Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Honda - inna niż AT & NAT

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.08.2017, 15:19   #17
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,866
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 7 godz 25 min 43 s
Domyślnie

Na wygląd może rzeczywiście nie ma się do czego przyczepić , gorzej z praktycznym wykorzystaniem . Po zajęciu pozycji , jeszcze na postoju jest pewien problem , co zrobić z nogami ? Jako niewysoka osoba , trudno aby na skuter brać buty na koturnie . System bezkluczowy ok , to pewnie docenia ten co dzień w dzień porusza się w mieście , zasadniczo system nie przeszkadza. Tuż przed jazdą musiałem dopytać do czego klamka po lewej , tylny hamulec . Hamulce trzeba się przyzwyczaić bo na początku miałem problemy z dozowaniem , no i prowadzenie na parkingu z początku też było dziwne. Motocykl , skuter bez kompleksów przyspiesza i przewidywalnie hamuje , ale w zakręcie nie jest tak stabilny jak normalny motocykl , myślę że to kwestia kół i dosyć twardego zawieszenia . Brakuje mu też zęba podczas gwałtownego przyspieszania, trzeba się trochę przyzwyczaić że moc na koło dostaniemy z opóźnieniem i nie ma znaczenia tryb w jakim jest skrzynia . Tragicznie, moim zdaniem, prowadzi się na nierównościach , znowu wychodzą braki zawieszenia i rozmiar kół . Pojazd jest targany na nierównościach a musimy pamiętać że siedzimy jak na stołku co bynajmniej nie ułatwia sprawy . Nie pomaga też wstawanie , w moim egzemplarzu podczas przejazdu po leżących policjantach kanapa się otworzyła i trzeba było na niej usiąść. Nie będę wspominał o drobnostkach , ale chyba nie ma w tym modelu kasowania kierunkowskazów . Podczas wsiadania do samochodu zabolał mnie kręgosłup a teraz dokucza mi nerwoból w lewym obojczyku , co jest skutkiem inaczej masujące kanapy i zdecydowanie innej pozycji za kierownicą . Reasumując , jak dla mnie nie jest to bynajmniej sprzęt dla emerytów , bo im się kręgosłup do reszty rozleci . Nie zastąpi też motocykla bo ciężko tym podróżować w 2 osoby , może na miasto , tylko ono musi być naprawdę duże , to miasto i wtedy może by się sprawdził . Pozostaje spróbować NAT
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Yamaha TTR600 vs Honda XR600R vs Honda XR650R Wolo Inne - dyskusja ogólna 84 06.02.2018 10:38
Honda XL 125 Fihu Inne tematy 6 23.06.2014 22:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.