Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.09.2017, 13:36   #21
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie

Fajnie, choć muza taka sobie.
zombi jest offline  
Stary 25.09.2017, 14:15   #22
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 4 s
Domyślnie

Ogloszenie:

"Moi Drodzy.
Mając przed sobą nieskalaną ludzką ręka przestrzeń (akurat ja), możemy wspólnie udowodnić, że "te ręce" nie tylko psują otoczenie ale mogą je wzbogacić.Nie będę odkrywczy, stwierdzając, jak dużym powodzeniem cieszą się dzisiaj programy kulinarne z udziałem celebrytów. Uszczknijmy więc i my coś z tego tortu.

W związku z powyższym zapraszam do wzięcia (aktywnego) udziału w kręceniu pilotażowego odcinka "Biesowisko od kuchni".
Na czym ta "aktywność" ma polegać? Ano na tym, żeby każdy w domowym zaciszu przygotował, coś, czym lubi się od czasu do czasu "pochwalić" przed zaproszonymi przez siebie gośćmi. Naturalnie chodzi tu o kulinaria (swojskie specjały znaczy) a nie skakanie na główkę do pustej wanny np.

Może to być i ogórek kiszony, byle w takiej ilości, by dało się go podzielić na 50 małych porcji.
Zapewniam, że trud zostanie nagrodzony.

P.S.
O ład i porządek zadba osobiście El Komendante (nie mylić ze mną!).
Nie zwalnia to oczywiście nikogo z obierania jajek w kuchni.

Pozdrawiam
Elwood"
redrobo jest offline  
Stary 26.09.2017, 09:25   #23
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 4 s
Domyślnie

Komunikat z tuby.

Zbliża się termin wpłaty. Prośba o nieociąganie w temacie, bo jak mawiał pewien amerykański detektyw polskiego pochodzenia: można się obudzić ze śliwkami w granatach wysmarowanym musztardą.

Jednocześnie informuje się kolegę z grupy AA(iA), że wygrał nagrodę w temacie szybkości zapisów i opłaty wpisowego. Dla ułatwienia dodam, że ów kolega jest właścicielem PSP - Prawdziwego Swetra Podróżnika.

Obywatel MM, co to Afrę chce porzucić w Rzeszowie niech pisze na maila. Zadanie do wykonania przednie będzie - celem konsumpcji zdolności niebywałych kolegi i zaprawdę nie chodzi o alkohol.

Pozdrawiam
Elwood
redrobo jest offline  
Stary 27.09.2017, 15:48   #24
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 4 s
Domyślnie

A teraz BOMBA (moze granat) albo cos z czym ja zdazylem sie juz oswoic

"Moi Drodzy... Mógłbym tak pisać w nieskończoność.
Niektórych taki finał ekskursji wkurwi, inni się rozczarują. Jedni nic nie powiedzą, drudzy pozwolą sobie żółć wylać, niekoniecznie tutaj. I dobrze. Znaczy jakieś emocje wyzwoliłem. Tyle, że to nie rzucanie granatem w gówno.

Siedzę sobie za biurkiem, w mojej garderobie, przy kompie w Gdańsku i piszę...
Piszę, do potencjalnych uczestników Biesowiska, którzy na nim jeszcze nie byli. Pomijam tych, których próbowałem po raz kolejny wkręcić...
Pisze do Was, bo tam, na Biesowisku ktoś opowie Wam podobna historię, tyle, że prawdziwą.

Bo ja lubię... bajki. Bo cały ten nasz Bartang z Benkiem, to bajka. Prawdziwa bajka. Bajka zmielona z ziaren prawdy. Bajka dla dorosłych.

Zapraszam na BIESOWISKO 2007-2017. Na jego 15-stą edycję, które odbywały się przez 10 lat. To kurwa szmat czasu.
W tym czasie ja, pokonałem blisko 100 000km za kółkiem i kierownicą roweru, co upoważnia mnie już do pisania bajek.

Na Biesy przyjął zaproszenie Romuald Koperski ale go nie będzie. My nie płacimy za udział nikomu, poza kapelą. Bo bez kapeli to ciężko.
Po raz pierwszy, od kilku lat, mam ochotę w tej imprezie uczestniczyć, jako gospodarz. Ku temu schudłem równo 20kg, podciągam się na drążku 20x na luzie, na 10-te piętro wchodzę bez zadyszki i nie piję alkoholu od powrotu z Bałkanów.
Kto chce mnie takim zobaczyć, zapraszam na BIESOWISKO 2007-2017.

