Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Hamulce, kola, opony

Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.07.2012, 20:47   #11
niedi
 
niedi's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 49
Motocykl: RD04
niedi jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 11 godz 1 min 47 s
Domyślnie

Zauważyłem kiedyś coś takiego w mojej RD04 szczególnie przy mocniejszym hamowaniu. Jako że w innych moto które miałem nie słyszałem tegoż więc zacząłem od nasmarowania linki prędkościomierza - było jakby ciszej. Linka przy nurkowaniu bardziej trze o pancerz wydaję mi się że to jest ten dźwięk. W innych motocyklach (wszystkie oczywista z wierconymi tarczami) nic takiego nie słyszałem - ale miały liczniki elektroniczne (kabelek miast linki).
__________________
niedi hardzone
niedi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2012, 07:37   #12
Rychu72
 
Rychu72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wilidż Opole
Posty: 2,551
Motocykl: CRF 1100
Przebieg: 0 kkm
Rychu72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 5 godz 29 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał niedi Zobacz post
Zauważyłem kiedyś coś takiego w mojej RD04 szczególnie przy mocniejszym hamowaniu. Jako że w innych moto które miałem nie słyszałem tegoż więc zacząłem od nasmarowania linki prędkościomierza - było jakby ciszej. Linka przy nurkowaniu bardziej trze o pancerz wydaję mi się że to jest ten dźwięk. W innych motocyklach (wszystkie oczywista z wierconymi tarczami) nic takiego nie słyszałem - ale miały liczniki elektroniczne (kabelek miast linki).
Mam acewella na liczniku z magnesem i też mam terkotanie.
Rychu72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Odpalenie Trampka bo kilku dniach morzu - dziwny dźwięk ? elaiden Inne - dyskusja ogólna 7 10.12.2013 18:34
dziwny szum przy hamowaniu silnikiem wojtek Silnik, sprzęgło, skrzynia 9 01.08.2013 01:06
Dziwny odglos przy hamowaniu silnikiem! Tolecki Silnik, sprzęgło, skrzynia 12 07.11.2011 23:13
"Dziwny" dźwięk z okolic przedniego koła ArtiZet Hamulce, kola, opony 5 20.07.2011 01:04
Dźwięk silnika Południowiec Silnik, sprzęgło, skrzynia 10 22.02.2011 19:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.