Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > BMW

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.10.2016, 11:38   #371
raf
 
raf's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Za zielonymi górami, za lasami
Posty: 1,135
Motocykl: czarny, pomarańczowe ladaco
raf jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 6 dni 21 godz 23 min 48 s
Domyślnie

Amortyzator skrętu:
1) krzyżak
2) Boski-Kolasek+mocowanie
3) ofca234 + mocowanie (sorry za lamerskie pytanie: rozumiem, że z podwyższeniem kierownicy to będzie się zgrywać?)
4) raf, sam amor
5) Rychu72 sam amorek
raf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.10.2016, 12:14   #372
ofca234


Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 338
Motocykl: XChallange
ofca234 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 2 godz 25 min 10 s
Domyślnie

dobra, ja chce dwa mocowania.
ofca234 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.10.2016, 13:41   #373
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 53 min 31 s
Domyślnie

Dobra Pany - po rozmowie z Pekaesem mam pomysła

http://www.gs911.eu/Sklep/gs911-blu-enth.aspx

Jest to urządzonko, które można przypisać do 10 motocykli BMW a więc można (teoretycznie) zmniejszyć jego koszt do 120 PLN, jeśli weźmiemy go grupowo i w razie potrzeby, będziemy go sobie przesyłać.

To teoria - moim zdaniem maks to po 4 osoby na urządzenie, jeśli będziecie chętni na nie bo inaczej będzie to zbyt dużo ludzi do jednego urządzenia.

Po co ono? Bo w dzisiejszych moto więcej się komputerem niż kluczami załatwia - u nas w X nie jest najgorzej ale np. w GS to już ani rusz bez tego. Diagnoza jakiegokolwiek czujnika bez "kompa" raczej nie możliwa...

Powiedzcie - co myślicie na ten temat. Są jacyś chętni?

Swoją drogą - zanim zakupię/imy - ma ktoś pożyczyć, abym mógł skasować błędy u siebie (o ile są) i przywrócić ustawienia fabryczne? Jeśli tak - to i aplikacja do niego by się zdała Oczywiście zrekompensuje się walutą przelewową i pokryję koszty wysyłki

EDIT: W sumie ja już kupiłem, co prawda nie gs911 ale też ma działać - jak sprawdzę to dam znać z testów

Czarek - z tulejami aktualne? Bo ja chętnie przygarnę

Ostatnio edytowane przez mirkoslawski : 24.10.2016 o 14:53
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.10.2016, 15:00   #374
Cezarus


Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 966
Motocykl: RD03
Cezarus jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 36 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirkoslawski Zobacz post
Dobra Pany - po rozmowie z Pekaesem mam pomysła

http://www.gs911.eu/Sklep/gs911-blu-enth.aspx

Jest to urządzonko, które można przypisać do 10 motocykli BMW a więc można (teoretycznie) zmniejszyć jego koszt do 120 PLN, jeśli weźmiemy go grupowo i w razie potrzeby, będziemy go sobie przesyłać.

To teoria - moim zdaniem maks to po 4 osoby na urządzenie, jeśli będziecie chętni na nie bo inaczej będzie to zbyt dużo ludzi do jednego urządzenia.

Po co ono? Bo w dzisiejszych moto więcej się komputerem niż kluczami załatwia - u nas w X nie jest najgorzej ale np. w GS to już ani rusz bez tego. Diagnoza jakiegokolwiek czujnika bez "kompa" raczej nie możliwa...

Powiedzcie - co myślicie na ten temat. Są jacyś chętni?

Swoją drogą - zanim zakupię/imy - ma ktoś pożyczyć, abym mógł skasować błędy u siebie (o ile są) i przywrócić ustawienia fabryczne? Jeśli tak - to i aplikacja do niego by się zdała Oczywiście zrekompensuje się walutą przelewową i pokryję koszty wysyłki
Mirek zakup tego urządzenia mija się z celem ponieważ w Xie jest tylko jeden sterownik silnika i nic więcej . Licznik nie jest sterownikiem tylko prostym urządzeniem analogowym. Sterownik silnika zbiera dane z sondy lambda ,czujnika położenia wału i ciśnienia paliwa więc nie są to jakoś przerażające ilości czujników. Ja mam ICOMa z Aliekspres i tym można robić pełną diagnostyke i programowanie motocykli i samochodów BMW, ale to się przydaje raczej do np. GS1200 gdzie tych sterowników jest kilka , albo samochodów BMW gdzie jest ich np. około 20 , a nie do Xa , który posiada słownie jeden sterownik.
Cezarus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.10.2016, 15:02   #375
Cezarus


Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 966
Motocykl: RD03
Cezarus jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 36 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirkoslawski Zobacz post
Dobra Pany - po rozmowie z Pekaesem mam pomysła

http://www.gs911.eu/Sklep/gs911-blu-enth.aspx

Jest to urządzonko, które można przypisać do 10 motocykli BMW a więc można (teoretycznie) zmniejszyć jego koszt do 120 PLN, jeśli weźmiemy go grupowo i w razie potrzeby, będziemy go sobie przesyłać.

