Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.04.2021, 08:53   #1
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie OdjazdoWE wakacjE samolotoWE COVIDoWe kto wiE, kto wiE? (czyli rymowane wakacje 2021)

Hej,

po raz kolejny mamy powywracane plany i temat z zeszłego roku poszedł się kochać (oszukane dookoła świata), z tego również (Norwegia to nie łatwy temat a na ostatnią chwilę będzie na drogo).

Szukam inspiracji. Nie bywałem zbyt wiele na świecie "gdzieś dalej" a Wy tak i może pomożecie?

- szukam miejsca, na które mnie nie stać "w zwykłych czasach".

Teraz w wielu miejscach jest ultra tanio (np. znaleźliśmy New Dehli z przelotem oraz zakwaterowaniem w 5 gwiazdkowym Hiltonie ze śniadaniami za .... 2500 PLN na tydzień!)

- miejsca, gdzie da się polecieć mniej więcej na "ostatnią chwilę".

Czyli nie ma obowiązkowych szczepień, których i tak nie mamy; nie ma wiz albo da się załatwić wizy "na ostatnią chwilę".

- miejsca, gdzie jest dobra pogoda: w miarę nie pada, ciepło albo bardzo ciepło.

- miejsca, gdzie są "ładne widoczki". To oczywiście rzecz względna.

- miejsca samolotowe, a nie dojazd na kołach.

Sytuację mamy taką, że będę zaszczepiony na COVID, moje córki przed chwilą ciężko przechorowały COVID i jeszcze na pewien czas starczy im przeciwciał (daje to nie tylko jakieś tam poczucie bezpieczeństwa ale zmieni może nasz powrót do kraju - liczymy na brak kwarantanny).

Pomożecie?
  Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wakacje na motocyklu 14-31. 07. Darek Palmowski Umawianie i propozycje wyjazdów 3 07.07.2015 23:46


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.