Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15.03.2021, 12:08   #21
zamela


Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: PPL
Posty: 11
Motocykl: RD07a
zamela jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 6 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kdf Zobacz post
Jakby co to we Włodawie mam koleżankę która prowadzi niedrogi pensjonat. Przed wejściem stoi śmigłowiec MI 2 i kilka samolotów dookoła. Stąd też nazwa "Skrzydlate Rancho". Swego czasu chcieliśmy z kolegą polatać ale....bimber nam się skończył.

Kawałek za Włodawą mam znajomego co ma fajne łowisko wędkarskie i noclegi ew w Woli Uhruskiej można ogarnąć bardzo tanie noclegi ale Twoją propozycję też biorę pod uwagę
zamela jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2021, 12:29   #22
kdf
 
kdf's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2019
Miasto: Jarocin
Posty: 343
Motocykl: RD07
kdf jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 19 godz 15 min 25 s
Domyślnie

Właścicielka jest oczywiście motocyklistką (zasuwa zieloną VTX 1300) więc jakby co .............
kdf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2021, 12:45   #23
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,740
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 3 tygodni 4 dni 3 godz 41 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zamela Zobacz post
Z tego co pamiętam asfalt bez szału ale w porównaniu do Ukrainy to bajka więc nie ma co narzekać a jechałem Sejny-Augustów -Sokółka-Białystok-Narew-Hajnówka-Kleszczele-SIemiatycze-Biała Podlaska - Terespol - Włodawa - Dorohusk- Hrubieszów -Tomaszów i dalej wiadomo Bieszczady
myślę aby tym razem jechać tak samo bo po drodze jest trochę znajomych do odwiedzenia ew możliwości noclegu itp
Nie chodzi mi o stan asfaltu. Wyznaczyłem sobie trasę w alltrails z założeniem że jedziemy wzdłuż rzeki. Większość ścieżek ciągnęła po czarnym a miał być off. Musieliśmy olać tracka i lecieć ścieżką która służy pogranicznikom. Prawie nic ciekawego tam nie było oprócz kilku miejscówek (takie fajne wysokie skarpy nad rzeką). Asfalt to już była mega nudny. Oczywiście zależy od stylu wycieczki. My się nastawialiśmy na offa i w konfrontacji ze śladem z alltrails musieliśmy go szukać. Ścieżka pograniczników jest doskonale widoczna w terenie, spokojnie można się nią poruszać ciężkim choć fragmenty mogą być trudne. Jak nie zamierzasz zjeżdżać z asfaltu to mój wywód ci sie nie przyda choć ja bym zboczył do Bugu bo kilka miejscówek na nocleg było tam wręcz nieziemskich. Oczywiście błoto i komary były obecne ale miejsca piękne.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2021, 09:01   #24
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,378
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 29 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Nie chodzi mi o stan asfaltu. Wyznaczyłem sobie trasę w alltrails z założeniem że jedziemy wzdłuż rzeki. Większość ścieżek ciągnęła po czarnym a miał być off. Musieliśmy olać tracka i lecieć ścieżką która służy pogranicznikom. Prawie nic ciekawego tam nie było oprócz kilku miejscówek (takie fajne wysokie skarpy nad rzeką). Asfalt to już była mega nudny. Oczywiście zależy od stylu wycieczki. My się nastawialiśmy na offa i w konfrontacji ze śladem z alltrails musieliśmy go szukać. Ścieżka pograniczników jest doskonale widoczna w terenie, spokojnie można się nią poruszać ciężkim choć fragmenty mogą być trudne. Jak nie zamierzasz zjeżdżać z asfaltu to mój wywód ci sie nie przyda choć ja bym zboczył do Bugu bo kilka miejscówek na nocleg było tam wręcz nieziemskich. Oczywiście błoto i komary były obecne ale miejsca piękne.
Osobiście lubię wraca się na wschód, trochę nie zgodzę, się, że tam nic nie ma.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2021, 09:06   #25
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,740
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 3 tygodni 4 dni 3 godz 41 min 13 s
Domyślnie

Ja mówię o jeździe po nitce Bugu a nie o wschodniej ścianie jako takiej.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2021, 10:52   #26
golab
 
golab's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Białystok
Posty: 523
Motocykl: nie mam AT jeszcze
golab jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 42 min 35 s
Domyślnie

W rejonach Białegostoku masz miejscowość Karakule, Zapraszamy na nocleg i nie tylko. Mamy miejsce na namiot wiatę na moto i a przyjedź sam zobacz co będę pisał, kilka osób z tego forum już u mnie było i przeżyli
golab jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2021, 13:04   #27
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

ledwo.......

tam nie gadajcie im, że asfalty nudne czy co. jest tam zróżnicowany teren a asfalty są szerokości jednego auta i jedzie się lasami, polami przy zerowym ruchu. nie wiem co w tym słabego.
noclegów nad Bugiem nie polecam bo naprawdę jest GRUBO z komarami. wiem, wiem, że romantycznie etc a na drugim brzegu inny świat. ale te małę k..y nie dadzą Wam żyć i nie pomaga nawet mugga.
spaliśmy 500-600m od rzeki i było przesrane. mnie aż tak nie lubią ale Tupek po prostu nie miał życia.


m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2021, 15:58   #28
zamela


Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: PPL
Posty: 11
Motocykl: RD07a
zamela jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 6 min 56 s
Domyślnie

Z komarami dam radę ponad 75 dni rocznie spędzam nad wodą rzeki jeziora i znam ten ból gdy chwilę przed zachodem słońca odpalają te małe wampirki , mam mugge , repel 100 i inne repelenty a jeśli chodzi o kleszcze to 3 raz nie można złapać już borelli
Do lata muszę zamontować jeszcze stopkę centralna i jakieś kufry boczne ogarnąć.
zamela jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.07.2021, 10:17   #29
irekafrica
 
irekafrica's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Dębica
Posty: 223
Motocykl: Triumph Tiger 800 XCA
Przebieg: Rośnie
irekafrica jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 3 godz 12 min 49 s
Domyślnie

Podpinam się pod temat.31 lipca lecimy na cztery dni wschodnim TET-em i nie tylko pod Litwę.Bierzemy namioty więc śledzę wątek o polach namiotowych i miejscach gdzie warto się rozbić.Już biorę pod uwagę namiary kolegów Kdf i gołąb ale proszę o podobne wyżej.Pierwszy nocleg planujemy w promieniu Włodawy a później z dnia na dzień. Zdrówka.
irekafrica jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Endurorally 2021 Onufry22 Dział Producentów i Dostawców 91 16.09.2021 13:36
Wyrobisko 2021 09-11.04 ŁysyDLE Imprezy forum AT i zloty ogólne 22 13.04.2021 14:43
Motorowerem 50ccm dookoła Polski ? Rack Umawianie i propozycje wyjazdów 53 16.03.2013 08:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.