Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 10.11.2019, 17:12   #31
JarekO


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Ostrów Mazowiecka
Posty: 1,489
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JarekO jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 8 godz 38 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Ten kit z dużym baniakiem z przodu będzie dostępny do normalnych modeli więc można sobie zanabyć i robić swap w razie potrzeby jazdy pizdu. Różnica w cenie LR i standard to 1000 ojro więc znacznie taniej niż dotychczasowe kity za miliony szelestów. Skok zawiasu zmniejszyli bo i na chu komu taki duży, przypadki incydentalne. Siodło niżej to też dobry ruch jak chodzi o duala, zwiększy potencjalnie liczbę klientów z krótkimi kończynami. Moto kompletnie nie dla mnie ale ruch w dobrą stronę. Mnie się podoba. Jeszcze dowalili 901 Adv. Za chwilę Afryki 2020 będą stały w salonach i pokrywały się kurzem.

Masz rację Emek. Ludzie jarają się możliwościami motocykla, a potem ich nie wykorzystują. Mi się LR podoba bardzo. Jeszcze tylko owiewka i już będzie fajny dual. A ta 901 to petarda totalna! Dobrze się dzieje.
JarekO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Enduro 125. wasilczuk Inne tematy 25 23.02.2015 17:42
Jazda enduro/hard enduro/trial w Niemczech - da się? ;-) electro Inne tematy 20 23.01.2015 09:51
Potrzebna instrukcja do Acewell’a, model 3853, Bartas Układ elektryczny i zapłonowy 1 26.08.2011 17:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.