Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.07.2021, 09:46   #31
Zmyler
 
Zmyler's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,276
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Zmyler jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Brzydkie toto ale to rzecz gustu, natomiast wcale nie robi wrażenia kloca. Wygląda lżej od GSa.
Od GSa to nawet betoniarka wygląda lżej.

Ostatnio edytowane przez Novy : 29.07.2021 o 13:18 Powód: Poprawiłem cytowanie
Zmyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2021, 11:00   #32
Brzeszczot
 
Brzeszczot's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Leśna Dzicz
Posty: 536
Motocykl: KTM R
Przebieg: jest
Brzeszczot jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 2 dni 22 godz 48 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zmyler Zobacz post
Brzydkie toto ale to rzecz gustu, natomiast wcale nie robi wrażenia kloca. Wygląda lżej od GSa.
Cytat:
Napisał Zmyler Zobacz post
Od GSa to nawet betoniarka wygląda lżej.
Bardzo cenione na tym forum są rzeczowe i fachowe opinie, kopalnia wiedzy jeszcze nie wykrytej

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez Novy : 29.07.2021 o 13:22 Powód: Poprawiłem cytowanie
Brzeszczot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2021, 11:26   #33
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 626
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 18 godz 56 min 35 s
Domyślnie

To ten sam co u mnie na dzielni stoi już kolejny tydzień... Przyjeżdża pod budowę bloku na Studziennej. Burczy ładnie, choć słychać gwizd... Wyglądem nie grzeszy (własna opinia)...
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2021, 12:04   #34
żuk
 
żuk's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 931
Motocykl: DS & GS
Przebieg: wtv
żuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 17 min 3 s
Domyślnie

Ja bym tylko nieśmiało zauważył, że człowiek amerykański ma nieco inne pole widzenia niż europejski.
Samochody ważące po 2,5t i chlejące 30l/100km to zwykła multipla dla jankeskich braci. Stąd też fakt, że taki Harnaś leży na wadze ze wskazówką na, bagatelka, 250kg robi niezbyt duże wrażenie. Tym bardziej, że właśnie GSy mają podobnie, a najbardziej przeceniony i marketingowo wyżyłowany motocykl ostatnich dni jakim dla mnie jest V85TT z bezpłciowym silnikiem i mocą dwóch rowerów waży coś koło 220kg.
A to właśnie ich rynek jest kluczowy dla H-D a nie jakiś polski ład.
No i patrząc realnie to nie jest segment wbłociezapierdalaczy.
Czuwaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
"Co mnie obchodzi gdzie jadę... Grunt, że wiem gdzie byłem!"
żuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2021, 15:18   #35
Marcinnn6
 
Marcinnn6's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Zgierz
Posty: 868
Motocykl: EXC 250 TPI
Przebieg: galanty
Marcinnn6 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 19 godz 36 min 46 s
Domyślnie

Ale V85TT wygląda nieźle i cena też dobra. 80KM to kurde, też nie jest jakoś mało. Wiem, że teraz wszystko co ma poniżej 100km to jest lipa. Ale chyba bez przesady.

Natomiast co do samego spostrzeżenia dotyczącego HD, to chyba masz rację. Napewno znajdzie się grupa właścicieli którzy bedą topić w błocie (konieczna asekuracja traktora) ale raczej delikatny off w wiekszości
Marcinnn6 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2021, 15:27   #36
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,740
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 3 tygodni 4 dni 4 godz 2 min 46 s
Domyślnie

Ten Harley waży mniej więcej tyle co Afryka 1100 tylko kółka mniejsze. Za to powera ma tyle żeby skutecznie banana na gębie zrobić w przeciwieństwie do Afry.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2021, 17:04   #37
żuk
 
żuk's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 931
Motocykl: DS & GS
Przebieg: wtv
żuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 17 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcinnn6 Zobacz post
Ale V85TT wygląda nieźle i cena też dobra. 80KM to kurde, też nie jest jakoś mało. Wiem, że teraz wszystko co ma poniżej 100km to jest lipa. Ale chyba bez przesady.
Oczywiście bez przesady. Nie wiem czy miałeś okazję się karnąć tym wynalazkiem. Jeśli nie to bardzo polecam. Moim zdaniem ten motocykl wygrywa wiele konkursów jeśli chodzi o kreskę, ogólne wzornictwo (światła dzienne wkomponowane w reflektor w kształcie logo są majstersztykiem).
Otwarcie oddaję, że chłopy z Mandello del Lario zawsze mieli w odmętach ciemnej d.. co cała konkurencja wyczynia ze swoimi silnikami. Bardzo ich za to szanuję. To temat na dłuższą dyskusję. Ja przedstawiłem mój osobisty pogląd na ten motocykl, nie musimy się zgadzać przecież. Dla mnie jest to motocykl perfekcyjnie wszyty marketingowo pomiędzy segmenty turystycznych enduro a scramblery - retro enduro. Tyle i aż tyle. Natomiast dla klienta, który chciałby coś więcej od motocykla to jest to nietrafiony wybór. Oczywiście takiego klienta jak ja. Inny będzie szczęśliwy bo złym tworem V85 nie jest.

A w temacie: H-D PA jest dla mnie tym, czym jakiś czas temu był 1290 ze swoją lampą rodem z mokrego snu Obcego czy jeszcze dalej sięgając Multistrada pierwszej generacji. Lubię odważne projekty i ten uważam ma w sobie coś ciekawego. Zobaczymy jak to jeździ. Wiele osób się na niego zdecyduje bankowo, celując w markę i oryginalność jednocześnie.
Żeby tylko takie problemy były..
Pozdro
__________________
"Co mnie obchodzi gdzie jadę... Grunt, że wiem gdzie byłem!"
żuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.07.2021, 17:53   #38
googels


Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Lübeck /Niemcy
Posty: 48
googels jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 10 godz 47 min 57 s
Domyślnie

No to może ja się wypowiem. Pracuje w HD i mam troszeczkę wiedzy na temat tego moto. O gustach dyskutował nie bede. Co do porównań z innymi adv to bym był ostrożny. Miałem crf. Tego wariata wziąłem na weckend. Jako pracownik moge go kupić taniej. Zdecydowałem się na ktm 1290 adv. S. 2021. HD dupy nie urywa. Jakość wykonania nie trzyma się z ceną. W lekkim terenie słabo. Na autostradzie tez mnie nie powalił. To taki motocykl ktory nie da się porównać do czegos. Sprzedaje się na pniu ale bie kupują go podróżnicy. Jednak jak ktoś bierze pod uwagę zakup tego moto to niech pisze na . Przedstawię wszystkie jego wady techniczne które ja widze majac go na podnośniku. A czy warty 17k € wersja najtańsza niech każdy decyduje sam.
googels jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Turcja po asfalcie -czyli Harley też nadaje się do turystyki. (wakacje 2015) Dredd Trochę dalej 44 17.11.2018 15:32
Harley on Tour 2014 Maurosso Inne tematy 7 29.05.2015 19:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.