Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11.09.2008, 09:55   #121
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,554
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 13 godz 17 min 48 s
Domyślnie

Jarek, ale nie chodzi o "dopierniczanie" Łodzi, ale kurcze, dla nich to wypad na 3-4 godziny, dla nas zrobil sie calodniowy wypad i ja na noc jeszcze sam wracalem, bo kompan do Siedlec pojechal.

Proponuje, aby zlot mimo wszystko odbył się przełom października/listopada.
Tydzień wcześniej jak widzę afrykanerzy z HU cos kombinują. Jak sie na sztywno nie okresli daty to ... lepiej zaczac teraz na przyszly rok termin zlotu a nie ...

Czasu jest mało, ja wczesniej nie moglem pojechac, przedwczoraj ta granica zniknela i ... pojechalem, zobaczylem, nawet sie kurna piwa nie napiłem, bo czas gonił a dla mnie zwazywszy ze male dziecko w domu to juz dluugi wyjazd.

Miejscówka uwazam, ze jest bardzo fajna. W lesie (chlodno moze byc tak czy inaczej, szybciej sie wytrzezwieje ), nad zalewem/zbiornikiem retencyjnym.

Dogram sprawe cateringu i paru innych i oficjalne zapisy.
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 10:53   #122
wojtek


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Rzeszuf
Posty: 112
Motocykl: RD04
wojtek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 19 min 7 s
Domyślnie

Razmires szacunek i wyrazy uznania ostatni raz wyjaśniam,że pomysł z Bieszczadami był poddany tylko jako propozycja i nie miałem na celu wprowadzania jakiegokolwiek zamętu,jestem na tym forum od niedawna i nie wiedziałem,że już dwa razy byliście na zlotach w Bieszczadach,Ramires jeszcze raz szacun dla Ciebie i kolegi,stawię się na 100% w wyznaczonym miejscu o wyznaczonym czasie,pozdrowienia dla wszystkich
wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 12:11   #123
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,086
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 godz 16 min 7 s
Domyślnie

...dzieki Jareczku za wsparcie.....jak sami slusznie zauwazyliscie forum istnieje od kilku lat a nie od roku....sami tez widzicie jak trudno sie zmusic do tego by gdzies pojechaci cos zobaczyc, uzgodnic i jak wiele czasu trza poswiecic na to by efekt byl miły.
Wkurza mnie traktowanie osoby Ramiresa jako Boga w postach powyzej....to jest wlasnie to poswiecenie ktore mysmy juz przeszli. Łatwo jest gadac, wydawac rozkazy i wygodnie pojawic sie na wspomnianym zakonczeniu....ale trudniej zmotywowac sie by to przygotowac !!!! Sami wiec widzicie ile to kosztuje pracy i czasu.....
Na forum istnieje nie tylko Grupa Uć...jest mnostwo innych regionow ktore jeszcze nie pokusily sie o start lub stop sezonu. Nie opierajcie imprez na tych samych ludziach i lokalizacjach co sezon!!! I nie wieszjacie na nas psów, bo nie milo jest to czytac (Seaman).....przyjedz, poswiec swoj czas kosztem pracy i rodziny, a na pewno z mila checia pojawimy sie na gotowym. Poszukaj miejsca kolo siebie, zaproponuj, zorganizuj....nie mamy nic na przeciwko wrecz przeciwnie.
500 km i caly dzien w siodle to nie jakis wyczyn.....pytanie ile razy jeszcze bedzie musial tam pojechac cos uzgodnic, wyszukac traske, przygotowac roadbooka, uzgodnic cos z nadlesnictwem etc.
Nadal mamy ochote sie z Wami spotykac...na naszym Białym zlotcie nad Pilica bylo kolo 150 osob i 115 moto....wiec nie piszcie nam ze sie nie chce...wiemy ile trza na to poswiecic czasu...wezcie dupe za passs i do roboty
...to tyle...jak mi sie cos jeszcze przypomni to wyedytuje posta !!!
Nera
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 12:23   #124
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,554
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 13 godz 17 min 48 s
Domyślnie

chwila chwila, jaki buk, jam zaden buk ino czarnuch ze sloznka

a na powaznie. jak Ropuch powiedzial, nie ja pierwszy pojechalem i nie ostatni pewnie.
dla mnie poki co to najdluzsza trasa jednego dnia.

