Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.04.2019, 21:24   #71
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,390
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 godz 26 min 41 s
Domyślnie

Neno - czy bierzesz pod uwagę modyfikację sakwy centralnej?

A może wyjdą jeszcze jakieś inne jej wersje/odmiany?

Słuchaj głosu ludu
Rolowane otwieranie po dwóch stronach jest ciekawe, ale czy stworzyłbyś sakwę centralną, w podobnej formie z klapami, ale otwieraną wzdłuż - na podobieństwo Ortlieba?

Takie otwarcie sakwy nie będzie powodowało wypadanie zawartości czy szukanie po omacku tylko od razu masz wgląd w cały szpej.
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.04.2019, 12:46   #72
Palnik


Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Gliwice
Posty: 145
Motocykl: CRF 1000D
Palnik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 8 godz 32 min 51 s
Domyślnie

Płytami do montaży sakw jestem zainteresowany .
A propos , z jakiego materiału one będą wykonane ?

Ostatnio edytowane przez Palnik : 30.04.2019 o 12:53
Palnik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.04.2019, 14:39   #73
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 12 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Też jestem zainteresowany wersja droższa sakiew. Jaka funkcje poza ozdobna i pewnie stąd ta cena pełni ta zewnętrzna polać materiału z gumką? W moto Mosko jest ona zszyta z dołem sakwy i chroni ja podczas upadku. Tu tego raczej nie widzę. Podpisuje się poduwaga Novego.
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.05.2019, 06:11   #74
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 8 godz 58 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Też jestem zainteresowany wersja droższa sakiew. Jaka funkcje poza ozdobna i pewnie stąd ta cena pełni ta zewnętrzna polać materiału z gumką? W moto Mosko jest ona zszyta z dołem sakwy i chroni ja podczas upadku. Tu tego raczej nie widzę. Podpisuje się poduwaga Novego.
W Red Mamutach nie jest zszyta - owa klapka daje możliwość chwilowego/dłuższego powiększenia pojemności sakwy:
- można tam wsadzić zakupy i dojechać z nimi na biwak
- jest Ci za gorąco i chcesz pojechać w samej bluzce - wciśniesz tam kurtkę
- w tym modelu nie ma opcji montażu uchwytów na butelki - te przewieziesz właśnie pod tą klapką
- można tam włożyć kombinezon przeciwdeszczowy lub wszystko to, co nie zmieściło nam się do sakwy a trzeba to zabrać ze sobą i mieć pod ręką.

Cytat:
Napisał Novy Zobacz post
A może wyjdą jeszcze jakieś inne jej wersje/odmiany?
Rolowane otwieranie po dwóch stronach jest ciekawe, ale czy stworzyłbyś sakwę centralną, w podobnej formie z klapami, ale otwieraną wzdłuż
Będzie coś otwieranego wzdłuż - obstawiam, że w okolicach sierpnia-września.

Cytat:
Napisał Palnik Zobacz post
Płytami do montaży sakw jestem zainteresowany .
A propos , z jakiego materiału one będą wykonane ?
Dam znać jak tyko przejdą pozytywnie testy.
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2019, 13:27   #75
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 12 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Po dlugich wte i wewte zdecydowalem sie na produkt Neno-sakwy Adventure Plus.W czerwcu konkretny balkanski test wiec pozniej podziele sie uwagami,jestem dobrej mysli.
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2019, 16:42   #76
Mafrika
 
Mafrika's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: 100lica
Posty: 145
Motocykl: ATAS DCT 2018
Przebieg: 20250
Mafrika jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 13 godz 29 min 54 s
Domyślnie

@Neno
chciałem Cię zapytać jaki jest rekomendowany przez Ciebie system montaż U-Bag na NAT ADV?
Mafrika jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2019, 18:00   #77
krytek


Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Bochnia
Posty: 157
Motocykl: nie mam AT jeszcze
krytek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 17 godz 57 min 11 s
Domyślnie

Zwidziwiane troche te sakfy jesli moge wyrazic opinie ale to kwestia gustu
Mocowanie butelek na sciance bocznej tej najwiekszej i tym samym powiekszanie szerokosci bagazu to zly pomysl jesli jezdzimy w offie czy tez w korkach. Butelki powinny byc mocowane tak jak w 21BRO... na waskich sciankach z przodu i tylu sakfy.

Torba centralna tez problematyczna i po czasie by niezle denerwowalo otwieranie i wyciaganie rzeczy.

Zdecydowanie jest koniecznosc zrobienia torby centarlnej na wzor Oxford AQUA T-50 - bardzo szybki dostep do rzezcy i latwosc latwosc w obsludze i organizacji - a tu cena duzo jeszcze lepsza....

Ja kiedys kupilem sakwy od konkurencji i pytalem juz 2 razy czy maja taka torbe centralna co od gory sie otwiera - niestety brak chyba czasu na wykonanie - wiec zadowalam sie workiem rolowanym .

