Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.05.2013, 09:38   #1
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie Skąd przychodzimy, dokąd idziemy?

Myślę że wiele odpowiedzi na temat tego co dzieje się w tej chwili na Forum w kwestii Czerwonego Guzika zawiera się pomiędzy klatkami filmu Herzoga "Krzyk kamienia" To kwestia różnicy w postrzeganiu wartości najwyższych, czegoś co sprawia że życie nadal ma sens. Duszna atmosfera kryptocenzury spowodowała że tzw "starzy" w sposób bardziej lub mniej ekspresyjny dają do zrozumienia że dzieje się coś niedobrego. Ci którzy nie rozumieją tego, nie rozumieją pewnie również znaczenia słów Wolność, Braterstwo, Honor i paru innych. Świat jak wszystko zmienia się - zmienia się i Forum. W czasie ostatnich lat obserwuję jak starzy podróżnicy zmienili swoją miłość w pracę i nawet nieźle im to wychodzi. I to oni najlepiej wiedzą jaka forma "dalekich" podróży teraz dominuje. Każdy kto zapłaci może osiągnąć to za co zapłacił, czy jest to szczyt Mt Everest, czy sawanny Kenii, czy tylko Marokańskie offy. Być może "starzy" nie mają już czego szukać na tego typu forach, bo to wariaci są czystej wody. Włóczący się gdzieś bez celu, śpiący po rowach, niebezpieczni dla samych siebie i innych którzy poczuwają się do odpowiedzialności za nich. Co prawda malowniczy i jacyś tacy "nostalgiczni" pachnący przygodą i dymem z ogniska, ale już niedzisiejsi.
Znam takich paru, większość z nich poznałem na Forum i dlatego ciągle jeszcze zależy mi na nim. Niestety odchodzą! A ja ciągle mam nadzieję - podobno odchodzi ostatnia. Chciałbym żeby pachniało tu dymem z ogniska!
chciałbym długich opowieści ilustrowanych fotografiami roześmianych kolorowych dzieciaków, niezwykłych opowieści o gwiazdach spadających na głowę, bardzo osobistych zwierzeń ludzi, podróżników, tak twardych na zewnątrz jak czułych w środku. Nie lubię wycieczek integracyjnych i tego całego korporacyjnego chłamu, gdzie nie ma ani cienia prawdy.
Żaden człowiek Drogi nie zaakceptuje nigdy REGULAMINU i chciał bym żeby to dotarło w końcu do opiekunów tego forum, ale też każdy ma swój własny kodeks i swój system wartości i co ciekawe - łatwiej mi się dogadać gdzieś w Drodze z podróżnikiem z RPA niż z sąsiadem.
Starsi forumowicze pamiętają pewnie takich gigantów jak Jurek i Ola, niezwykłą podróż Zazigiego, Himalajską wyrypkę Sambora, Pastora i reszty wariatów, rajd Chomików na pd Afryki i wiele innych błotno piaskowych szaleństw. Który z nich ma jeszcze ochotę cokolwiek napisać?
Forum pozostanie bo jest niezwykłe, zmieni się tylko jego koloryt na taki bardziej nowoczesno - korpo - integracyjny. Ja tam jestem jednak za przygodą w stylu vintage.
Czasem zastanawiam się co powiedział by na taki kształt forum Izi, którego duch towarzyszy mi na każdym kilometrze drogi do "nikąd"? W każdym razie zgadzamy się że najpiękniejsze kwiaty rosną w przydrożnych rowach
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg P1000731 (Large).JPG (83.1 KB, 15 wyświetleń)
__________________
...i zapytała mnie góra "dokąd tak pędzisz samotny wilku?"
"Szukam tego co najważniejsze" odpowiedziałem
"Dlaczego więc się tak spieszysz?"
Na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi.

Ostatnio edytowane przez Lupus : 27.05.2013 o 09:41
Lupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Skąd naklejki do rd04 ?? yuris76 Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki 12 10.01.2016 12:24
Z serii: skąd to wypadło? Guma... ozeh Regularne czynności serwisowe 4 15.03.2014 13:45
Skąd wziąć IGO? Fausto Mapy 12 01.05.2013 11:32
Woda w oleju co, skąd jak ? Bary Silnik, sprzęgło, skrzynia 10 01.02.2013 13:12
skąd moc? mad_leaf Silnik, sprzęgło, skrzynia 3 13.04.2009 13:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.