaje egzamin?
Widze, że nie macie pewnosci na jaki olej wczesniej wymienic ...

Ja tez czekam na 300L, stwierdzam, że dealer też zaczyna się niecierpliwić przez te moje telefony z pytaniami do niego Ludzie odbierają bo się chwalą, ale nikt nie pisze kiedy tak na prawdę "miała być", moja miała byc w sierpniu.
sysiek300 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 20:27   #984
Faland86


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 63
Motocykl: RD03
Faland86 jest na dystyngowanej drodze
Online: 18 godz 49 min 43 s
Domyślnie

Kolega sierpniowa odebral tydzien temu. Nie sugeruj sie. Mnie zapisali na lipiec. Inni mieli sierpien i wszyscy czekamy. To jest jakas je***na polityka dezinformacji. Kazdy dealer dostaje inne info od jednego czlowieka z centrali. Tamten pacan zwyczajnie sie dobrze bawi. Ma w dupie i dealerow i na koncu ich klientow. Takie tematy powinny odbijac sie gleboko echem w Hondzie a taki po***b nie powinien pracowac. Dziwie sie tez, ze zarzad Honda Polska nie kwapi sie wystosowac do klientow przeprosin i wyjasnien tak jak to zrobila Yamaha. Jak by wszystko odbylo sie z elementarna kultura i profesjonalizmem to i do grudnia bys z usmiechem na buzi czekaj. A tak to jeden wielki ch***j!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Faland86 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 20:54   #985
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sysiek300 Zobacz post
Rzeczywiście to zdaje egzamin?
Tak.
Pisuję na forum różne kocoboły ale w tematach związanych z mechaniką jestem poważny jak .... no bardzo

Co do czekania... odbywa się to w obecnej chwili na zasadzie: NIE mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi
Nie życzę im tego by sytuacja się odwróciła bo cały świat stanie w płomieniach, ale wszystkim dealerom i sprzedawcom w tej chwili się w dupach poprzewracało.
Samochody, maszyny budowlane, motocykle, działki budowlane itd... wszystko sprzedało się na pniu.
Stary... kiedy było ostatni raz tak, że nowa używka jest droższa od nowej salonówki? Kiedy? Za komuny tak było.

Trza zacisnąć zęby i przeczekać. W czekaniu jesteśmy nieźli - zatem nie psujmy tradycji i bez jaj, nie frustrujcie się tak, NIC to nie zmieni. Jedynie WY będziecie się czuć gorzej.
W najgorszym wypadku zaczniecie sezon kiedy będzie zimniej ale w offie to chyba de facto lepiej.

Szerokości. M
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 21:02   #986
sysiek300


Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 238
Motocykl: nie mam AT jeszcze
sysiek300 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 8 godz 4 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Faland86 Zobacz post
Kolega sierpniowa odebral tydzien temu. Nie sugeruj sie. Mnie zapisali na lipiec. Inni mieli sierpien i wszyscy czekamy. To jest jakas je***na polityka dezinformacji. Kazdy dealer dostaje inne info od jednego czlowieka z centrali. Tamten pacan zwyczajnie sie dobrze bawi. Ma w dupie i dealerow i na koncu ich klientow. Takie tematy powinny odbijac sie gleboko echem w Hondzie a taki po***b nie powinien pracowac. Dziwie sie tez, ze zarzad Honda Polska nie kwapi sie wystosowac do klientow przeprosin i wyjasnien tak jak to zrobila Yamaha. Jak by wszystko odbylo sie z elementarna kultura i profesjonalizmem to i do grudnia bys z usmiechem na buzi czekaj. A tak to jeden wielki ch***j!
Kto to jest w tym przypadku "importer" bo przez forum po dilera przewija się to okreslenie. Czytam Twój post i wydaje mi się, że importer to jakis prywaciarz ktory ma umowe z Honda że sciąga tu motocykle i rozsyla do salonów, to nie jest jakis oficjalny poważny oddział? Czy może jest oddział Honda Polska ale tylko sprawy biurowe a wynajmują prywaciarza do logistyki motocykli bo sam nie wiem? Może zależy ktory diler więcej posmaruje dostaje więcej i szybciej?

Ja sie nie stresuje, jakbym byl bardziej ogarniety, to bym sie zdecydowal w marcu i juz pol roku jezdzil ale cyckałem cyckałem i zamowilem dopiero w czerwcu jak juz nie bylo dawno od reki dostepne, a w marcu bym mial jeszcze za 23 000 starszy rocznik, nie siedze w temacie kupna w salonach, ale dziwna sprawa, ze nie maja na papierze jasno kto i kiedy dostanie, tylko wróżenie z tego co "system" pokazuje. Jezeli to co powyzej kolega pisze, ze jakis gosc robi w capa wszystki dilerow, to troche w to wierze, zgadza sie to z tym co moge sie domyslac, mianowicie dzwonie do dilera, ten przy mnie sprawdza system i mowi mi ze ... chyba juz do niego wyslali, ale postara sie upewnic sie jak jest i mi oddzwoni, juz dwa razy tak bylo i mi nie oddzwonil... ale po tonie głosu to i po tym co kolega wyzej napisal to wszystko mi sie zgadza ze ten diler nie ma zamiaru dzwonic do centrali bo czuje ze guzik sie dowie i go okłamią, a mnie moze tylko zapewniac ze jak bedzie zaraz do mnie dzwoni.
sysiek300 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 21:07   #987
Faland86


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 63
Motocykl: RD03
Faland86 jest na dystyngowanej drodze
Online: 18 godz 49 min 43 s
Domyślnie

Nie wiem czy mnie powinienes cytowac, nie uzylem nigdzie slowa importer 😊

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Faland86 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 21:13   #988
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sysiek300 Zobacz post

Ja sie nie stresuje
Pozwól, że dalej nie będę cytował
Po co ten nerw - Kolego. Przyjdzie to będzie - uświadom sobie, że nie masz na to ŻADNEGO wpływu.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 21:17   #989
Faland86


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 63
Motocykl: RD03
Faland86 jest na dystyngowanej drodze
Online: 18 godz 49 min 43 s
Domyślnie

Jestesmy duzymi chlopcami, czekamy na duze zabawki to i emocje sa niemale 😊

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Faland86 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 21:37   #990
sysiek300


Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 238
Motocykl: nie mam AT jeszcze
sysiek300 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 8 godz 4 min 8 s
Domyślnie



czekamy, jestem spokojny, pozdrawiam
sysiek300 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
2021 CRF250L & CRF250 Rally Danny Dział ogólny 53 20.11.2021 16:47
XXVI WiR Rally 2021 dalej zwany podlasiakiem sluza Imprezy forum AT i zloty ogólne 205 20.11.2021 06:34
XXVI WiR Rally 2021 - koszulki jendrus Imprezy forum AT i zloty ogólne 65 27.10.2021 07:26
Endurorally 2021 Onufry22 Dział Producentów i Dostawców 91 16.09.2021 12:36
Honda crf 250 Rally Twardsza tylna sprężyna amortyzatora Viruus Warsztat 8 11.12.2019 13:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.