Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 19.02.2010, 11:20   #1
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie Dyskusja na temat współfinansowania forum ze składek PID

Dyskusję rozpoczynam propozycją Randala. Proszę o jak najmniej emocji w dyskusji. Pamiętajmy że to co tu ustalimy ma być przede wszystkim dobre dla forum a nie dla nas ...

Cytat:
Witam ,chciałem wam zaproponować rozwiązanie problemu jakim jest opłata za serwer a co za tym idzie
nas na dzień dzisiejszy obarczono . Na pewno ta niesmaczna sytuacja wymaga konsultacji której GTW nie raczyła zrobić .

Moja propozycja to jest na dzień dzisiejszy .

(Nie można nikogo zmuszać do opłat na publicznym forum ale kasa każda się przyda panowie GTW)

Propozycja
1.Warunkiem jest aby w takim dziale zamieszczać swoje oferty jest składka w wys 50zł rocznie dla dostawców+co łaska lub wedle własnego kalkulatora dochodów .

2. minimum roczny staż w życiu społecznym forum.

3.każda akcja typu zamówienia zbiorowe 5% na forum.(kasa musi przejść przez ręce forum)
4. firmy i spamerzy bez stażu 600zł rocznie

czy mogę liczyć na wasze poparcie za takim rozwiązaniem?(proszę o odpowiedz tak lub nie policzymy głosy i wdrożymy zasady fair pley ?

Jeśli ktoś został pominięty przepraszam .
Moje warunki podlegają konsultacji proszę to przyjąć jako wstępne rozwiązanie ,Puszek 3 tyś nie mógł bym zagwarantować ale 2 to jest bardzie realne rozwiązanie i nie jestem za tworzeniem gangu dostawców ,śmierdzi to na kilometr .Co do składek publicznych to już wasze inwencje twórcze potrzebne

ps. pozdrawiam Radek
__________________
Hubert


Ostatnio edytowane przez hubert : 19.02.2010 o 11:27
hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Militaria w służbie enduro (temat"ukradziony"z forum dr) Babel Inne tematy 9 24.04.2013 22:27


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.