Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.10.2019, 18:05   #1
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,027
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 46 min 39 s
Domyślnie Maroko - aferry. pl

Kto płynął do Maroka z Genui lub Sete z GNV /może jakieś inne linie/ Jak wygląda sprawa zakupu biletów przez afery.pl, czy akomodacja jest na kabinę czy na osobę tzn. przy dwóch osobach zaznaczam jeden raz kabinę 4xosobową bez okna to mam całą kabinę dla dwóch osób – nie bardzo ten temat rozkminiam Lepiej z Genui do Tangeru, z Sete do Tangeru czy z Sete do Nador /mnie wychodzi, że ta ostatnia trasa jest najlepsza ale to może mnie tylko tak wychodzi Odprawa jest na promie czy w porcie po rozładunku, ile to +/- trwa Jak i gdzie kupić najtaniej bilety, polecacie aferry Każde info mile widziane. Po głowie chodzi wyjazd motocyklowy z żoną w maju ale tylko po głowie.
Ps. Na forum masa info o tym kierunku ale w zakresie tras promowych niewiele, więc nawet jeśli nie mnie to może komuś ...
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.10.2019, 18:27   #2
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,783
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 47 min 36 s
Domyślnie

GNV pływa na pewno i ma stronę internetową gdzie można kupić bilety. Te inne destynacje z Sete i Nador to dla mnie trochę widmo, nie udało mi się znaleźć biletu na tej trasie. Nie korzystałem z pośrednika, tylko z usług GNV i kupowałem bilety korzystając z promocji, to się opłacało. Pamiętaj że będziesz na statku prawie 2 doby, my mieliśmy postój 6 godzin w Barcelonie i udało się coś zobaczyć. Warto jak będzie promocja brać jedzenie bo tanio nie będzie. Z doświadczenia wystarczyłoby 1 jedzenie na 2 osoby.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.10.2019, 18:50   #3
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,027
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 46 min 39 s
Domyślnie

No to tutaj np.: https://book.aferry.pl/action/search...90692132003499 Do Genui czy Sete mam dwa dni bo jedno i drugie ciężko w jeden strzelić bez napinki. Sete to więcej o niespełna cirka 500 km. po autobanie ale to jedno tankowanie, więc jakoś nie straszy. Czasowo lepiej, bo prom w Nador nie o północy tylko kole 14.00 czyli czas na opuszczenie portu/miasta i szukanie noclegu, powrót podobnie na obu połaczeniach, czyli start na noc. Jak Marku kupowałeś kabinę to najmniej rozumiem, bo niby pokazuje się np. cała kabina 4xosoba za coś kole 400zł. ale nie kumam czy te 400 zeta to za całość i zajmę sobie ją po królewsku z żoną czy dokooptują nam dwóch Beduinów z wielbłądami Na pulmana to moja lepsza połowa się raczej nie bardzo godzi
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.11.2019, 08:20   #4
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,897
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 13 godz 25 min 5 s
Domyślnie

Podaj daty to zrobię Ci symulację na stronie GNV czy Grimaldi z Genova do Tangeru
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.11.2019, 08:59   #5
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,783
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 47 min 36 s
Domyślnie

Z tego co sprawdziłem to pisałem na adres ferries@viamare.com, z prośbą o ofertę, podałem swoje życzenia i otrzymałem ofertę z linkiem do zapłacenia. Na stronie było drożej gdy robiłem to samodzielnie. Korespondencja późniejsza była z panią Dorina Crisan.





Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Maroko - 08.10.17 - 15.10.17 karol1989 Umawianie i propozycje wyjazdów 0 20.08.2017 17:40
Maroko '17 sizyrk Trochę dalej 79 15.06.2017 11:42
Maroko sizyrk Kwestie różne, ale podróżne. 24 21.04.2017 19:18
Maroko consigliero Umawianie i propozycje wyjazdów 2 13.10.2010 13:17


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.