Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.02.2015, 23:37   #31
Sylwek_76


Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Lisków
Posty: 250
Motocykl: TransAlp PD06/PD10
Sylwek_76 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 19 min 58 s
Domyślnie

Elwood,nie zanosi się.Choć niewykluczone,gdy zbierze się wystarczająca ilość osobników.
Tylko,czy tak wielu,powinno posypywać głowy,za czyny tak niewielu.
Sylwek_76 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2015, 10:40   #32
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 2 godz 1 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
... jako obywatel RP ŻADNEGO wpływu.
A co zrobić aby mieć ?

PS Monogamia kulturowa daje nam autonomię, ale nie pewność... Niskie znaczenie powoduje, że lepiej jest zaatakować Japonię (co militarnie nie wspierała), lub Danię (również), nie Nas. Wszak nadal uważam, że mamy już nie wiele czasu aby "gotowić się na wojnę w czasach pokoju". Pierwsze kroki zostały zrobione....


Wracając do tematu wątku - nie wiecie jak jest w Iranie ? Wybieram się tam w listopadzie - chcemy zjechać z góry na dół.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2015, 14:48   #33
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,974
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 5 godz 46 min 2 s
Domyślnie

Zagorzeniem jest fundamentalizm w imię którego isis terroryzuje Afrykę i zabija bo nikt im w tym skutecznie nie przeszkodził ponieważ wojna to ogromne zyski dla producentów broni . Dostałem wczoraj mejla od Habiba w którym pisze że w Tunezji zaczynają przerzucać wojsko i gwardystów na granice z Libią bo jest podejrzenie że bandyci chcą wtargnąć na terytorium Tunezji .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 07:28   #34
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,974
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 5 godz 46 min 2 s
Domyślnie

Na terytorium Tunezji w ostatnich 24 godzinach zginęło 4 żołnierzy przy granicy z Libią oraz porwano 30 osób , algierczycy wysłali na granicę z Tunezją snajperów których zadaniem jest nie dopuścić aby kto kolwiek przedostał się na ich terytorium . Pojawiają się również jak na razie nie potwierdzone informację że do Maroka przedzierają się bandyci z isis , zaczyna się ?
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 09:19   #35
magrafb


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Olsztyn
Posty: 135
Motocykl: nie mam AT jeszcze
magrafb jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 2 godz 58 min 11 s
Domyślnie

Ty to Adagiio wiesz jak zachęcić do wyjazd, w maju mieliśmy pokręcić się po Tunezji skoro z Libii nici. A teraz co
magrafb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 09:31   #36
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
wdział kto pracującego cygana czy albańczyka ?
Jeszcze 30 lat temu mówiono o Polakach w Niemczech: jak zawrzeć trzy kłamstwa w jednym zdaniu? Uczciwy Polak, z własnym samochodem szuka pracy

Kilka lat temu w UK. Czym się różni Polak od ET? Jedyne co ich łączy to rower. Poza tym ET mówi po angielsku i chciał (oraz to zrobił) wrócić do domu.


Cytat:
Napisał MECENAS Zobacz post
ostatnio widać z jaką gościnnością i jak teraz traktuje się chrześcijan.
Świat nie jest czarnobiały. Są kraje, gdzie chrześcijanie się wyrzynają w pień. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kraje o korzeniach chrześcijańskich rozpoczęły największą zbrodnię ludobójstwa w historii. Chrześcijańska Ameryka najechała Irak i zrobiła im Abu Grahib.

Waż słowa, bo wiesz tyle o islamie, co o zbiorach w Rijks Museum.

Cytat:
Napisał MECENAS Zobacz post
Nie sądzę że ktoś zapyta wcześniej czy może jesteś innej wiary tej właściwej.
A to śmieszne! Bo sami twierdzicie, że jesteście właściwej wiary i pilnujecie by niewłaściwa nie weszła do naszego otwartego i chrześcijańskiego kraju:

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Mamy pierwszy meczet w Wawie. (…) Wolę aby Państwo dmuchało na zimne. Póki co podpalili most i odcięli MSW od sieci ... .
Otwarty i kochający z Ciebie katolik. Moim zdaniem idź do prokuratury i złóż doniesienie o wykryciu sprawcy. Powiedz, że ten meczet to całkiem niedaleko mostu, więc na pewno oni!

Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
Murzyn zrobił swoje murzyn powinien odejść.
A zasatanawialiście (nie Elwood, bo dalej sam piszesz o tym się skąd ci murzyni wzięli? Chrześcijańska Europa założyła kolonie i ich wyzyskiwała. Chrześcijańska Ameryka ich hurtem sprowadziła Brawo za logikę



Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Mamy (…) zagładę ludności od islamistów.
Ha… hahahahahaha…. Buhahahahahahahaha!

Wspomnij trwające zagłady dokonywane przez chrześcijan koleżko.


Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Jestem Katolikiem,
To widać bracie w wierze Hahahahaha!!!!

Jakiś ty otwarty i miłujący:

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Nie jestem fanem murów żydowskich, ale z tym mają rację - skoro siedzą po środku gniazda.
Buduj mur bracie, buduj. Kuźwa - z takim łbem zrobisz karierę.

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Nic im nie zrobiłem jak gonili mnie w Milue...
A robisz coś Polakom jak gonią braci starszych w wierze, oraz tych młodszych?



Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Uważam że nie powinno być zgody na budowę meczetów ani u nas ani gdzie indziej , emigrujesz i chcesz mieszkać w innym kraju to akceptujesz religie i obyczaje
Brawo obieżyświacie! Co Ci meczet przeszkadza? co wiesz o islamie, że zakładasz, że on równa się morderstwom, ludobójstwu? Ależ z Ciebie miłujący i otwary Polak

Czy w takim razie zgadzasz się by wyprowadzono chrześcijaństwo z Australii, połowy Afryki, obu Ameryk (i środkowej)? Ojojojoj….


Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Myślę że zasadniczym probelmem w naszym kraju jest powolna utrata patryiotyzmu spowodowana wzajemną nienawiscią tych na górze .
No… Ty to miłujący do innych Polaków jesteś


Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Może poza tym, że najbardziej zadziwia mnie to, że tak łatwo zabijają swoich.
Tak jak i my.



Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Fassiku mój drogi - ja wiem co to sunnić, pasztunii i inni, a bynajmniej mi się tak wydaje.
Polaku - naucz się pisać po polsku.


Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
Dlaczego niby to islam, miałby być zagrożeniem dla nas?
No właśnie. Też nie wiem.


***

Słuchajcie - darujcie sobie te wycieczki. Bo to forum popłynie tak, że będziecie delarować wiarę zapisując się a następnie sprawdzając książeczki do nabożeństwa na zlotach.

Ostatnio edytowane przez wojtekk : 20.02.2015 o 09:34
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 09:49   #37
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 14 godz 27 min 54 s
Domyślnie

Haha...niezly wpis Wojtku
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 10:42   #38
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

To tylko dorzucę, bo ochłonąłem: nie krytykujcie proszę czegoś na czym kompletnie się nie znacie.

Islam jest wielką religią. Z wielkim szacunkiem odnosił się Papież - Jan Paweł II. Przypomnę: święty. Religia ta jest niezwykle bliska chrześcijaństwu i katolicyzmowi. Różni nas bardzo niewiele. Oni mają swoją nadbudówkę, tak samo jak my zrobiliśmy Żydom w postaci Nowego Testamentu. Islam nie jest religią nawołującą do mordu. Wprost są odniesienia zakazujące atakowania cywili i bezbronnych (jest cały fragment o tym, że prorok zapłakał nad zabitym jednym niewiernym). Islam mówi o innych wierzących nie jako błądzący, zagubieni, ale WIERZĄCY. Uczmy się tego.

Religia ta jest młodsza od chrześcijaństwa o 700 lat. W czasie kiedy my chrześcijanie paliliśmy na stosie naukowców, Galileusza wzywaliśmy by odszczekał swe tezy, zabranialismy sekcji zwłok - oni:
- stworzyli matematykę. Zobacz jakie liczby masz na komputerze. One są arabskie. Komputer powstał dzięki matematyce, którą oni znacznie pchnęli do przodu.
- stworzyli algebrę. Ba! To słowo jest arabskie.
- trzecią księgą jaka została drukowana po odkryciu druku (Gutenberg) była arabska księga nt. medycyny.
- chemia - nauka arabska.

