Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11.02.2020, 11:41   #111
Rychu72
 
Rychu72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wilidż Opole
Posty: 2,551
Motocykl: CRF 1100
Przebieg: 0 kkm
Rychu72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 5 godz 29 min 36 s
Domyślnie

Staram się jeździć w małych ekipach z sprawdzonymi i ogarniętym ludźmi. Nie zawsze się da, ale ... Ilość problemów po drodze jest proporcjonalna do ilości uczestników.

Przerabiałem już większe grupy, gdzie jeden małopozbierany upierdliwiec potrafił spartolić wakacje innym. Szkoda nerwów i kasy.
Rychu72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.02.2020, 12:09   #112
kristoch
 
kristoch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Wrocław
Posty: 1,036
Motocykl: CRF*00L
kristoch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 13 godz 8 min 58 s
Domyślnie Himalaje indyjskie połowa września - ktoś się wybiera?

😀 podoba mi się wątek whisky w klimatyzowanym hotelu w Indiach i Dubaj tez. 😂.
Nie przyszło mi do głowy pisać o tym wcześniej ale między Manali, a Leh to standardem są wieloosobowe sale i namioty. Nad Pangong Tso była nawet ciepła woda - przynieśli o 7:30 w wiaderku 5 litrów. Prąd wieczorem tylko do 22:00. Także ten. 😀
Jak wracaliśmy w kierunku Manali, kończyła nam się kasa i paliwo ok całym dniu jazdy bez cywilizacji. Po drodze było Sarchu i tam chcieliśmy skorzystać z bankomatu 😀.
Załączam 3 zdjęcia stamtąd jako punkt odniesienia. To jest praktycznie obowiązkowe miejsce do noclegu bo nic więcej nie ma w rozsądnym zasięgu. W tym blaszaku spaliśmy my dwaj, 4 podróżujących Hindusów i dwójka właścicieli tego hotelu. By tam tez bar, kuchnia u restauracja. 😀. Polecam. Są nawet na Booking.com.com 😀. Jak chcesz mam więcej zdjęć.
Co do wysokości to łykalismy aspirynę, a i tak rano budziliśmy się z bólu głowy. Momentami nie miałem siły cieszyć się tym co widzę, a przepchnięcie moto o pare metrów bywało wyzwaniem. Żaden z nas się nie pochorował - to były zwykle niedogodności. Było genialnie. Tez nie mam problemów z wysokością, ale jest dokładnie jak pisze Emek - nie ma reguły.

kristoch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.02.2020, 12:16   #113
Rychu72
 
Rychu72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wilidż Opole
Posty: 2,551
Motocykl: CRF 1100
Przebieg: 0 kkm
Rychu72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 5 godz 29 min 36 s
Domyślnie

Trochę zbyteczne, aż takie luksusy
Lubię takie klimaty, bo można poznać miejscowych i ich realia.
Rychu72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Radawa 27-29.06.14 Wybiera się ktoś? Benjamin Imprezy forum AT i zloty ogólne 0 07.06.2014 12:37
ktoś się wybiera? Odnów.. megi Lejdis 0 23.09.2013 20:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.