Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.04.2021, 20:02   #1
radeksc


Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 79
Motocykl: nie mam AT jeszcze
radeksc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 20 godz 28 min 42 s
Domyślnie jak dobrze mieć sąsiada

Czołem Czarnym.
Pomogliście Panowie i Panie w niejednej sprawie, to chciałem skonsultować z Wami jeszcze jedną rzecz.
Mamy kilka wątków na forum na temat wymarzonych domów. Nasz postawilśmy 12 lat temu, mieszkamy w nim od 10 lat - to nasze ulubione miejsce na ziemii.
Oprócz samego domu ważne jest też to, żeby to było miejsce, w którym po prostu czujemy się dobrze. I jest coś, co mi lekko zaczyna podnosić ciśnienienie. A zwłaszcza mojej żonie.
Mamy tuż za płotem sąsiąda, ma ekipę z pracownikami na czarno, którzy zrobili sobie tuż za naszym płotem, tuż za oknami wychodzącymi z naszego salonu - coś na kształt miasteczka cygańskiego. To rozpadające się przyczepy kempingowe, jakiś prowizoryczny prysznic z pralką - no generalnie miasteczko jak w Calles. Sam sąsiad mieszka sobie w domu kilkadziesiąt metrów od obozowiska a my widoi mamy jak na zdjęciach. Kilkakrotenie już go prosiłem żeby coś z tym zrobił w przeciągu ostatnich dwóch lat, on mówi, że tak a efekt jak na zdjęciu z dzisiaj.
Kłopot polega na tym - że w zasadzie mamy śmietnisko 10 cm od naszej granicy ale jednak to śmietnisko jest na kołach, więc nie podlega ograniczeniu od granic działki. I może nam nawet oprzeć nam je na płocie. Generalnie rośnie mi już gul. Miał ktoś podobne doświadczenia i poleci jakieś rozwiązanie?
- rozwiązanie -patrz w drugą stronę jest ok ale już testowane.
- kup se flaszkę nie wchodzi w grę.
- z sąsiadem gadałem - zlewa
- tuje posadziłem ale to jest rozwiązanie reaktywne
- mogę zapieprzyć płot betonowy ale ... nie mogę (plan zagospodorowania przestrzennego) i nie chcę mieszkać w Silosie.
generalnie wkurwia mnie takie nie liczenie się z ludźmi.
Mam nadzieję, że zdjęcia się dodały.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg IMG_2286.jpeg (401.5 KB, 42 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg IMG_2285.jpeg (385.4 KB, 44 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg IMG_2284.jpeg (335.6 KB, 45 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_2283.jpg (567.2 KB, 66 wyświetleń)
radeksc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dobrze czy źle to wygląda Szpilon Inne tematy 0 03.05.2020 21:23
RD03 - Dlaczego nie warto jej mieć? ALOSZA Inne tematy 16 19.01.2012 09:29


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.