Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.05.2023, 14:02   #11
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

I laweta?
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2023, 14:54   #12
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
I laweta?
Niestety TET nie bierze jeńców
received_1407683420084523.jpg

received_717077196839789.jpg

Zaczynaliśmy w 8 kończyliśmy w 7 ...
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2023, 15:21   #13
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

O picza

Wczoraj jechałem po winklach w SRB, tak na 70% możliwości coby się nie stresować w ogóle drogą. Minęła mnie grupa kolesi na GSach z BIH co szli tak ze byłem pewien ze stoję. Potem się bałem ze ich spotkam gdzieś rozjebanych na jakiejś patelni ze żwirem. Ale nie.

Wnioski ze albo jestem już tak zdupiały totalnie lub po prostu oni byli tak dobrzy. Daleko do domu i szpitala mam z tylu głowy choć zdarzały się szybsze fragmenty gdzie byłem pewien ze nic nie może się wydarzyć. Wieczorem analizowałem ten szybki fragment w głowie - obiecałem sobie ze nigdy więcej tak nie pojadę.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2023, 15:31   #14
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
O picza

Wczoraj jechałem po winklach w SRB, tak na 70% możliwości coby się nie stresować w ogóle drogą. Minęła mnie grupa kolesi na GSach z BIH co szli tak ze byłem pewien ze stoję. Potem się bałem ze ich spotkam gdzieś rozjebanych na jakiejś patelni ze żwirem. Ale nie.

Wnioski ze albo jestem już tak zdupiały totalnie lub po prostu oni byli tak dobrzy. Daleko do domu i szpitala mam z tylu głowy choć zdarzały się szybsze fragmenty gdzie byłem pewien ze nic nie może się wydarzyć. Wieczorem analizowałem ten szybki fragment w głowie - obiecałem sobie ze nigdy więcej tak nie pojadę.
W tym przypadku było sporo zwykłego pecha, szybko zmieniający się rodzaj nawierzchni z kamieni na błoto i tyle. Koło spierdolilo , Moto poszło bokiem upadło na nogę i musieliśmy kumpla wywieźć z lasu do drogi bo noga latała jak chciała. Nic fajnego ale zdarza się, oby jak naj rzadziej
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2023, 15:34   #15
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Czasami chodzi o pecha, czasami o brak szczęścia
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2023, 18:01   #16
radiolog
 
radiolog's Avatar


Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,093
Przebieg: 30 000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 3 dni 9 godz 7 min 15 s
Domyślnie

jak pech to pech, pozostaje tylko współczuć i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.
2 lata temu na Sycylii też się tylko wywróciłem na stromiźnie, myślałem, że mam tylko potłuczone żebra to jechałem, po powrocie się okazało, że było złamanych 6, głupi ma szczęście, bo obyło się bez odmy.
Natomiast a 3 tygodnie też Norwegia, jednak z Nordkapp i oby tylko śnieg stopniał wystarczająco w górskich rejonach, żeby zaliczyć Trollstigen i Dalsnibbę. Mam nadzieję Patryk, że się uda spotkać na kawkę.
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2023, 20:01   #17
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał radiolog Zobacz post
jak pech to pech, pozostaje tylko współczuć i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.
2 lata temu na Sycylii też się tylko wywróciłem na stromiźnie, myślałem, że mam tylko potłuczone żebra to jechałem, po powrocie się okazało, że było złamanych 6, głupi ma szczęście, bo obyło się bez odmy.
Natomiast a 3 tygodnie też Norwegia, jednak z Nordkapp i oby tylko śnieg stopniał wystarczająco w górskich rejonach, żeby zaliczyć Trollstigen i Dalsnibbę. Mam nadzieję Patryk, że się uda spotkać na kawkę.
Tu masz mapę online na której możesz sprawdzić co otwarte co zamknięte . Na dzień dzisiejszy Trollstigen jeszcze zamknięte , Geiranger otwarte
https://dit.vegvesen.no/kart#/?lat=6...er,tra,ctv,tfl
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2023, 20:23   #18
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
O picza

Wczoraj jechałem po winklach w SRB, tak na 70% możliwości coby się nie stresować w ogóle drogą. Minęła mnie grupa kolesi na GSach z BIH co szli tak ze byłem pewien ze stoję. Potem się bałem ze ich spotkam gdzieś rozjebanych na jakiejś patelni ze żwirem. Ale nie.

Wnioski ze albo jestem już tak zdupiały totalnie lub po prostu oni byli tak dobrzy. Daleko do domu i szpitala mam z tylu głowy choć zdarzały się szybsze fragmenty gdzie byłem pewien ze nic nie może się wydarzyć. Wieczorem analizowałem ten szybki fragment w głowie - obiecałem sobie ze nigdy więcej tak nie pojadę.
Bo GSy to dobre motocykle na takie drogi, dużo wybaczają
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Do tych co byli w Norwegii pytania Evvil Przygotowania do wyjazdów 6 15.07.2013 22:00
pytanie o prom w Norwegii zombi Kwestie różne, ale podróżne. 10 20.05.2010 21:04
Czy jest ktos z Norwegii? sambor1965 Inne tematy 13 03.10.2009 13:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.