Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.10.2019, 21:49   #1
Onufry22

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Białystok
Posty: 2,013
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50 000
Onufry22 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 15 godz 16 min 5 s
Domyślnie

Warto zauważyć, że to nie jest stricte gwarancja tylko to jest ubezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń.
Z grubsza ujmując temat, więc jeżeli mamy problem z rdzewiejącym kołem, które jest wadą fabryczną to nie będzie ochrony. Ochrona powinna być w sytuacji np. zatarcia silnika przez zapchanie kanalików.
Jeżeli będzie akcja serwisowa i nie udasz się na nią to nie będzie działała.
Tu na plus jest, że nie musisz robić przeglądów w ASO, ale u profesjonalnego zakładu, czyli dostaniesz fakturę na przegląd.
Temat wałkuję od dwóch tygodni, bo od Nowego Roku będę mógł sprzedawać takie produkty.
Jeżeli macie jakieś pytania, które chcecie zadać do twórcy produktu to możecie pisać, bo ja przygotowuję się do grubszych zapytań, więc możecie się podpiąć.
Sam planuje zakup auta i napewno będę kupował gwarancję, aby przekonać się na własnej skórze jak to działa
Onufry22 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.11.2019, 11:16   #2
Egon Fitke Ventilator


Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: RZ
Posty: 4
Motocykl: CRF 1000L
Egon Fitke Ventilator jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 3 godz 12 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Onufry22 Zobacz post
Jeżeli macie jakieś pytania, które chcecie zadać do twórcy produktu to możecie pisać, bo ja przygotowuję się do grubszych zapytań, więc możecie się podpiąć.
Czy istnieje zestawienie różnic w zakresie pomiędzy gwarancją producenta a tym co oferuje wskazane ubezpieczenie?
https://www.honda.pl/motorcycles/own...177_2785182181
Zabawą w stylu znajdź 30 szczegółów którymi różnią sie te dwa obrazki nie jestem zainteresowany.

Przy zakupie urządzenia diler wspominał coś o przedłużeniu gwarancji na kolejne 3 lata. Poprosiłem warunki tej gwarancji. To co otrzymałem do wglądu mailowo to wyłącznie ubezpieczenie przy szkodzie całkowitej pokrywające różnice w wartości pomiędzy ceną zakupu a odszkodowaniem z obowiązkowego AC - GAP FAKTUROWY I GAP AC MOTOCYKLE. Diler nawet nie wspomniał o istnieniu produktu z linka jaki wrzuciłem wyżej.

Krajowy substytut Pana Hądy w postaci pejsbucznego profilu (Honda Motocykle) odsyła do dilera pomimo dwukrotnie podanej informacji, że diler nie do końca wie co sprzedaje, zdecydowanie myli pojęcia, a pytany o szczegóły odsyła do agenta od ubezpieczeń. Agent zapewne odeśle do ogólnych warunków i sterty załączników więc ten etap pewnie pominę i produkt nie znajdzie nabywcy.

Dziwi zwłaszcza postawa Hondy. Spychologia od samej góry" Honda -> diler -> agent ->... Brak konkretnych informacji na każdym szczeblu i koniecznośc proszenia się o mozliwość wydania własnych pieniędzy. Planowe działanie czy po prostu ignorancja w połączeniu z głupotą?
Egon Fitke Ventilator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przedłużenie lag korek 50mm RD07 RD04 ?? vtwin90 Rama, zawieszenia, napęd 59 12.05.2023 23:40
Przedłużenie błotnika - przód i tył darius Gadżety / wyposażenie 13 28.05.2017 17:36
Akumulator ile gwarancji jaro Inne tematy 10 26.08.2011 12:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.