Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.11.2014, 19:52   #1
strasznaczaszka


Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 3
Motocykl: RD03
strasznaczaszka jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 8 min 36 s
Domyślnie tripmaster schemat

Witam szanownych forumowiczów. Od niedawna jestem użytkownikiem AT RD07 (1993r). Moto jest w bdb stanie co nie oznacza, że nie może być lepiej, w związku z tym chciałbym doprowadzić go do stanu kolekcjonerskiego - ot takie widzimisię. Jednym z problemów jest tripmaster. Po uruchomieniu moto i włączeniu świateł działa jedynie podświetlenie tripa. W związku z tym wymontowałem go i zawiozlem do lokalnego elektrkonika, który poprosił mnie o schemat urządzenia gdyż na codzień nie zajmuje się takimi urządzeniami, a z pewnością ułatwiłoby mu to pracę. Początkowo nie chciałem zawracać nikomu głowy na forum i starałem się znaleźć ów schemat przeglądając forum jednak nie znalazłem do tego modelu (może kiepsko szukałem - who knows?). Jakkolwiek problem tripa nie spędza mi snu z powiek to chciałbym aby był na chodzie skoro już taki istnieje. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
strasznaczaszka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Schemat elektryczny Tripmastera Fihu Układ elektryczny i zapłonowy 3 15.02.2013 16:07
Schemat elektryczny do RD04 wolly Układ elektryczny i zapłonowy 4 10.04.2012 11:15
Schemat instalacji elektrycznej Patryk Układ elektryczny i zapłonowy 3 23.03.2011 17:14
schemat instalacji elektrycznej klanol Układ elektryczny i zapłonowy 6 27.12.2008 21:25
Schemat instalacji elektrycznej Andrzej_Gdynia Układ elektryczny i zapłonowy 1 07.06.2008 16:44


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.