Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06.02.2019, 20:24   #31
gumpinoga
nOOb


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Góra
Posty: 145
Motocykl: RD04
gumpinoga jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 25 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sławekk Zobacz post
możesz to jakoś potwierdzić faktami ?


p.s

jak zregenerujesz to pochwal się ile zapłaciłeś
faktami ? jasne popatrz sobie na szkła w Stanleyu i na plastikowe "szkła" z wessmana,w ori to szybby sa tak zaprojektowane zeby odpowiednio rzucaly cien taki jaki byc powinien,w podrobie lustro jest odrazu rzutnikiem cienia ,szklo wystepuje tu tylko do ochrony przed woda ,kurzem , odbłyśnik Stanleya jest po porostu lepszy,daje wiecej swiatla i te swiatlo rzucone na droge jest rowne,nie jest poszarpane...tak po chlopsku jak umialem napisalem
regeneracja lampy ok 120 zl szt,oplaca sie bo takich ori juz nie dostanie sie a te po regenerwcji sa jak nowe

Cytat:
Napisał ArtiZet Zobacz post
Kupiłem Wesemy ale na razie ich nie zamontowałem- na pewno bed świecić dobrze ale nie jest to oryginł (plastik który pewnie z kilka lat wytrzyma a Stanley 30
No i nie jest to kopia 1:1 bo Wesemy sa płaske a Stanley wypukły wiec jak ktoś szuka oryginału (jak ja) to jednak regeneracja bedzie lepsza...co tez zrobie niedługo.
Cena do znalezienia w necie- celowo nie podaje firm
nie zakladaj,daj do regeneracji lepiej na tym wyjdziesz

Ostatnio edytowane przez wierny : 02.11.2020 o 05:29 Powód: Połączenie postów
gumpinoga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Tags
lampa wasem , przeróbka reflektorów

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.