Zakładanie, że islam to imigranci we Francji ma tyle prawdy w sobie co zakładanie że taki jeden Austryjak, chrześcijanin, co gwałcił swoją córkę trzymając ją (i dzieci) w piwnicy jest typowym chrześcijaninem i każdy Polak tak robi.

To jest forum motocyklowe. Darujmy sobie takie podłe wycieczki.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 11:04   #39
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,919
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 37 min 28 s
Domyślnie

Wojtek, wyrywasz zdania z kontekstu, trzymasz sie ich, wysmiewasz, owracasz w druga strone i walisz w "przeciwnika". Bylby dobra imam z Ciebie

A tak na serio to pisanie ze jak katolicy palili kiedys na stosach to islam moze teraz tez te stosy rozpalac jest argumentem z miejsca gdzie plecy sie koncza. Z tego co piszesz powyzej wynika ze IS to jest panstwo zalozone przez kosmitow lub agentow si aj ej, do wszytskiego jeszcze krasnoludkow brakuje ...

Podobnie gadala Frau Merkel 10 lat temu, 5 lat temu powiedziala "Islam nalezy do kultury Niemiec" , dzisiaj sa odwolane przejazdy karnawalowe, w bankach znika symbol oszczedzania "swinka skarbonka" bo narusza "uczucia religijne". Weihnachtsmarkt (kiermasz swiateczny) nazywa sie "Wintermarkt" (kiermasz zimowy), 2 tygodnie temu zabito dziewczyne (nie pierwszy raz) w ciazy po splamila honor swojej rodziny, sa specjalne godziny otwarc basenu dla wybranej wiary, aby widok dziewczyny w strojach kapielowych nie rozjuszyl jurnych meskich trzewi itd. Nie wiecie o tym wogole bo w europie jest poprawnosc polityczna, a to sa przeciez "incydenty"

Daleki jestem od wrzucania wszystkich do jednego wora, ale mam rozum oczy i musk i tez kumpli muzulmanow ktorza sa naprawde zajebisci i daleko im od fanatyzmu religijnego.

I masz racje, nie znamy sie na tej religii i nie musimy tu gadac o tym i zostawmy tak jak jest bo jest przeciez zajebiscie i to my jestesmy tymi co chca pouczac innych Wiec jako znawca napisz nam co bedzie dalej i czy bedziemy smigac na moturach po maroku
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.

Ostatnio edytowane przez fassi : 20.02.2015 o 11:16
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 11:29   #40
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post

A tak na serio to pisanie ze jak katolicy palili kiedys na stosach to islam moze teraz tez te stosy rozpalac jest argumentem z miejsca gdzie plecy sie koncza.
Ja nie mówię, że kiedyś. Teraz. Są wojny między chrześcijanami, gdzie wycinamy się w pień. Robią to szybciej niż muzułmanie. Kilka miesięcy i kilkaset tysięcy zabitych. Dobry wynik.

Nie tak dawno temu chrześcijańskie wojska zamknęły swe bramy przed Europejczykami. Dodam: muzułmańskimi Europejczykami. Którzy szukali schronienia przed Europejskimi chrześcijaninami. Skutek? Muzułmani wycięci w pień. Gdzie to się stało? Jeden dłuuugi dzień szybkiej jazdy z Warszawy.

Mówię tyle, że nie mamy prawa pouczać innych. A tak piszecie, jakby korzeń chrześcijański był jedynie prawdziwy i najlepszy. Proszę raczej o tolerancję.

A islam jest w Europie od setek lat. I co? I nic. Muzułmanie w podbitych przez siebie krajach tolerowali chrześcijan. Więcej: pozwalali im robić rzeczy, które są zabronione w islamie. A co robili chrześcijanie w tym czasie: ogniem i mieczem nawracali.

Kurczę - nie wylewajcie takiego jadu na innych. Chyba to mnie zabolało.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Libia, na zachętę... kiub Trochę dalej 9 31.03.2009 23:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.