Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Lejdis

Lejdis Motocykl + kobieta, czyli wszystko co może być związane z tym duetem

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06.10.2010, 09:39   #91
Feel
 
Feel's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Warszawa/Kraków
Posty: 235
Motocykl: RD03
Feel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 3 godz 38 min 52 s
Domyślnie

[QUOTE=diverek;135725]Paczka dzisiaj doszła.
Cieszę się, że czasza i stelaże doszły tak szybko ekonomiczną
Powodzenia w szybkim poskładaniu legendarnego TA Brunetki
Feel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.10.2010, 10:21   #92
fabrizio13
 
fabrizio13's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Gorzow WLKP
Posty: 1,093
Motocykl: RD07
Przebieg: 100000
Galeria: Zdjęcia
fabrizio13 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 16 godz 17 min 24 s
Domyślnie

Czy to wszystko już nie było na innym wątek ? Diverek zaczynasz być już nudny znajd coś nowego albo w ogóle już nie pisz na forum Africa Twin bo tam gdzie jesteś jet kutnia





Napisał specnaz
jakby kto pytał to łonczy mnie i Zbyszka i byliśmy w tym dobrzy http://www.youtube.com/watch?v=tL2_I...eature=related
Radek, normalnie dostaniesz coś ode mnie w prezencie.
co takiego dla mnie masz
Jeszcze nie mam. Ale kupię. Wiem że się obrazisz ale już nie wytrzymałem Słownik poprawnej polszczyzny albo choć ortograficzny masz u mnie zaklepany. No wiem że to nie forum polonistów, wiem. Ale... Dostaniesz i już

Napisał specnaz
pirzę jak chcę a slownik przyda się zima idzię w piecu będzie czym rospalaća poza tym zbyt częste zwracanie komuś uwagi przekracza granice przyzwoitośći i dobrego wychowania
Cóż, czułem że tak będzie.

A kiedyż to ja ci zwracałem uwagę, że stałem sie nieprzyzwoity i źle wychowany? Chłopie wyluzuj. Widzę po prostu, że masz problemy z pisaniem poprawnie po polsku. Wielu jest takich ludzi. Jednak jak się chce to można nad tym zapanować, zamiast się obrażac. Radku drogi, piszę to naprawdę z sympatii a nie złośliwie czy uszczypliwie.

Proszę spróbuj prostego rozwiązania. Można ściągnąć za darmo i bezinwazyjnie zainstalować przeglądarkę internetową FireFox - http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/ . Ona ma wbudowanego "poprawiacza błędów". Pisząc ŹLE, będziesz automatycznie powiadamiany o błędzie i podawane będą sugerowane formy, zamiast tej niepoprawnej.
Napisał diverek
Cóż, czułem że tak będzie.

A kiedyż to ja ci zwracałem uwagę, że stałem sie nieprzyzwoity i źle wychowany? Chłopie wyluzuj. Widzę po prostu, że masz problemy z pisaniem poprawnie po polsku. Wielu jest takich ludzi. Jednak jak się chce to można nad tym zapanować, zamiast się obrażac. Radku drogi, piszę to naprawdę z sympatii a nie złośliwie czy uszczypliwie.

Proszę spróbuj prostego rozwiązania. Można ściągnąć za darmo i bezinwazyjnie zainstalować przeglądarkę internetową FireFox - http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/ . Ona ma wbudowanego "poprawiacza błędów". Pisząc ŹLE, będziesz automatycznie powiadamiany o błędzie i podawane będą sugerowane formy, zamiast tej niepoprawnej.
No cóż szkoda, że w tym wszystkim nie zauważyłeś, że istnieje poczta priwat i pofatygowałeś się, żeby mnie ośmieszyć przed całą polską. Nie ukrywam, że Ci to wyszło i przypominam Ci, że na tym forum nie jesteś ani moderatorem ani kontrolerem ażeby mi to wypominać. Wydaje mi się, że zasada koleżeństwa została złamana.
W zaistniałej sytuacji wycofuję się z niedzielnego latania. Mam nadzieję, że wyjaśnisz pozostałym naszym kolegom zasade jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Napewno fajnie będzie Ci się latało wiedząc, że jeden z twoich braci nie jest dzisiaj z wami. I mam nadzieję, że Ty wyjaśnisz naszej małej grupie bezbłędnie dlaczego straciła jednego z członków. Pozdrawiam
specnaz

