Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.06.2009, 15:37   #11
szwedzkikucharz
poleca: filcy - jako obuwie trwałe, zawsze modne i wygodne
 
szwedzkikucharz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: W-wa/Stare Bielany
Posty: 862
Motocykl: RD07a
szwedzkikucharz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 17 godz 40 min 18 s
Domyślnie

dubel - ja Cię proszę, Ty nie psuj całej zabawy. Nie musi być wszystko takie akuratne przecież
__________________
"Im wyżej się wznosimy tym mniejsi wydajemy się być tym którzy zostają na dole" F. Nietzche
szwedzkikucharz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2009, 16:21   #12
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał szwedzkikucharz Zobacz post
dubel - ja Cię proszę, Ty nie psuj całej zabawy. Nie musi być wszystko takie akuratne przecież
dobrze juz sie nie bede udzielał w tym wątku
po prostu chciałem przestrzec potencjalne osoby by nie popełniały błedu jakim jest zabieranie zamiast wódki spirytusu do norwegi
moim zdaniem lepiej jest wiedziec takie żeczy by przez przypadek nie zamienic wakacyjnego wyjazdu w koszmar
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2009, 21:11   #13
Lewar
Niepozorny
 
Lewar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wiocha na Jurze, bliżej Krakowa niż Częstochowy
Posty: 561
Motocykl: Bardzo stara Teresa
Lewar jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 16 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
dobrze juz sie nie bede udzielał w tym wątku
po prostu chciałem przestrzec potencjalne osoby by nie popełniały błedu jakim jest zabieranie zamiast wódki spirytusu do norwegi
moim zdaniem lepiej jest wiedziec takie żeczy by przez przypadek nie zamienic wakacyjnego wyjazdu w koszmar
Jakiego, ku...a, błedu ?!!! Jakiego błędu?!!!
To było najlepsze posunięcie mojego życia !!!
A drugim najlepszym posunieciem było zabranie Elutki.
Nikt na świecie nie robi takiego putana di macaroni czy jak sie to tam nazywa jak Ona.
__________________
Moja jest tylko racja bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )
Kocham Łódź
Lewar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2009, 21:54   #14
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytuję: Ho ho, tak tak, ho ho, tak tak...
A Grześka nie spotałeś byłeś? Parkował rower, gdzie popadnie i nago latał po kampingach w towarzystwie Niezwykłej Urody Brzydkiej Endżel. Mogło się Wam obić o uszy.
Kończę znanym łacińskim przysłowiem:
Spirytus do gębus, nieboszczykus do grobus.
I tu podzielam w pełni podejście i zainteresowania dziełem przyrody.
Że Tyś do Norwegii... Nie pomogą te maskujace treści. Toć to emerytura, szarość, upadek. Miast migdała, kamień w cieście... ale niech będzie. Przynajmniej człek w zazdrości (takiej sobie oczywista) poczyta coś z humorem, siedząc na dupie samemu.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.06.2009, 10:46   #15
DrStar
 
DrStar's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Zielona Góra
Posty: 127
Motocykl: RD03
DrStar jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
dobrze juz sie nie bede udzielał w tym wątku
po prostu chciałem przestrzec potencjalne osoby by nie popełniały błedu jakim jest zabieranie zamiast wódki spirytusu do norwegi
moim zdaniem lepiej jest wiedziec takie żeczy by przez przypadek nie zamienic wakacyjnego wyjazdu w koszmar
Wczoraj, przy buteleczce whisky, opowiedziałem szwagrowi (mieszka w norwegii od kilku lat) o tym spirytusie. To poważnie OGROMNE przestepstwo (nie wykroczenie). Śmiać mi się chcialo, ale tak faktycznie jest. I konczy się to pudłem, nie grzywna czy mandatem - tylko ląduje się podobno na twardo w pudle ... ale numer Dziwny jest ten świat ...
__________________
BBC - Bawaria Bez Cycków
DrStar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.06.2009, 12:23   #16
JarekAT
Centralny Jarek
 
JarekAT's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2,215
Motocykl: RD07, RD07a, RD07a, LC8, LC4, DRZ, K100, XL600LM
JarekAT jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 6 dni 19 godz 4 min 11 s
Domyślnie

rozwiązaniem może byc zmiana naklejki na butelce
JarekAT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.06.2009, 15:49   #17
wojtek II
 
wojtek II's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: wa - wa
Posty: 526
Motocykl: DR 650, KTM 990
wojtek II jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 godz 33 min 34 s
Domyślnie

wszystko pieknie tylko co tak mizernie z tymi zdjeciami,
wiecej ich poprosimy
wojtek II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.06.2009, 16:39   #18
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

wiem że nie miałem już nic pisać ale..

