Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 04.05.2021, 20:40   #1
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,540
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 7 godz 3 min 20 s
Domyślnie Audi A8 D3 3.0 TDI (przedlift) - problem z ciśnieniem oleju

Miałem nie pisać, ale szukam już wszędzie.

Pacjent jak w tytule.
Mało od lat używany w tym roku (kilka samochodów i brak długich wyjazdów), ale poszedł na serwis (nie ASO) bo był problem z amortyzatorami z przodu (puszczał powietrze i auto po dłuższym postoju siadało). Jak już amorki się robiły (regenerowały) to pojawił się nieznany teściowi wcześniej problem, mianowicie dzwoni znajomy z serwisu i mówi, że jest problem z ciśnieniem oleju. Zbyt wysokie powyżej 3k obrotów. Wałkują to już dłuższy czas i... dupa.

Nie wiem czy jeździli, czy tylko na serwisie "przegazowali go lekko" - trudno mi powiedzieć

Był jeden spec, coś tam posprawdzał i pobieżnie stwierdził, że licznik trzeba wymienić bo wg niego silnik jest ok. (dla mnie osobiście licznik to tylko wyświetlacz a nie komputer, do którego są czujniki wpięte)

Ma ktoś pod ręką (okolice Warszawy) jakiegoś speca od Audi aby naprawdę mógł coś doradzić? ASO z racji kosztów póki co omijamy, ale jak nie będzie wyjścia to się tam odda to auto...
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Q7 Audi? kudlacz Samochód Forumowicza 16 07.02.2020 21:14


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.