Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 31.12.2015, 08:52   #32
lukiz


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: gdansk
Posty: 11
Motocykl: RD04
lukiz jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 2 min 8 s
Domyślnie przerobka

Ładnie zrobione , reklama pana dandy tez ładna dzwoniłem do tego pana w sprawie technicznej ponieważ tez przerabiam afre mam cała do śrubki z silnikiem rozebrana wszystko malowane proszkowo i czyszczone odnawianie wymieniane w silniku wszystko na oryginalne przednie zawieszenie wp od ktm adventure i tutaj miałem do wyżej wspomnianego pana pytanie techniczne on niestety powiedział ze nie zdradza sekretów lekko się zaśmiałem i odłożyłem słuchawkę a sprawę techniczna załatwiłem sam , (myślałem ze brać motocyklowa sobie pomaga ale niestety widzę ze tak nie jest w niektórych przypadkach ) moje moto powoli powstaje baza był rd04 a będzie ........ zdjęcia podeślę jak skoczy się praca nad projektem jeszcze jakieś 3-4 miesiące ( zamknę cały projekt w 8 miesiecy) pozdrawiam
lukiz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
tuning stopki centralnej Tomasa Wszystko dla Afryki 5 21.09.2013 21:12


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.