No aż przysiadłem jak to przeczytałem. I nie chce mi się wierzyć w to co czytam. Pozwole sobie odnieść się do kilku Twych zarzutów. Miałem to zrobić na a, ale zrobie to publicznie. Bo jak widzę ja pisałem na wesoło i z przymrużeniem oka, a Ty się obraziłeś i stałeś się śmiertelnie poważny. Sprowokowałeś mnie tym samym do równie poważnej odpowiedzi.

Cytat:
Napisał specnaz
...pofatygowałeś się, żeby mnie ośmieszyć przed całą polską....
Stary ja Cie ośmieszam? W którym miejscu? A jeśli ktoś tu kogos ośmiesza to Ty sam siebie pisząc tak jak piszesz. Ale ja Ci powtarzam że motywem tego co napisałem nie była ani złośliwość, ani OŚMIESZANIE CIĘ!!!, a po prostu był to impuls, który we mnie wstąpił po tym, co przeczytałem.

Cytat:
Napisał specnaz
Nie ukrywam, że Ci to wyszło i przypominam Ci, że na tym forum nie jesteś ani moderatorem ani kontrolerem ażeby mi to wypominać.
Radek, przeczytaj jeszcze raz co Ci wczoraj napisałem i dlaczego to zrobiłem. Rozumiem gdy niegramatycznie lub z błędami piszą nie Polacy. Widzę że Fabrizio się stara i wychodzi mu to nieźle. Chłopie, ale Ty jesteś Polakiem. Choć trochę się postaraj. Albo popróbuj pisać w Firefoxie. Łatwiej się będzie to czytać innym. Wg mnie pisząc w ten sposób, olewasz i lekceważysz tych, którzy maja to czytać. I nie musze być adminem aby to widzieć. Jestem Polakiem. I miło mi się czyta coś co jest napisane po POLSKU.

Cytat:
Napisał specnaz
Wydaje mi się, że zasada koleżeństwa została złamana.
Jeszcze wiele w życiu będzie Ci się wydawać. Czasami intuicja Cię dobrze poprowadzi, a czasami sprowadzi na manowce. To koledze nie można już nic dobrego poradzić? To wręcz wskazane. Obcego mógłbym olać ale znajomemu jak mogę i potrafię, to zawsze wesprę dobrą radą.

Cytat:
Napisał specnaz
W zaistniałej sytuacji wycofuję się z niedzielnego latania. Mam nadzieję, że wyjaśnisz pozostałym naszym kolegom zasade jeden za wszystkich wszyscy za jednego.
Nie bądź dziecinny. Tego akurat kompletnie nie rozumiem. Co ma wyjazd do ... ortografii? Wytłumacz to jakoś bo ja tego nie ogarniam. Ja akurat nie jadę z nimi na 99%. I Fabriozio wie o tym od tygodnia. Więc nie rozumiem czemu Ty akurat się nagle wycofujesz. Ale do Twego wycofywania się to akurat jestem już przyzwyczajony. I jeśli komukolwiek zrobisz na złość tą absencją, to tylko sobie. Bo stracisz możliwośc wspólnego polatania z "kolegami po fachu".

Cytat:
Napisał specnaz
Napewno fajnie będzie Ci się latało wiedząc, że jeden z twoich braci nie jest dzisiaj z wami. I mam nadzieję, że Ty wyjaśnisz naszej małej grupie bezbłędnie dlaczego straciła jednego z członków.
Nie będzie mi ani fajnie ani nie fajnie bo mnie tam nie będzie.

I tak na koniec. Bo się rozpisałem. Zwróć uwagę, że jak chcesz to potrafisz jednak coś ładnie napisać. Może jednak warto było zwrócic Ci tą uwagę.

