Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.11.2023, 14:44   #17
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,086
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 godz 16 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymon25 Zobacz post
Też uważam że nikt mi nie musi pomagać. Potem sprawdzac czy mam na plocie zawieszke. Wystarczy żeby mnie nie okradali. Mam pompe i nie narzekam. Ale mam też kominek z DGP. I mam w D co mowia pajace od ekologii. Pale drewnem i wisi mi to co twierdzą politycy i ekolodzy. Nie cierpię hipokryzji. Wspaniała Europa, strażnik ekologii itd ale na śmieci płynące do Afryki to oczy zamknięte, czemu europejscy ekologiczny producenci przenoszą fabryki do chin? Bo tam nikt na normy unijne nie patrzy... korzystanie z zasobów wydobytych w np. Afryce bez przestrzegania norm unijnych tez jest ok. Przecież to jawne robienie ze mnie idioty. kuj na nich kładę. Moga mnie cmoknac w pompe. Mój dom moja sprawa. Nic nikomu do tego czym się ogrzewam tym bardziej urzedasom. Nie mogę patrzeć jak ludzie z pokorą uginają kark przed urzędami. Czy my jesteśmy niewolnikami? Czy skladalismy przysięgę na wierność politykom?. Traktowani jesteśmy jak bydlo. Myślicie, ze komukolwiek z elit zalezy zeby zwyklemu czlowiekowi zylo sie dobrze? Przeciez masz byc zrodlem dochodu panstwa. Masz placic daniny nie narzekać i myslec ze to wszystko dla Twojego dobra, nie zyc tak jak chcesz, bo oni wiedzą lepiej co dla nas dobre.. Poza tym, co na to europejskie ekopierdolenie azja Afryka, i obie Ameryki? Brazylijczyk raczej nie zastanawia się co może wlozyc do pieca A czego nie może. Dlaczego więc ja mam to robić? Przecież jestem takim samym człowiekiem. Bo ktoś uważa że to dla mnie dobre? Niech ten co tak uważa sam to robi A ode mnie sie od.. ierdoli. Wolność Tomku w swoim domku. A jak mi drewna zabraknie to pójdę i wytne w państwowym lesie. W koncu jestem suwerenem i co państwowe to tez moje.
ZIELONI TO NIEDOJZALI CZERWONI. Na pohybel politykom!
BRAVO, jestem dokładnie tego samego zdania !!!!
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Endurorally24 2023 & Dakar 2023/2024 Onufry22 Dział Producentów i Dostawców 39 01.12.2023 07:27
Północne Chile przygoda życia 2024 piotr.dialog Przygotowania do wyjazdów 5 18.02.2023 15:08
19-21.05.2023 SOSMA Edycja 2023 Żaki-Czan Imprezy forum AT i zloty ogólne 8 10.02.2023 10:19
2024 koniec enduro Adagiio Inne tematy 21 05.10.2019 08:40


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.