Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Buty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.12.2023, 18:15   #1
Mech&Ścioła
 
Mech&Ścioła's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 278
Mech&Ścioła jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 7 godz 58 min 14 s
Domyślnie

Wszystkie pozostałe, czyli demar, wolfskin, chameau. Ale moim zdaniem najlepsze haix, wiem że drogie, ale II gatunek o połowę tańsze, a niczego im nie brakuje
Mech&Ścioła jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2023, 10:08   #2
Mieciek


Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Kalwaria Zeb.
Posty: 729
Motocykl: nie mam już Afryki
Mieciek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 16 godz 6 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mech&Ścioła Zobacz post
(...) najlepsze haix, wiem że drogie, ale II gatunek o połowę tańsze, a niczego im nie brakuje
To samo pisąlem kilka stron temu. Zdarłem 3 pary modelu Black Eagle z zamkiem bocznym (rewelacyjne to wszelkiego radzaju chodzenia w terenie i nie tylko). Oraz teraz jestem w trakcie modelu Laars bardziej sztywnyy górski model.
Wszystkie w 2 gatunku kupione po 200-250zł za parę ale to kilka lat temu.
Teraz haix w 2 gatunku to dziwne rozmiary typu 36 ablo 51. Nic pomiedzy.
Ciezko w 2 gatunku teraz kupić a w pierwszym no to model Balck Eagle z zamkiem oscyluje około 1k pln plus minus 200 zł w zalezności od sklepu i koloru.

Do lekkiego chodzenia zakupiłem i testuje buty Under Armour Valsetz z zamkiem bocznym. Akurat mój numer (47) na allegro znalzałem za 350zł wiec kupiłem na testy. Pierwsze wrażenie to lekkie wygodne i mają fajną mechanikę ze aż chce sie isć. Podeszwa miekka lekka gruba ale niestety faktura bieżnika niska i pewnie szybko sie zetrze. Zobaczymy po dłuższym czasie co to warte.
__________________
Ex moto: RD04, WFM 1972, WSK 1967, WSK 1982, MZ ETZ 1991
Mieciek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2023, 10:17   #3
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,868
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 8 godz 23 min 48 s
Domyślnie

Kupiłem swego czasu jakiś model meindl i muszę to napisać, jeszcze nie miałem tak źle dobranego buta, pomimo że miałem szansę pochodzić w dwóch numerach i ostatecznie wybrałem dopasowane. Niestety w praktyce okazało się że są zbyt dopasowane. Być może to kwestia konstrukcji ale od tego momentu nie mogę sobie kupić żadnych butów. Każdy wydaje mi się niewygodny, pewnie to efekt SKS ale na razie nie udało mi się tego zmienić. Już miałem zamówione te Salomony ale się wstrzymałem. W przypływie rozpaczy kupiłem jakiś model Columbia patrząc na opinie oraz na niezbyt wysoką cenę, wydaje mi się że dorosłem do zwracania złego zakupu, dlatego wybrałem internetową sprzedaż
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Buty trekkingowe Bona (Aliexpress) recenzja wojtekk Szpej turystyczny - Produkty i Porady 29 01.05.2021 22:06
Vanucci - polecacie? monah Ciuch Afrykańczyka 20 09.02.2009 10:46


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.