PS. Mój nr telefonu już wykasowałeś?
fabrizio13 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.10.2010, 11:15   #93
yuris76
 
yuris76's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Gorzów
Posty: 195
Motocykl: RD 04
yuris76 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 1 godz 1 min 10 s
Domyślnie

Czy to wszystko już nie było na innym wątek ? Diverek zaczynasz być już nudny znajd coś nowego albo w ogóle już nie pisz na forum Africa Twin bo tam gdzie jesteś jet kutnia

Kurcze Fabrizio ostry jesteś nie znałem cie z tej strony!! Dobrze, że nie owijasz w bąwełne i mówisz co myślisz, nie jednemu z nas by to się przydało!!

Ostatnio edytowane przez yuris76 : 07.10.2010 o 11:18
yuris76 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.10.2010, 11:29   #94
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fabrizio13 Zobacz post
Czy to wszystko już nie było na innym wątek ? Diverek zaczynasz być już nudny znajd coś nowego albo w ogóle już nie pisz na forum Africa Twin bo tam gdzie jesteś jet kutnia
Co prawda to dwie różne sprawy, dwie inaczej się skończyły. Ja na jedną i drugą mam swoje zdanie. W pierwszej chodziło o wieloznaczność jednego słowa i rzeczywiście wyszła chryja. Ale zdaje mi się że wyjaśniłem jakie były moje intencje i co miałem na myśli. A co do drugiej sprawy to sam wiesz jak było. Szkoda że w cytatach nie zawarłeś emotek. A zaczęło się od żartu, na który ktoś się obraził i tyle. Ale trudno. Masz takie zdanie o mnie. Przyjąłem to do wiadomości. Pisać jednak będę skoro będę mial cos do napisania i najdzie mnie taka ochota. Reszta na aby znowu coś nie wybuchło...
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.10.2010, 12:22   #95
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 24 min 31 s
Domyślnie

Drogie Panie - macie tu darmowy kabaret, niestety nie zawsze jest śmieszny ....

__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.01.2011, 16:09   #96
Feel
 
Feel's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Warszawa/Kraków
Posty: 235
Motocykl: RD03
Feel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 3 godz 38 min 52 s
Domyślnie

Witajcie Brunetko i Diverku

już zdrowotnie ok?
czekamy na nowe zdjęcia Transalpa - o ile dostał już nowe wdzianko

3majcie się zdrowo
Feel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.01.2011, 00:15   #97
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Dziewcze me już zapomniało o spotkaniu z drzewem. Trampek jeszcze nie. Wolny czas jest u mnie mocno reglamentowany. Poza tym teście zmieniaja mieszkanie i mój garaż jest mocno zagracony. Ale powoli trzeba się będzie za niego brać, to fakt...
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.01.2011, 09:32   #98
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał diverek Zobacz post
. Ale powoli trzeba się będzie za niego brać, to fakt...
Fakt, fakt wiosna już powoli coraz bliżej
Pozdro
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.01.2011, 11:59   #99
MISIEK
 
MISIEK's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: WROCŁAW
Posty: 125
Motocykl: VFR 750 rc36
MISIEK jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 22 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Azja Zobacz post
A ja w nosie mam następne wcielenia. Maćkaaa! Zostaniesz moją żoną natychmiast?
no wiesz! a jak spałem z Bajraszem pod jedna kordełką to było że jesteśmy pedziuchy
MISIEK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.01.2011, 13:57   #100
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie

Zapraszam do mojego watku o gibkich lachonach, towarach, maniurach i innych takich tam. Generalnie szowinistycznie i bardzo wprost o tym jak prawdziwe chopa pojmuja kobiety.
http://africatwin.com.pl/showthread....277#post155277
__________________
-Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE.
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
metamorfoza koprucha :) Vooytas Inne tematy 21 17.10.2015 13:38
Leo Vince z Trampka do BMW anax Wszystko dla Afryki 23 21.12.2011 14:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.