Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.04.2020, 11:37   #11
greenman
 
greenman's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Ostrowiec Św.
Posty: 477
Motocykl: KTM 640, NAT
greenman jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 18 godz 8 min 54 s
Domyślnie

Podziękowanie się należy koledze yeshowi, mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja na jakimś zlocie. Jak nie na zlocie FAT to zapraszam na zlot Kompanii ADV, np. Manewry Terenowe w sierpniu

Co do numerów VIN to jeszcze jedna ciekawa sytuacja: wjeżdżamy na ukrainę, we 3. U mnie standard - brak przeglądu moto, ale dostaję tylko zablokowany dowód w systemie. Nie ma problemu, jedziemy tylko na weekend.
Kolega następny na F650, strażniczka bada dokumenty, sprawdza sobie numer na ramie - nie zgadza się, na główce jest niepełny numer moto kupione niedawno. Strażnik był bardzo miły, zapytał Ukraińców czy nie będzie problemu z powrotem. Wystawili sobie chyba jakąś wewnętrzną notkę i nas wpuścili. Zawsze istniało to ryzyko, że moto nie wjedzie, ale daliśmy radę.
Takie przygody przy pierwszej zagranicznej wycieczce na moto
Niestety Darek chyba nie opisywał jak się sytuacja skończyła i z czego wynikła, coś pamiętam, że chyba w tłumaczeniu dokumentów był błąd? Pewności nie mam.
greenman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.04.2020, 14:11   #12
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,307
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 5 dni 3 godz 29 min 21 s
Domyślnie

Koleżka tak miał po malowaniu proszkowym.Ponowne piaskowanie numeru i malowanie ręcz.pomogło bez łażenia po urzędach.
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rdza na ramie Afry 2017??? jaja czy co? Birtka NAT - Warsztat 241 10.06.2021 10:07
Gdzie jeszcze moze stukac w ramie? kuntakinte Rama, zawieszenia, napęd 25 16.09.2018 15:52
Problem z CDP?! killjoy Przygotowania do wyjazdów 2 13.06.2014 11:56
silnik transalpa 92r. w ramie RD03 piotrek Silnik, sprzęgło, skrzynia 6 26.02.2010 10:20


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.