Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zobacz wyniki ankiety: Czy jest sens utworzenia "Listy chętnych do niesienia pomocy w razie nieprzewidzianych problemó
Tak to dobry pomysł i przyda się. 43 82.69%
Pomysł taki sobie może sie przyda ale mam wątpliwości czy znajda się chętni. 2 3.85%
Nie mam zdania. 1 1.92%
Nie ma to sensu lub nie ma takiej potrzeby. 6 11.54%
Głosujących: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.05.2010, 19:34   #1
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 39 min 15 s
Domyślnie Pomoc w nagłych, nieprzeiwdzianych wypadkach i na dodatek daleko od domu.

Nie wiem czy jest taka potrzeba, czy to ma sens i czy jest potrzebne? Ale wydaje mi się że odpowiedź 3 x TAK jest w tym przypadku jednak właściwa.

Proponowałbym stworzenie listy życzliwych ludzi, potrafiących i co najważniejsze chcących pomóc komuś innemu w razie potrzeby. Akurat forum to zrzesza ludzi przemieszczających się z miejsca w miejsce. Czasami daleko poza domem coś się dzieje i w takim przypadku fajnie mieć w zanadrzu listę ludzi, którzy mogliby, przygarnąć, ugościć, nakarmić, pomóc w transporcie, naprawie itd. Wg mnie wyglądac to mogłoby jako jakaś mała tabelka. Mała aby dało sie to łatwo wydrukować i wozić np z dokumentami od motocykla. W tabelce byłby oczywiście forumowy nick, namiar z telefonem no i w czym oferujemy się pomóc? Raczej musiałoby byc to podzielone na województwa.

Podobna liste "samopomocową" mamy na volvoforum. I to działa. Osobiście wiozłem kolesiowi paliwko bo zabrakło mu i nie doczołgał się do granicy. Drugim razem organizowałem holowanie do kolesia z rozsypanym sprzęgłem.

Jeśli jest potrzeba i owa lista powstanie, jestem za tym, aby była ona dostępna dla "składkowców". Będzie to kolejny argument że fajnie jest zapłacić kilka złotych na potrzeby życia tego forum. I w zamian oprócz fajnego samopoczucia są dodatkowe atrakcje.

Co Wy na to? Oprócz oczekiwania na opinię pozwolę sobie zrobić mała ankietę dotyczącą tej propozycji.
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...

Ostatnio edytowane przez diverek : 17.05.2010 o 21:09
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Life Saver - Co robić w nagłych sytuacjach zagrożenia życia Evvil Wszystko dla Afrykańczyka 4 01.02.2014 10:20
Pomarańcza już w domu fazi Inne tematy 14 03.04.2013 20:28
Gdzies nie daleko Kłodzka KML Polska 0 31.07.2011 19:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.