Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 28.08.2019, 12:58   #1
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie Maroko - turystycznie BEZ moto. Jak i gdzie ?

Hello,

Rozwijajac temat nieco bardziej:
Chcemy leciec we dwojke, w sensie ja i druga polowa. Bez wlasnych srodkow transportu. Kobita rowniez adwenczerowa ale dostalem wyrazne info ze ma tez byc "wypoczynkowo". To maja byc wakacje a nie wyrypa zanim niewiasta wroci do korpo...
Wiec dopuszczalne jest zwiedzanie, trekkingi, gorki, skalki, pustynia, wycieczki i podroze. Ale ma tez byc - dobre spanie, dobre jedzenie, i lezenie plackiem (najlepiej nad woda) przynajmniej raz na dwa dni.
W Maroku w zyciu nie bylem, wybralem ten kraj czytajac rozne watki na tym forum i ... ogladajac google maps. Wiec troche na chybil trafil.
Wiem ze sporo ludzi od nas po Maroku jezdzi, czy jest szansa na takie wakacje w tym kraju ? Typu jakas stara twierdza zwiedzana do poludnia, ewentualnie okoliczne skaly, i wieczor na plazy przy hotelu ?
Nie wiem tez jak sama logistyke zorganizowac, mozna w sumie wykupic normalna komercyjna wycieczke z pelna oprawa. Ale kurde, budzi to we mnie wewnetrzny sprzeciw Aczkolwiek panna moze to wymusic. Wycieczka pelna to wycieczka stacjonarna, a chcialbym pozwiedzac cos wiecej niz okoliczne targowiska w stadzie turystow.
Wiec moze samodzielna organizacja, lot jakis czarter i samodzielny booking hoteli. Stacjonarnie czy zakladac przemieszczanie sie, typu 2 dni tu, 3 tam ?

Niewiele wiemy o Maroku, w sumie tyle ile tu wyczytam, stad tyle niewiadomych. Wiec podsumowujac, jak byscie proponowali zorganizowac wyjazd gdzie:
- bedzie szansa pozwiedzac warte zwiedzenia obiekty (jakie ?)
- da sie zorganizowac noclegi na przyzwoitym poziomie zeby dziewcze nie marudzilo
- bedzie mozliwe polezenie na plazy
- damy rade zobaczyc pustynie, podjechac gdzies w pustkowie itd.
- i jednoczesnie kobita nie wroci do domu wykonczona jak po dakarze (jest opcja ze ona plazuje, ja zwiedzam jesli bedzie potrzebowala wiecej czasu na regeneracje).

To nasz pierwszy w zyciu wyjazd na pustynie i ogolnie saharyjskie klimaty. Kondycja ogolna dobra, ale jak to sie odbije na naszym zdrowiu/samopoczuciu w pierwszych dniach trudno powiedziec.

A moze nie Maroko tylko... No wlasnie co ?
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Potrzebny transport z Maroko - rozbite moto michał O. Inne tematy 7 06.06.2015 10:10
Maroko po taniości czyli moto na przyczepie. Szukamy chętnych przestępca Umawianie i propozycje wyjazdów 6 15.05.2014 09:14
Maroko - gdzie warto jechać electro Przygotowania do wyjazdów 1 09.04.2013 10:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.