Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Honda - inna niż AT & NAT

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.10.2019, 21:12   #11
motosimsun


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Brwinów
Posty: 18
Motocykl: nie mam AT jeszcze
motosimsun jest na dystyngowanej drodze
Online: 13 godz 33 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał krzysiek_m Zobacz post
Hejka.
Ogólnie w internetach dostępny jest workshop manual, ale schemat na stronie 17-1 jest jakiś nie do tego co mam w garażu. Nie ma tam świateł stopu, świateł drogowych / mijania, ma ktoś schemat do wersji "europejskiej"?

Albo może z pamięci potrafi podpowiedzieć.

W okolicach cewki zapłonowej jest regulator napięcia z którego wychodzi "gorący" biało-żółty i zielona masa. Z tego biało żółtego zasilone są światła.
Ale jeszcze z przodu jest jeszcze czarny kabelek który zasila (przez przełącznik) klakson oraz doprowadza napięcie do obu czujników stopu. Tyle tylko, że coś z tym czarnym to kabelkiem jest nie tak, bo stop świeci tak słabo, że po założeniu klosza nie widać różnicy.
Ktoś wie co to za kabelek?

I co jest po lewej stronie pod owiewką? Drugi regulator z kondensatorem?
Mam ten sam problem. Jakie było rozwiązanie ? Nie mogę obejrzeć linków z następnych postów.
motosimsun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Schemat elektryczny NAT radiolog Układ elektryczny i zapłonowy 7 29.11.2017 09:59
schemat elektryczny Varadero SD02 szynszyll Układ elektryczny i zapłonowy 11 12.05.2014 08:34
Schemat elektryczny Tripmastera Fihu Układ elektryczny i zapłonowy 3 15.02.2013 16:07
Schemat elektryczny do RD04 wolly Układ elektryczny i zapłonowy 4 10.04.2012 11:15
Schemat elektryczny do RD03 - brak iskry JarArt Układ elektryczny i zapłonowy 10 27.09.2010 13:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.