Zacząłem sam, bowiem pomysl na zakonczenie ode mnie wyszedl i nie chce wyjsc na kogos, kto rzuca haslem a reszta ... poslusznie robi. Mnie naprawde zalezy aby zjechalo sie jak najwieksza ilosc czarnuchow i aby to byl zlot o jakim bedzie sie mowilo do nastepnego czy jak teraz wspominacie Bieszczady

Zadanie mam mocno utrudnione ze wzgledu na odleglosc i to, ze mimo wszystko nie mam jeszcze tak firmy rozkreconej, ze moge sobie bezkarnie jechac na dzien dwa i nikt tego niezauwazy. Robie ile moge i myslalem, ze ja sam pierwszy rusze dupe, to inni sie dolacza i cos razem (zawsze razniej i weselej) sie wykombinuje ku czarnej chwale.

do konca tygodnia jak juz wspomnialem powinienem miec dograne wszystko od strony zaplecza cateringowego i kuchennego. Osrodek wybrany, okolica naprawde fajna, spiwory dobrze aby byly u kazdego (chyba, ze wezmie farelke) bedzie to w koncu juz koniec pazdziernika ... (cos mam wrazenie, ze kominek bedzie mocno oblegany

zdjecia robione mniej wiecej ze srodka sali na fshut i zahut
DSC00513.JPG

DSC00514.JPG

W piatek oficjalny temat z cenami, warunkami i datami.
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 12:32   #125
wasilczuk
dziad barowy
 
wasilczuk's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: bielsk podlaski
Posty: 1,977
Motocykl: RD07a
wasilczuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 15 godz 27 min 50 s
Domyślnie

a w ping ponga bedzie można pograć? bo widzę że stół jest
__________________
Africa jest jak kotlet schabowy. im mocniej bita tym lepiej smakuje.

rolnik-kaskader
RD 07A '96

na starym forum w szóstej linijce
wasilczuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 12:33   #126
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,554
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 13 godz 17 min 48 s
Domyślnie

tak, ale to chyba wersja Forrest-Gump - czyli ze scianą
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 13:33   #127
Adagiio
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Kolego Ramiresie jeżeli masz ochotę i motywację zrobić coś dla innych to po prostu to zrób bez gderania jak Stara Baba . Natomiast jeśli nie masz czasu, żeby się tym zająć i wymagasz pomocy innych , którzy w tym czasie nie mają możliwości Ci pomagać to nic nie organizuj . Z tonu i sposobu Twoich wypowiedzi wychodzisz na męczennika który robi coś na siłę dla innych . Na palcach jednej ręki mogę policzyć tych co od początku istnienia forum coś zorganizowali i wiem ile to wymaga wysiłku , czsu i poświęcenia .
Pamiętaj nic na siłę, jeśli powiedziało się A nie zawsze warunki pozwalają na to żeby powiedzieć B .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 13:48   #128
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,554
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 13 godz 17 min 48 s
Domyślnie

Adagiio, chill out, ja nie robie z siebie meczennika i bez takich prosze ...
robie tyle ile moge i koniec. W zlotach nie mam doswiadczenia bezposrednio, jedynie w organizacji imprez masowych - powiedzmy, ze jest to podobne.

I nie gderam, bo mam cholernie malo czasu, a jesli do tego dorzucic, ze mam 1-no miesięczne dziecko to wybacz, ale jak ma byc takie zamieszanie i powoli wyrzucanie jakichs ... dziwnych rzeczy to ja oddaje kredki przy tym zlocie i klopot z glowy.

Wiem, ze jestem w sumie swiezy na forum, ale nie jest to pierwsze forum gdzie jestem i gdzie sie udzielam spolecznie - bo tak to trzeba nazwac, i szczerze mowiac lekko sie poirytowalem teraz tym co napisales....
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 13:56   #129
wasilczuk
dziad barowy
 
wasilczuk's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: bielsk podlaski
Posty: 1,977
Motocykl: RD07a
wasilczuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 15 godz 27 min 50 s
Domyślnie

nie bierz do głowy ramires i nie ma co dzielic włosa na 4 panowie kto co zrobił i kiedy. kto może to doloży swoje 5 minut w organizację i jakoś to będzie. nie chce tu nikogo wskazywać palcem ale w łodzi i okolicach nie mieszka tylko ropuch lewar i mirek....
jest idea i wszyscy powinniśmy ją wspierać....
__________________
Africa jest jak kotlet schabowy. im mocniej bita tym lepiej smakuje.

rolnik-kaskader
RD 07A '96

na starym forum w szóstej linijce
wasilczuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 14:07   #130
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,554
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 13 godz 17 min 48 s
Domyślnie

albo zaproponowac cos po swojemu ...
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
zakończenie sezonu ablos78 Imprezy forum AT i zloty ogólne 14 18.09.2009 00:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.