Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.06.2014, 16:08   #1
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

Linka to narzędzie do zabijania, tak jak wnyki, jeśli komuś nie starcza wyobraźni by to pojąć, to pewnie także nie pojmie że walenie ludzi po łbie młotkiem też jest próbą zabójstwa z premedytacją. To mordercy i tak będą traktowani, jak stanie się coś strasznego. Sam coś takiego przeżyłem za młodu, więc wiem jak to działa. Później na sali sądowej można się zastanawiać nad motywami. To że ktoś jest idiotą wcale nie chroni go od potępienia i pierdla. Sprawą karania zakłócających powinna zająć się policja nie pan Lynch i ferajna. Jeśli tego nie robi, to inna sprawa - ktoś tu mówił o prawie?
__________________
...i zapytała mnie góra "dokąd tak pędzisz samotny wilku?"
"Szukam tego co najważniejsze" odpowiedziałem
"Dlaczego więc się tak spieszysz?"
Na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi.
Lupus jest offline  
Stary 10.06.2014, 16:22   #2
ocoloko
 
ocoloko's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 532
Motocykl: RD07a
ocoloko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 9 godz 34 min 32 s
Domyślnie

Eh, temat rzeka... Może kiedyś przy ognisku damy sobie wszyscy "w ryj". I ta rzeka nas zaleje...
__________________
"one for joy and one for sorrow"
ocoloko jest offline  
Stary 10.06.2014, 16:28   #3
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 58 min 53 s
Domyślnie

...a głosy w stylu " ja bym tak nie zrobił ale rozumiem tego kto to rozwiesza"..współudział? podżeganie? głupota?
Miłosnicy LP niech się zastanowia czy za wypadki na terenie LP odpowiadają lasy..bo podały tu argumenty w tym tonie....
puszek jest offline  
Stary 10.06.2014, 17:03   #4
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Sprawą karania zakłócających powinna zająć się policja nie pan Lynch i ferajna. Jeśli tego nie robi, to inna sprawa - ktoś tu mówił o prawie?
Czy prawo nas skutecznie broni? Nie. Czy dziwne, że wiele osób przestaje czekać? Gdzieś jest granica. Natomiast gdzie, nikt nie wie. W niektórych dziedzinach już dawno winno coś pęknąć a nic się nie dzieje.
W 81 z bardziej błachych powodów obywatele chętniej występowali przeciw władzy. Dziś tak pędzimy, że nawet nie rozmawiamy tak naprawdę.
Hasło miejscowy traci na znaczeniu. dziś to nie problem zrobić sobie wycieczkę 300km z lawetą by w "fajnym miejscu" polatać.
Pewnie znów ktoś napisze że nakłaniam do strajków - ale to jest jego interpretacja. Głodnemu zawsze chleb na myśli.

Więc jeśli wszyscy w tym kraju dają ciała, dlaczego nagle ta nagonka na LP? Dlaczego nie zaczynać zmian od własnego podwórka?
Jesli to niemożliwe, to dlaczego LP nazywa się betonem, a niech tych, co mimo kar, zakazów nadal jeżdżą gdzie nie wolno. Kto tu jest bardziej twardogłowy?

Temat czysto ludzki znam, jeszcze z okresu, przed 25 latami, gdy na studiach pracowałem jako ratownik wodny.
jeden akwen. Argumenty niezwykle podobne. Ludzi chcieli gdzieś polatać skuterami wodnymi a nie mogli - bo wszędzie strefa ciszy. Rzeką? A fe, to nie zabawa, toć droga wodna. A na jeziorze gdzie? Przy kąpielisku najlepiej. I przeciw 10 chętnym na jazdę skuterom miałem 2000 plażowiczów, właściciela jeziora, 200 wędkarzy, 30 nurków, 1 rybaka. sam poruszałem się motorówką. Ale przejazd z A do B rybaka na silniku, czy mój patrol to całkowicie odmienna bajka od tego co wyczyniali na wodzie skuterowcy. Dla nich to była zabawa, frajda jak dziewczyny w kajaku kołyszącym się na ich fali piszczały, frajda gdy sam sobie zrobił falę na której mógł skakać, frajda gdy linki wyznaczające obszar kąpieliska dotykał na mm. Nie liczył się z hałasem, z tworzeniem fali, na której osoby słabo pływające dostawały prawie ataku paniki - czy to wpław czy na łódce/kajaku, nie interesowała go ta radość dzieciaków do zabawy na fali i płacz dzieciaków których fala zalała, obaliła ich lub rozmyła właśnie świeżo budowany zamek na piasku.
Ludzie wszędzie są tacy sami. Tu nie da się podzielić My dobrzy Oni źli. Wystarcza jedna czarna owca i nikt całego towarzystwa nie chce. Bo po co ryzykować. Obiecali że będą grzecznie pływać.... no i kto w to uwierzy patrząc na sprzęty? Przecież na takich nie da się "grzecznie"

Ostatnio edytowane przez Ziarko : 10.06.2014 o 17:13
Ziarko jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dyskusja o pewnej Afric'e Qba Inne tematy 27 19.11.2012 21:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.