Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.04.2022, 10:37   #351
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,491
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 14 s
Domyślnie

Brzeszczot
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.04.2022, 12:14   #352
Detrytus
 
Detrytus's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: rzgów
Posty: 67
Motocykl: CRF1000
Detrytus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 18 min 36 s
Domyślnie

Faktem jest że musiał zdrowo zapierdalać. Drugim faktem, że uciekli z.miejsca zdarzenia bez udzielenia pomocy. Cała reszta to tylko spekulacje i domysły. Od siebie powiem tylko tyle, mieszkam przy drodze normalna dziurawą powiatowa pomiędzy wsią a miastem, wjeżdżam w moją bramę afriką, a obok lecą cztery ścigacze, każdy co najmniej 160-180 na zegarze, zjeżdżając z wiaduktu, a ostatni z nich w dresie😁. Kierowcy są różni, wśród motocyklistów niestety mam wrażenie odsetek debili jest niezmiernie duży
__________________
jutro nie będzie lepiej, będzie tak samo- tylko bardziej
Detrytus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.04.2022, 13:24   #353
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

O widzę że wirusolodzy przekształceni w specjalistów od stosunków międzynarodowych dokonują kolejnej transformacji w specjalistów od wypadków drogowych
Brakuje jeszcze naczelnego wszechwiedzącego ale pewnie za raz się zjawi ...

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
Może jakby było dużo torów w całej Polsce, gdzie każdy użytkownik ścigacza miałby możliwość wypalowac się do woli, tak jak niemcy mogą to robić na Nurburgring, może byłoby inaczej...


Cytat:
Napisał Detrytus Zobacz post
Kierowcy są różni, wśród motocyklistów niestety mam wrażenie odsetek debili jest niezmiernie duży
zgadzam się , uściślił bym tylko że wielu nazywanych ogólnie motocyklistami jest tylko użytkownikami motocykli, nie motocyklistami
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.04.2022, 14:34   #354
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,956
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 3 godz 8 min 57 s
Domyślnie

Niestety jesteśmy pionierami w inkubowaniu debili i wszech wiedzących specjalistów, którzy swoje doświadczenie zdobywają czytając innych specjalistów na forach internetowych. W mojej ocenie połowa jeżdżących motocyklami po naszych drogach nie ma nic wspólnego z byciem motocyklistą, mają tylko z przypadku pod dupą narzędzie o nazwie motocykl.
Są w tej grupie debile z syndromem Maneta do spodu na prostej, przynajmniej takich spotykam na obwodnicy miasteczka w którym mieszkam, 3 567 metrów napierdalanki ze skrzyżowaniem i ograniczeniem do 50-ciu mniej więcej w połowie. Przy łikendzie z ładną pogodą drogówka z Gorlic w nieoznakowanym aucie trafia kilku takich i pozbawia możliwości dalszego zapierdalania. Jak słychać po obiedzie syreny wozów OSP to jest pewność że któryś z ze specjalistów prostej przy dzwonił. Potem przyjeżdżają na lody do miasteczka kontynuować pardę debili, objawiającą się gazowaniem do odcinki i strzelaniem z wydechów na parkingu. Mieszkam przy wąskiej ulicy z winklami, którą szwadrony debili dojeżdżają do miasteczka, strach wyjechać z posesji.
Takie realia małopolskiej prowincji, ale sądzę że podobnie jest w innych regionach.
Jeżdżę sporo po H, SLO i IT, na Węgrzech zanim zacznie się na dobre sezon stosowana jest prewencja informacyjna w postaci banerów na autostradach i drogach informujących o zwróceniu uwagi na motocyklistów, to samo jest na Słowenii. W IT tego typu kampanii nie ma, ale tam dziecko w przedszkolu już wie że motocykl, czy skuter służy do szybkiego przemieszczania i należy dać mu pierwszeństwo.
U nas są reklamy suplementów, lekarstw i innych pierdów.
W IT możliwości do zapierdalnia jest ilekroć więcej niż u nas, ale mało kto to robi. Tam na moto jeździ się od dziecka i jest się poprawnie edukowanym.
I nie wynika to z egzekwowania prawa, bo jeśli bym chciał to dziś wsiadam na super sporta i zapinam trzy paki na blat obwodnicą Romy i nikt mnie nie przydyma.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.04.2022, 14:55   #355
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,491
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 14 s
Domyślnie

Znaczy się my Polacy to wylęgarnia debili i to pionierzy ? Dobrze poczytać patriotę nie wiem czego ale na pewno nie Polski. A kto te bachory wychował, że na motorze nie umie się zachować ?
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.04.2022, 15:07   #356
Mhv
Michał
 
Mhv's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Siedlce-Warszawa
Posty: 2,169
Motocykl: RD07a
Przebieg: do neg.
Mhv jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 11 godz 43 min 45 s
Domyślnie

Znaczy się kultura jazdy (i nie tylko) jest na innym poziomie. Tzw. "zachód" nie przeżył tego co my - ma to dobre i złe strony. To jest ta zła.
Stać nas na wiele, ale mentalnie bywa niestety różnie. Słowiańska dusza w tym aspekcie też nie pomaga.
Patriotyzm to widzenie także naszych wad.
Mhv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.04.2022, 15:11   #357
Kazmir
 
Kazmir's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,740
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 godz 28 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
uściślił bym tylko że wielu nazywanych ogólnie motocyklistami jest tylko użytkownikami motocykli, nie motocyklistami
__________________
Ale tu nie Politechnika, tu trzeba myśleć, jak mawiał pewien bosman ;-)
Przestań naprawiać jak zaczynasz psuć!
Ludzie, którzy twierdzą, że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać tym, którzy właśnie to robią.
Kazmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.04.2022, 19:28   #358
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,491
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 14 s
Domyślnie


Ron ale łone tam wszystko z atestem mają.
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.04.2022, 20:53   #359
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
Nie od dziś wiadomo że prym w kulturze jazdy to niemcy
de.paliada - obejrzyj w lustrze pierwsze litery :/
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.04.2022, 06:50   #360
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
Może jakby było dużo torów w całej Polsce, gdzie każdy użytkownik ścigacza miałby możliwość wypalowac się do woli, tak jak niemcy mogą to robić na Nurburgring, może byłoby inaczej...

Mit (jak jeden z wielu wśród motocyklistów, jak np, ten, że laud pipes saves lives). Gdy zorganizowano otwarty tor - jakoś nie za wielu z tych orłów przyjechało.

Sytuacja z dróg: policja w wawie zaproponowała, że zamiast na nielegalu pałować w nocy to może oni im wydziela i zabezpiecza (czyli popaluja na legalu) ten sam odcinek. Odzew? Zerowy.

Co do filmu. Tragedia i to nie jedna. Reszta to spekulacje. Jeżeli posiadanie lejcy i km pod dupa mnie uprawnia do bycia specjalista i biegłym sądowym to chciałem poinformować, że ...nie wystarcza.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przed siebie, na 6-7 dni (02.07-08.07) Neno Umawianie i propozycje wyjazdów 3 30.06.2010 10:29
Plan B, czyli przed siebie na luzie kiub Trochę dalej 42 12.11.2008 00:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.