po wczorajszej lekturce wypowiedzi Lewara co do mojego ostrzeżenia wzgledem spirytusu totalnie sie wkur... i postanowiłem sprawe zbadać dogłebnie by odeprzec argumenty o "najlepszym posunieciu w życiu"
jeżeli wiedziałes o tym jak że spirytus w norwegi jest zakazany a mimo to go zabrałes to twoja sprawa , jesli nie wiedziałeś to nie wiem dlaczego krytykujesz kogoś za to że przestrzega innych tobie sie udało i dobrze a wyobraż sobie sytuacje w której ktoś wykorzystóje twój pomysł na "taniość w norwegi" i zabiera z sobą spirytus. na granicy zatrzymują go celnicy (lub na trasie policja ,celnicy) i swierdzają w posiadanui spirytus. wtedy własnie sie zaczyna, karay za posiadanie, przemycanie są dwie:
1. kara przez pozbawienie wolności od lat 3
2. grzywna w wysokości minimalnej 10 000nok
jestem przekonany że nie karzdego stac na takie ryzyko by oszczedzic pare zł

i chciałbym podziekować DrStar za zainteresowanie tematem i potwierdzenie mioch słów bo coniektórzy mogli mnie uznac za debila gadającego bezsensowne teorie wysane z palca
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.06.2009, 17:10   #19
wieczny
Common Rejli
 
wieczny's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,736
Motocykl: R650GS Adventure & LC6 750 Adventure
Przebieg: dupa
wieczny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 5 godz 39 min 17 s
Domyślnie

Myślę, że prędko bym się o tym spirytusie nie dowiedział. Jest to istotna informacja. Ale tak czy siak niech ten temat wsławi się głównie jakością opowieści zwiedzania północy Jewropy.
__________________
BRW 1991
I tak wszyscy skończymy na mineralnym. | Powroty są do dupy. | Trzy furie afrykańskie: pompa, moduł, regulator. Czy jakoś tak... | Pieprzyć owiewki . I stelaże.
NIE SPRZEDAM!

wieczny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.06.2009, 17:38   #20
Lewar
Niepozorny
 
Lewar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wiocha na Jurze, bliżej Krakowa niż Częstochowy
Posty: 561
Motocykl: Bardzo stara Teresa
Lewar jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 16 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
wiem że nie miałem już nic pisać ale..

po wczorajszej lekturce wypowiedzi Lewara co do mojego ostrzeżenia wzgledem spirytusu totalnie sie wkur... i postanowiłem sprawe zbadać dogłebnie by odeprzec argumenty o "najlepszym posunieciu w życiu"
jeżeli wiedziałes o tym jak że spirytus w norwegi jest zakazany a mimo to go zabrałes to twoja sprawa , jesli nie wiedziałeś to nie wiem dlaczego krytykujesz kogoś za to że przestrzega innych tobie sie udało i dobrze a wyobraż sobie sytuacje w której ktoś wykorzystóje twój pomysł na "taniość w norwegi" i zabiera z sobą spirytus. na granicy zatrzymują go celnicy (lub na trasie policja ,celnicy) i swierdzają w posiadanui spirytus. wtedy własnie sie zaczyna, karay za posiadanie, przemycanie są dwie:
1. kara przez pozbawienie wolności od lat 3
2. grzywna w wysokości minimalnej 10 000nok
jestem przekonany że nie karzdego stac na takie ryzyko by oszczedzic pare zł

i chciałbym podziekować DrStar za zainteresowanie tematem i potwierdzenie mioch słów bo coniektórzy mogli mnie uznac za debila gadającego bezsensowne teorie wysane z palca
Ło matko !!!
Widzem, że muszem pisać prościej.
1. Po pierwsze primo, nie rozumiem dlaczego prawie każda wymiana zdań w polskim internecie musi kończyć się pyskówką. Skąd tylo w narodzie agresji ?
2. Po drugie primo, cała moja krótka opowieść o wyjeździe do Norwegii oraz późniejsze posty utrzymane były w konwencji żartu i mam nadzieję, że zdecydowana większość czytaczy tak to zrozumiała.
3. Po trzecie primo nie wiedziałem, że do Norwegii nie można wwozić spirytusu i gdybym to wiedział to nigdy bym tego nie uczynił i przestrzegam wszystkich przed dokonywaniem tak nagannego postępku bo skończyć się on może karą grzywny lub długoletniego więzienia.
4. I wreszcie po trzecie primo ( uwaga tera będzie żart ) - wrócę tam z całą ekipą i wystąpimy do Króla Norwegów Haralda V i przyznamy się do popełnionych zbrodni i dokonamy samooskarżenia i odbędziemy w pokorze słuszny wyrok w strasznych warunkach norweskich kazamatów i tylko mam nadzieję, że pozwolą mi tam jarać papierochy i nie poczytają tego jako jaranie zielska.
5. I na koniec czwarte, ostateczne primo, więcej fotek i tekstu z wyjazdu nie będzie, bo osłabłem i mi się nie chce...i (patrz awatar 7Greka), którego przy tej okazji serdecznie pozdrawiam.

__________________
Moja jest tylko racja bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )
Kocham Łódź
Lewar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". MOTOMYSZA Wszystko dla Afrykańczyka 7 29.10.2012 19:21
Knajpa "Dwa koła" czy "Route 66" ? arturro007 Inne tematy 11 14.08.2011 12:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.