Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.08.2014, 16:12   #1
lukaszrys


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Tychy
Posty: 42
Motocykl: RD07
Przebieg: 73000
lukaszrys jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 8 godz 26 min 46 s
Domyślnie Pytanie o możliwość krótkiej przejażdżki AT przed zakupem.

Witajcie moi drodzy.
Mam bardzo nietypowe pytanie.

Czytam to forum od jakiegoś czasu. Tak na prawdę jestem z TA Club, ale Wasze forum jest mi bliskie.

Sprawa dość nietypowa, bo wiem, ze normalnie trudno o to, ale nie pozostaje mi nic innego jak zapytać.

Jeżdziłem na Trampku XL600V prawie 3 lata. Później ze względów finansowych musiałem sprzedać Trampka. Jeździłem sam.
Teraz po 2 latach wracam na moto, ale ze względu na to, że mam wspaniałego plecaczka, chcę jeździć w 2 osoby.
I tu jest mój mały problem.
Bo przymierzam się do kilku moto.
Na początek myślałem o BMW GS 1100 lub 1150. Ale po kilkudniowej jeżdzie na moto przyjaciela, okazał się ciężki i nie do końca dobrze się na nim czułem.
Potem wsiadłem na Trampka, bo jest mi bardzo bliski. bardzo dobrze się na mnim czuję, ale odrobinkę wydaje mi sie słaby (mocowo i hamulcowo).
No i trzecim moto o którym myślę, to AT.

I tu do Was pytanie.
Nie mam możliwości przymierzyć się do Afryczki, bo z mojego grona jeżdzących przyjaciół nikt nie ma żadnej.
BMW, TRAMPKI ITP... a mnie się marzy Afryczka.

Może ktoś z Was byłby tak miły i dałby się przejechać wokół komina, abym mógł sprzwdzić czy dla mnie i mojej dziewczyny będzie to dobry wybór.
Nie chciałbym wydać pieniążków, a po krótkim czasie męczyć się, jeśli Afryczka okazała by się za ciężka lub po prostu niewygodna.

Dlatego pytam Was, czy ktoś, nawet odpłatnie mógłby na chwilkę użyczyć moto, tylko do przymiarki przed zakupem.
Będę wdzięczny za info lub podpowiedź, jak ewentualnie to zrobić.

Wszystkiego dobrego Wam życzę.
Do zobaczenia na drodze.

Łukasz Ryś
lukaszrys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.