Pozdrawiam
Elwood
"
redrobo jest offline  
Stary 28.09.2017, 01:01   #25
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Wiedziałem :P
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline  
Stary 28.09.2017, 08:35   #26
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 24 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
A teraz BOMBA (moze granat) albo cos z czym ja zdazylem sie juz oswoic

"Moi Drodzy... Mógłbym tak pisać w nieskończoność.
Niektórych taki finał ekskursji wkurwi, inni się rozczarują. Jedni nic nie powiedzą, drudzy pozwolą sobie żółć wylać, niekoniecznie tutaj. I dobrze. Znaczy jakieś emocje wyzwoliłem. Tyle, że to nie rzucanie granatem w gówno.

Siedzę sobie za biurkiem, w mojej garderobie, przy kompie w Gdańsku i piszę...
Piszę, do potencjalnych uczestników Biesowiska, którzy na nim jeszcze nie byli. Pomijam tych, których próbowałem po raz kolejny wkręcić...
Pisze do Was, bo tam, na Biesowisku ktoś opowie Wam podobna historię, tyle, że prawdziwą.

Bo ja lubię... bajki. Bo cały ten nasz Bartang z Benkiem, to bajka. Prawdziwa bajka. Bajka zmielona z ziaren prawdy. Bajka dla dorosłych.

Zapraszam na BIESOWISKO 2007-2017. Na jego 15-stą edycję, które odbywały się przez 10 lat. To kurwa szmat czasu.
W tym czasie ja, pokonałem blisko 100 000km za kółkiem i kierownicą roweru, co upoważnia mnie już do pisania bajek.

Na Biesy przyjął zaproszenie Romuald Koperski ale go nie będzie. My nie płacimy za udział nikomu, poza kapelą. Bo bez kapeli to ciężko.
Po raz pierwszy, od kilku lat, mam ochotę w tej imprezie uczestniczyć, jako gospodarz. Ku temu schudłem równo 20kg, podciągam się na drążku 20x na luzie, na 10-te piętro wchodzę bez zadyszki i nie piję alkoholu od powrotu z Bałkanów.
Kto chce mnie takim zobaczyć, zapraszam na BIESOWISKO 2007-2017.

Pozdrawiam
Elwood
"
Biorąc pod uwagę mnogość pomysłów i talentów Elwooda, to każda z wersji była jak najbardziej do przyjęcia..
-Z mojej strony wielkie brawa za ten świetny opis!
A że takie historie są dla mnie "ucztą kinomana" i inspiracją, to już zaczynam odkładać na naftę, by móc m.in pooglądać i pomacać tego wychudzonego (wyrzeźbionego ) abstynenta, -być może to też tylko bajka..
Do zobaczyska!
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline  
Stary 28.09.2017, 11:30   #27
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 4 s
Domyślnie

El przeslal mi zdjecie w trykocie z merynosa. Jak by mu obciac glowe, to nikt by go nie poznal. Zreszta po glowie rowniez nie jeden mialby problem zwlaszcza w tej mlodziezowej chuscie.
Ktos musial mu zdrowo zaplacic by sie do takiego stanu doprowadzil. Albo jest ich dwoch.
redrobo jest offline  
Stary 28.09.2017, 12:36   #28
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
El przeslal mi zdjecie w trykocie z merynosa. Jak by mu obciac glowe, to nikt by go nie poznal. Zreszta po glowie rowniez nie jeden mialby problem zwlaszcza w tej mlodziezowej chuscie.
Ktos musial mu zdrowo zaplacic by sie do takiego stanu doprowadzil. Albo jest ich dwoch.
Do mnie też podeslal to zdjęcie
zombi jest offline  
Stary 28.09.2017, 12:46   #29
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 24 min 53 s
Domyślnie

-Obstawiam że może Ich być dwóch..
Ten o "obfitych" kształtach ciągle się gdzieś szwenda po świecie, zarówno tym rzeczywistym jak i wirtualnym
Zaś ten "wychudzony" intensywnie biega w kieracie, coby na to wszystko ukręcić..
No chyba że wśród rozmaitych eksponatów ma Zaczarowany Zegarek (coś ostatnio o nim wspominał) który odlicza mu czas 2× wolniej - albo do tyłu..
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline  
Stary 30.09.2017, 19:28   #30
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 4 s
Domyślnie

Tuba ps.

Lista zamknięta. Do zobaczenia.
redrobo jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Biesowisko 2015 - idzie nowe El Komendante Imprezy forum AT i zloty ogólne 4 19.10.2015 22:42


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.