Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.05.2019, 13:03   #1
Piotr_As
 
Piotr_As's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Września
Posty: 284
Przebieg: rośnie
Piotr_As jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 5 godz 31 min 35 s
Domyślnie Transport na TET Chorwacko-Bośniacki, sierpień 2019

Hej.

W trzeciej dekadzie sierpnia planuję zrobić TET-a Bośniackiego "w te i wew te". (nie powinno to zająć więcej jak 7 dni)
Jadę do Splitu i stamtąd ruszam na Bośnię.Termin startu z PL może być elastyczny +/- 2-3 dni jednakże powrót już ściśle określony tzn najpóźniej do 31 sierpnia.

Motocykli mogę zabrać od 5-8 szt, bądź 3 duże quady, pasażerów niestety już tylko trzech.
(do Splitu, Banja Luki bądź Rijeki można dolecieć samolotem np. z Poznania, Warszawy czy Berlina)


Jakby ktoś z Was chciał to mogę go zastawić już na początku TET-a Chorwackiego (okolice miejscowości Delnice) i wtedy zrobi sobie TET-a HR i BiH (też nie powinno to zająć więcej jak 7 dni)
Można też jechać w drugą stronę startując z BiH i skończyć w HR jak kto woli.


Cena transportu uzależniona od wyboru trasy TET, miejsca za i rozładunku oraz czy to quad czy moto.

Po więcej info proszę pisać PRIV bądź nr do mnie 604606pięćdwajeden.

Dla tych którzy chcą lecieć do Splitu samolotem mogę odebrać i dostarczyć z powrotem "sprzęty" i bagaże po trasie (Âą20km) lub dowolnego miejsca w PL (do uzgodnienia)

Pozdro
PiotrAs
__________________
----------------------------------------
Już nie pomarańcza a limonka-Husqvarna 701
adwenczurklab.pl
Piotr_As jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sierpień 2019 Zakarpacie/Rumunia/Serbia marcinos11 Umawianie i propozycje wyjazdów 22 26.02.2019 11:21
Transport Maroko 2019 r. z Fundacją MotoQuad PawelM. Umawianie i propozycje wyjazdów 10 14.12.2018 09:40
Transport Gruzja Sierpień lorry Umawianie i propozycje wyjazdów 0 22.05.2012 18:24


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.