Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.07.2013, 12:43   #1
Maciej


Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 250
Motocykl: nie mam AT już
Maciej jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 8 godz 19 min 8 s
Domyślnie Jak puścić przewód paliwowy.

Czołgiem
Pomóżcie mi bo już zgłupiałem.
Jak mam puścić przewód paliwowy od prawego kraniku znajdujacego sie tuz przy wydechu tak aby nie ponieść uszczerbku na zdrowiu albo śmierci.
Czy ten przewod moge normalnie przeciagnac obok tego kolektora czy lepiej ciagnac ten kabel przez caly motocykl na lewa strone i dopiero tam zpiąć go trójnikiem ?
Pytam bo mam obiekcje czy ten przewód sie nie przepali bedac tak blisko wydechu a chce zrobic to porzadnie bo jak zrobie lipe to to sie później zemści.

A zbiornik touratech 43l z dwoma kranikami i rd07a :-) w zał. zdjecie podglądowe.

Pozdr
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg image.jpg (473.3 KB, 10 wyświetleń)
Maciej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.07.2013, 13:05   #2
Poncki
 
Poncki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,672
Motocykl: XR250R
Przebieg: ły
Galeria: Zdjęcia
Poncki jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 21 godz 50 min 51 s
Domyślnie

http://africatwin.com.pl/showthread....light=paliwowy
Poncki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.07.2013, 21:43   #3
Gawień
 
Gawień's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Józefin
Posty: 860
Motocykl: RD07a
Przebieg: 84000
Gawień jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 dzień 13 godz 14 min 9 s
Domyślnie

Panowie to jak puścić ten przewód ? Głowiliśmy się dzisiaj z Maciejem ale nic sensownego nie wyszło . Chodzi o przewód idącego od prawej strony motocykla , ten przewód ma iść w stronę chłodnicy i górą do trójnika ? Problem pojawia się w dużej temperaturze która powstaje od kolektorów i to ogranicza troche drogę przez którą można go puścić ..
Gawień jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.07.2013, 22:05   #4
Maciej


Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 250
Motocykl: nie mam AT już
Maciej jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 8 godz 19 min 8 s
Domyślnie

Znalazłem obstrukcje do tego zbiornika http://shop.touratechpolska.pl/media...100-0016-0.pdf ale niewiele mi to mówi najlepiej jakiś rysunek

Running the petrol hoses:
The 61cm long 6x3.5 petrol hose is run between the front and rear cylinders on the left hand side. Fix this petrol hose loosely to the clutch cable on the right hand side and run in an arc towards the front. Please make sure that the petrol hose is never next to the manifold or exhaust or that it is rubbing in other places. Please remove the original petrol filter. Now the petrol pump and its connections must be rotated forward. The rubber fixing on the pump must be turned 180° so that the pump can be fitted properly. The original petrol hoses between the pump and the petrol filter or carburettor can be shortened to the required length. Now the petrol filter supplied is fixed to the pump inlet petrol hose with the 11 - 13mm hose clamp.

niewiem mój angielski jest słaby coś tu piszą o puszczaniu między cylindrami czy o kablu sprzęgła ?
Maciej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
sprezynka na przewod paliwowy szynszyll Uklad paliwowy i wydechowy 7 30.04.2014 18:50
Przewód PALIWOWY !!! STRUś Uklad paliwowy i wydechowy 21 15.03.2014 23:50
smażony przewód paliwowy mrOOfka Uklad paliwowy i wydechowy 7 07.12.2009 20:00
Przewód podciśnienia do scottoiler'a Lepi Wszystko dla Afryki 4 20.04.2009 11:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.