Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka

Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 20.04.2019, 00:09   #3
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Ja moja pucuje wyłącznie glicerynowym szuwaksem własnej roboty, oczywiście z ekologicznych składników.
Ostatnio kupiłem też naturalna gabke, zauważyłem, że lepiej mi się pienią te moje szuwaksy, szczególnie że od kiedy dodaje do nich glinki kaolinowej "marble maid", to mam kłopot z uzyskaniem porządnej, sztywnej piany.
Naklejki konserwuje na ciepło. Biorę suszarkę, podgrzewam delikatnie na pierwszym stopniu grzania, tak z 20 cm. Jak już czuję pod palcem, że mięknie, wtedy poleruje, poleruje, ach, jak wtedy poleruje, oczywiście flanelowa szmatką wyprana w szarym mydle. Moja kobita nie wie jeszcze, że przerobiłem jej ulubione majtasy na szmatki do polerowania. Tę najmiększą częsć, wiadomo którą, wyprulem i trzymam do polerowania kloszy lamp, które, jak wszyscy wiemy, w NAT rysują się nawet od zbyt szybkiej jazdy. A co dopiero od komarów i innego latającego talatajstwa. Powinni pryskac na komary wszędzie!
Ale prawda jest taka, że czasem pojadę moja NAT w małe błotko tylko po to, żeby sobie potem ją poczyscic, popolerowac. Też tak macie, zboczuszki?

Sent from my G8441 using Tapatalk
  Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czyszczenie gaźników skiper Regularne czynności serwisowe 83 13.04.2020 09:21
Czyszczenie zbiornika ??? suchy Uklad paliwowy i wydechowy 6 21.04.2013 23:48
Czyszczenie - ogólnie jorge Regularne czynności serwisowe 35 02.04.2012 06:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.