Jednak jestem bliski kupienia wlasnie Oxford AQUA T-50 bez udziwnien bo dodanie siatki - pajaczka do torby powoduje ze mozemy miec szybki dostep do np. odziezy na deszcz.

pozdr
krytek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.12.2019, 15:35   #78
skiper


Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Poznań
Posty: 16
Motocykl: nie mam AT jeszcze
skiper jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 18 godz 11 min 32 s
Domyślnie

Neno,
czy myślałeś o wyprodukowaniu czegoś, co można zawiesić na gmolach, coś na wzór SW-MOTECH Drybag 80. Twój zestaw już mam, wygląda dobrze, jeszcze nie testowałem.
Pozdrawiam Skiper
skiper jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.12.2019, 16:36   #79
gdziala
 
gdziala's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Nysa/Reykjavik
Posty: 405
Motocykl: CRF1000
gdziala jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 9 godz 25 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Po dlugich wte i wewte zdecydowalem sie na produkt Neno-sakwy Adventure Plus.W czerwcu konkretny balkanski test wiec pozniej podziele sie uwagami,jestem dobrej mysli.
Myku,Ty ju wróciłeś z tych Bałkanów? Gdzie te uwagi?
gdziala jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.12.2019, 15:43   #80
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 8 godz 58 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał krytek Zobacz post
Zwidziwiane troche te sakfy jesli moge wyrazic opinie ale to kwestia gustu
Mocowanie butelek na sciance bocznej tej najwiekszej i tym samym powiekszanie szerokosci bagazu to zly pomysl jesli jezdzimy w offie czy tez w korkach. Butelki powinny byc mocowane tak jak w 21BRO... na waskich sciankach z przodu i tylu sakfy.
Trochę słabo przyjrzałeś się ofercie. Model, który opisujesz to jedna z wielu propozycji - skierowany do osób jeżdżących z pasażerem, by było więcej miejsca na nogi. W ofercie jest też model z uchwytem na butelki z przodu i tyłu sakwy.

Cytat:
Napisał krytek Zobacz post
Torba centralna tez problematyczna i po czasie by niezle denerwowalo otwieranie i wyciaganie rzeczy.

Zdecydowanie jest koniecznosc zrobienia torby centarlnej na wzor Oxford AQUA T-50 - bardzo szybki dostep do rzezcy i latwosc latwosc w obsludze i organizacji - a tu cena duzo jeszcze lepsza....
Chcesz powiedzieć, że do torby tego typu dostaniesz się bez potrzeby odpinania jej od motocykla? Z taką/podobną torbą przejeździłem X lat, robiąc XYZ tyś km. PO tych doświadczeniach właśnie powstała koncepcja torby centralnej do której dostaniesz się odpinając dwie klamerki, bez potrzeby odpinania pasów/ekspanderów. Sposób montażu do motocykla jest zrobiony tak by nie szpecił, a za razem był skuteczny.
Nie mniej rodzaj torby o jakiej piszesz kiedyś też na pewno powstanie - ale to już jako uzupełnienie oferty.
Cena: nie będziemy konkurować z produktami, które powstają na wschodzie.


Teraz słów kilka o nowościach, które już są w fazie testów, do sprzedaży trafią pewnie w okolicach marca/kwietnia. Nie sprzedajemy NIC co wcześniej nie przejechało z nami kilku tysięcy kilometrów.

Rogal w 2 rozmiarach: 55 i 65L, cena +/- 1.300zł
Oczywiście w 100% wodoszczelne
Tak wygląda wersja testowa:



Torba centralna z funkcją plecaka i specjalną saszetką w 2 rozmiarach: 35 i 45L . Wersja 35L stworzona dla ludzi, którzy do motocykla docierają samolotem. Nie licząc najtańszych linii lotniczych spełnia warunki określone dla bagażu podręcznego, myślę, że z wersją 45L na plecach też nikt Was z samolotu nie wyrzuci.
Szelki na pewno przydadzą się w przypadku chęci zabrania całego bagażu do hotelu za "jednym razem". Sakwy w dłonie, centralna torba na plecy i w drogę


Sakwy z alu płytami, 30 i 40L i cena około 1.500zł.
Zdjęcia pokaże w lutym. Generalnie będzie to MIX sakw i UBAGa, czyli...
- płyta alu przykręcona do stelaża motocykla
- do tej płyty będzie przymocowany "koszyk"
- do tego "koszyka" będzie wkładało się sakwę i po odpięciu jedenj klamerki, można będzie taki bagaż zabrać do hotelu (podobnie jak wygląda to w U-BAGu)
- do "koszyczków" będą przymocowane uchwyty na butelki.


Płyty alu przystosowane do rotopaxa (wycięte otwory montażowe) i starych modeli sakw - cena 590zł/kpl (2szt.)
Płyty już po testach, czekają tylko na zdjęcia studyjne i trafią do sklepu.


Dystanse do łamanych stelaży (regulowane): około 60zł kpl.
Podobnie jak płyty - czekają tylko na zdjęcia.

Termo saszetki na butelki z wodą, już po testach - naprawdę genialna sprawa, do przymocowania praktycznie z każą torbą Red Mamuta, sakwami bocznymi czy U-Bagiem:









http://przezswiat.eu/produkt/bagaz/s...ych-red-mamut/

Występuje w wersji 1L (pomieści butelki do 1.25L) i 2L (pomieści większość butelek do 1.75L)

Ostatnio edytowane przez Neno : 22.04.2020 o 13:40
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Stalowa siatka czyli bezpieczne sakwy, torby sambor1965 Wszystko dla Afryki 2 22.10.2009 03:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.