Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 31.12.2010, 14:30   #1
Łysy
 
Łysy's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Łódź
Posty: 184
Motocykl: RD04
Przebieg: 110 kkm
Łysy jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 6 godz 32 min 54 s
Domyślnie Jakwybić śrubę/oś dźwigni. Pomocy !

Witam, przeszukałem ten dział, ale nie znalazłem nic o takim problemie. Chodzi mi o śrubę, która jest osią dźwigni przykręconej z jednej strony do ramy, z drugiej strony łączy się z tzw. kiwaczkiem. Otóż śruba owa zapiekła się wewnątrz tulei, stanowiącej bieżnię wewnętrzną łożyska tego "ustrojstwa". Śruba obraca się wraz z tuleją, nakrętka jest oczywiście odkręcona. Próby wybicia spełzły na niczym - od strony nakrętki jest kolektor wydechowy, co skutecznie utrudnia prawidłowe ustawienie wybijaka.
Czy ma ktoś może jakiś patent na usunięcie tej śruby, oprócz odcięcia łba śruby i przyłomotania od dostępnej strony? Oraz podgrzewania całości, i demontażu kolektora wydechowego ... Całość jest już tak oblana WD40, że nie można tego zostawić - inaczej igiełki szlag trafi szybciutko.
Za wszystkie pomysły będę wdzięczny,bo gryzie mnie to strasznie
Łysy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wyparowały łożyska dźwigni wahacza malikut Rama, zawieszenia, napęd 13 14.03.2010 11:10


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.