To teoria - moim zdaniem maks to po 4 osoby na urządzenie, jeśli będziecie chętni na nie bo inaczej będzie to zbyt dużo ludzi do jednego urządzenia.

Po co ono? Bo w dzisiejszych moto więcej się komputerem niż kluczami załatwia - u nas w X nie jest najgorzej ale np. w GS to już ani rusz bez tego. Diagnoza jakiegokolwiek czujnika bez "kompa" raczej nie możliwa...

Powiedzcie - co myślicie na ten temat. Są jacyś chętni?

Swoją drogą - zanim zakupię/imy - ma ktoś pożyczyć, abym mógł skasować błędy u siebie (o ile są) i przywrócić ustawienia fabryczne? Jeśli tak - to i aplikacja do niego by się zdała Oczywiście zrekompensuje się walutą przelewową i pokryję koszty wysyłki

EDIT: W sumie ja już kupiłem, co prawda nie gs911 ale też ma działać - jak sprawdzę to dam znać z testów

Czarek - z tulejami aktualne? Bo ja chętnie przygarnę
Tuleje jutro rano ogarniam zakup materiału więc dziś do wieczora można się do listy dopisywać.
Cezarus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.10.2016, 15:11   #376
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 53 min 31 s
Domyślnie

Czarek, sterownik ma jeden ale czujniki typu lambda, wtrysk? Nie wiem - rozmawiałem z Pekaesem i mnie do tego przekonał...wydałem o wiele mniej niż gs911 kosztuje więc ryzyko minimalne a i tak musiałbym pojechać do kogoś, aby mi przywrócił ustawienia fabryczne...za co biorą około 100 - 200 PLN.

Zobaczymy - jeśli się nie przyda - sprzedam. Ale z drugiej strony nasze X mają wyjście do diagnostyki...chyba nie bez powodu

Co do tulei - jak będziesz znał koszta z przesyłką, podeślij dane do przelewu na PW
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.10.2016, 15:23   #377
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie

My mamy( koledze kupilem i uzywamy na wspolnych wyjazdach) 911 spoko, jest.
MAmy to do 10 vinow z aplikacja na tele, ale tylko on ma 3 BMW
Moge sie rozejrzec bo ostatnio widzialem cos takiego za 200e i chyba 8 vinow bylo jeszcze.
Ale lepiej ICOMa z aliexpress i na kompa albo telefon.
__________________
Plany i marzenia to pozwala twardo stapac w rzeczywistosci.... chyba!!!!!!
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.11.2016, 13:19   #378
ofca234


Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 338
Motocykl: XChallange
ofca234 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 2 godz 25 min 10 s
Domyślnie

no dobra, ale te viny (ilość) to pewnie można łatwo obejść za pomocą byle wirtualnej maszyny i snapsotów, prawda?

Ostatnio edytowane przez ofca234 : 02.11.2016 o 13:58
ofca234 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.11.2016, 14:51   #379
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 53 min 31 s
Domyślnie

Ja jeszcze nie przetestowałem...ale może w weekend sprawdzę i się podzielę spostrzeżeniami - ja w razie czego mam bez limitów vin(ów)
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2016, 17:12   #380
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 53 min 31 s
Domyślnie

Dobra - Pany, mój komputer działa i diagnozuje I nawet zdiagnozował mi jakiś błąd ale qwa go skasowałem i pupa.

Tak na marginesie - macie pomysł, skąd wziąć listę (kody) błędów? Tam mam po angielsku i do tego technicznie, i do tego skrótami i ni huhu nie mogę na 100 % mieć pewności...
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Projekt Challenge myku Inne - dyskusja ogólna 273 11.06.2020 16:16
BMW GS Motocykl Challenge Nowa Dęba 29-30.08.09 Mrwa22 Imprezy forum AT i zloty ogólne 4 27.08.2009 08:51
12-14 września - Bytom - BMW GS Motocykl Challenge ramires Imprezy forum AT i zloty ogólne 26 21.09.2008 08:58


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.