Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Hobby Forumowicza

Hobby Forumowicza Lubisz misie, kwiatki czy też inne dewiacje - to forum jest po to, abyś mógł się podzielić swoim hobby

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.11.2020, 19:58   #11
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,499
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 4 dni 4 godz 5 min 37 s
Domyślnie

W Srebrnej byłem na początku września...i było cięęężko... Tarki i dziury takie, że kierę z łap wyrywało. Zrobiłem jeden karnet i stwierdziłem, że starczy. W Koutach, Szczyrku czy Bielsku było dużo przyjemniej w tamtym czasie.

Co do tras to ja najbardziej lubię tam A1 + A, dla mnie najsensowniejsze, jest co robić: są ścianki, dropy małe i większe, bandy, trochę podjazdów. Idzie się zmęczyć i fajnie pojeździć. Na samym końcu A jest dobry dropik, na którym się fajnie leci i nie trzeba za dużo robić (tylko heble puścić ). Trasa B mnie nie porywa, jest jedna ostra ścianka z korzeniami i kilka mniejszych czy większych hopek (głównie na dolnym odcinku). Ja się tam trochę nudzę, ale to moje zdanie i większość ludzików lata właśnie na B. C jest trudna i dawno nią nie jechałem. Było dużo stromizn i charakter bardziej DH/FR. Red line jest nudnnnnaaa okrutnie, nie zjechałem nią do końca tylko w połowie wróciłem na górę. Podjazdówka jest ciężka, raz zrobiłem, żeby się przekonać a potem już tylko tarpan. Na pace pickupa siadaj sensownie, bo mocno buja i obija gnaty. Fajny na początek jest placyk treningowy.

Ogólnie dla mnie Srebrna jest fajna na rozgrzewkę przed Czechami i na dwa dni mi się już tam nie chce jechać.
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.